B92

A, pa nije isto...RTS je i tad i sad režimska televizija...

isto je
b92 i tad i sad je pro americhka televizija
vojs of amerika 2
samo shto je pre 2000. prioritet bio skidanje istroshenog slobe a danas je "suochavanje sa zlochinima pochinjenim u nashe ime" i ostali izmeti
jedino je b92 mnogo veca propagandna kaljuga od RTS-a iz najsvetlijih dana Milorada Komrakova
 
Ja gledam i slušam samo odredjene rasno i familijarno neopredeljene školovane voditelje.
za sad prednjači RTS, naročito 2ojka, bojim se
:bye:
На двојци данас "закачих", на пример, емисију о Барију, и Универзитету тамошњем, где уче српски језик. Ламент над Београдом, Симонида, Ој Србијо међу шљивама , на италијанском... Најежила сам се од миља патриотског. :ok: :D
 
На двојци данас "закачих", на пример, емисију о Барију, и Универзитету тамошњем, где уче српски језик. Ламент над Београдом, Симонида, Ој Србијо међу шљивама , на италијанском... Најежила сам се од миља патриотског. :ok: :D
A jel' uče i istoriju naših kraljevskih dinastija?To je jako važno za bolje razumevanje Srba i Srbije.
 
gledao sam desat min. emisiju. zena lepo navodi razloge, i cak je tada navela da narod srbije treba vise obavestavati o tim razlozima. naravno da mi je zao nevino stradale osobe, a po meni su svi nevini, cak i vojnici, jer nije im neprijatelj bio ispred vec... ali mislim da to samo povecava krivicu vladajuce garniture iz tog perioda.
i da dodam,da nije bilo bombardovanja, na kosovu bi nastrao broj koji bi premasio i broj nastradalih iz bosne
 
Nije nova mantra.Niko od pilota nas nije mrzeo, ni oficira, ni politicara.Oni ostvaruju svoj interes.I cim Srbija izadje iz mitomanske price o vekovnim neprijateljima, vekovnim prijateljima i slicno, tim bolje.nema emocija u politickim odnosima.


...sutra ce im interes biti da smanje broj stanovnika na zemlji sa 6 milijardi na par miliona...nema mesta za sve, resursi su ograniceni...mogao bi odmah da se samoubijes da se ne muce
 
gledao sam desat min. emisiju. zena lepo navodi razloge, i cak je tada navela da narod srbije treba vise obavestavati o tim razlozima. naravno da mi je zao nevino stradale osobe, a po meni su svi nevini, cak i vojnici, jer nije im neprijatelj bio ispred vec... ali mislim da to samo povecava krivicu vladajuce garniture iz tog perioda.
i da dodam,da nije bilo bombardovanja, na kosovu bi nastrao broj koji bi premasio i broj nastradalih iz bosne

откуд знаш, ко ти је јавио? за коју службу радиш?
 
gledao sam desat min. emisiju. zena lepo navodi razloge, i cak je tada navela da narod srbije treba vise obavestavati o tim razlozima. naravno da mi je zao nevino stradale osobe, a po meni su svi nevini, cak i vojnici, jer nije im neprijatelj bio ispred vec... ali mislim da to samo povecava krivicu vladajuce garniture iz tog perioda.
i da dodam,da nije bilo bombardovanja, na kosovu bi nastrao broj koji bi premasio i broj nastradalih iz bosne

...a jel navela okupaciju kao razlog za bombardovanje ili ti mislis da kosovo nije okupirano...slobodni ste tamo kao ptice na grani
 
gledao sam desat min. emisiju. zena lepo navodi razloge, i cak je tada navela da narod srbije treba vise obavestavati o tim razlozima. naravno da mi je zao nevino stradale osobe, a po meni su svi nevini, cak i vojnici, jer nije im neprijatelj bio ispred vec... ali mislim da to samo povecava krivicu vladajuce garniture iz tog perioda.
i da dodam,da nije bilo bombardovanja, na kosovu bi nastrao broj koji bi premasio i broj nastradalih iz bosne

nije svako dorastao ISTINI

Koliko tema je samo b92, veoma temeljno istrazivao u emisiji Insajder, po uzoru na BBS dokumentarce.Novinar postavlja pitanje i ljudi, merodavni da govore o toj temi, ili glavni akteri nekih dogadjaja, direktno odgovaraju i komentarishu.. bez ikakvih proizvoljnosti voditelja,da doda ili oduzme, kako nu vec odgovara. E tu je, zbog te ISTINE, b92 dobio najvishe protivnika, bash iz razloga shto nisu dorasli takvim emisijama,
mogo im je lakshe i lepshe da vide "zamrznutu sliku nekog politichara i spikerku koja preprichava shta je on rekao, konstatovao , pa se osvrnuo......
 
Poslednja izmena:
gledao sam desat min. emisiju. zena lepo navodi razloge, i cak je tada navela da narod srbije treba vise obavestavati o tim razlozima. naravno da mi je zao nevino stradale osobe, a po meni su svi nevini, cak i vojnici, jer nije im neprijatelj bio ispred vec... ali mislim da to samo povecava krivicu vladajuce garniture iz tog perioda.
i da dodam,da nije bilo bombardovanja, na kosovu bi nastrao broj koji bi premasio i broj nastradalih iz bosne



:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Nema na osnovu cega,vasi teroristi su se vec razbezali a vi bi se ucutali.

Uzgred posto su sve iscenirali zapadnjaci tj. ubijanje nas od strane vas i nasu reakciju na to ubijanje vas,da nije bilo bombardovanja ne bi bilo potrebe ni za reziranjem bilo cega na Kosmetu,tako da bi sve bilo normalno.
 
A jel' uče i istoriju naših kraljevskih dinastija?To je jako važno za bolje razumevanje Srba i Srbije.
А, хеботе, ти баш имаш некакав жешћи монархистички комплекс. Толико си оптерећен, да у ствари исказујеш национално-политички инфантилизам најгоре врсте. Једноставније речено - ти си, као и многи овде - надрипатриота, чак и да немаш свесне намере к томе, реални резултат испада такав. Стварно се овом нашем српству ништа добро не пише с вама таквима. :evil: А ако те, можда, ипак,плаћају за овакве опструкције, онда, разумем. :mrgreen: Али, ако сам испаљујеш овакве глупости, онда нам је стање нације много горе него што изгледа. :sad2:
 
gledaj ovako sto se tice vesti B92 su ok vrlo dobre čak odlicne ali kad su u pitanju emisije onda ima par zameki u stvari vise na ponasanje voditelja u tim emisijam nego na samu tematiku kojom se emisije bave


poruka za urednistvo B92 neka vam se voditelji distanciraju i ne pokazuju umesanost u ono o čemu govore i bice sve u redu
 

Back
Top