Baba-devojka - po izboru ili usled okolnosti... da li bi je?

Lexo, uživam u tvojoj konfuziji
Ignore je, kao što je primetio Julian, samo navlakuša za privlaćenje pažnje :lol: Kod mene to ne prolazi.

Nije mi bila namera da moj post neko shvati lično. Ako si se prepoznala u kategorijama baba-devojki, ne tiče me se.
Deluje kao da ulažem napor? :lol:
Hvala, hvala, ne znam da li znaš uopšte šta si time rekla.
Lexo, svako slovo, ne samo celu reč HeBote boldujem, pčelice jedna Hahahahahahaa

Mislim da imaš najkonfuznije postove na Forumu i da ne umeš da napišeš dve normalne, razumljive rečenice.

Tema nije tvoja, niti sam se tebi obratio. Produži dalje :arrow:
 
commodore:
Dakle, decaci, da li bi muvali baba-devojku?
Znate sta je, nemojte da se folirate :lol:
...
Uopste, elem, kakav je vas stav prema doticnim?
...
Sta mislite kako nastaju? Same biraju tako ili...? Splet nesrecnih okolnosti...sta li?
...
Da vas cujem...

Starije su super za sex mozda cak i neku ozbiljniju vezu, jer su iskulirale one klinacke fazone nije im bitno da si faca da joj drugarice zavide ili svi u komsiluku i ta sranja, nego ume da vidi u tebi normalnu licnost... Ponekad.

Al;i ima i drugacijih, koje samo zanovetaju i nikad im nista ne valja....... Inace ne bi bila baba devojka.

E zato su nakbolje razvedene!
 
bobba:
hm

ok
ok to za te devojke sam ukapirala ali kada se postaje deda-momak bre
i da li mi njih jos hocemo

sta velite cure.......:-D

Pošto ne postoji ograničenje u vezi plodnosti, možda bi bilo dobro deda-momka definisati kao nekoga koga devojke od 18-21 već smatraju starim momkom kojeg se pomalo plaše....i poštuju kao starijeg......

A to bi bilo negde posle 35.....ili 32 zavisno od fizičkog izgleda.....
 
HeBePoBaTaH_:
Naravno da su baba-devojke neudate devojke u godinama. Šta znače godine? Po meni, to su kritične godine za fertilitet, starije od 35.
Pandan baba-devojkama su stari momci.
.

Postoje dve kategorija baba-devojaka
Razmažene, ambiciozne šmizle, nesposobne da imaju bilo koga pored sebe. Samodovoljne. Takve retko kada žive i samostalno, uglavnom su još uvek sa roditeljima. Svake večeri vraćaju se istim putem kući, kod njih je sve automatizam. Po pravilu, nikada nisu ni želele decu, na tuđu ne reaguju, vole što letuju same. One su čak i prilično aseksualne, a kad upražnjavaju seks, to je retko i za njih čisto rekretivno.
Vole politiku, muziku, posećuju pozorište. Prijatne su u kratkom ophođenju, pored njih se ne treba zadržavati, naravno da su dosadne.

Drugu kategoriju baba-devojaka, čine one koje su bile zaljubljene i sposobne su da vole, ali im je ljubav izmakla već nekako.
Ozbiljno shvataju svoje godine i ne vole što su same, ali žive natopljene u suzama za bivšim velikim ljubavnikom. Dobro se tucaju.
One su emotivne, često veoma lepe, ali nemaju mnogo toga da pruže. Pored njih se, takođe, ne treba zadržavati. Često su vlasnice pasa i malih kučnih ljubimaca. Dramatizuju sve što postoji i non-stop tupe o tragediji ljubavi...

Ahm...
A oni genetski modifikovani Englezi u laboratorijama zaključili da je za ženu IDEALNO da rodi, pazi sad: u 42-oj godini jer su tad neke stvari kod njih na mestu!?
Nisam lekar pa ne znam da ponovim onu disertaciju.
Pa mu tu dodje i onaj klimaks...
Eto baba devojka...
A muško je uvek muško tj momak...
Jedino ima ono ako se nie dugo muvao ni sa jednom onda je taj momak za komšiluk i - *****! :lol:



 

Back
Top