B92

jok, nije cija. ha, ha, ha

ja bar znam cinjenice i o cemu pisem

ne izmisljam niti izvrcem kao neki . primer - citiram

pa svakako, posle imash josh par *pouchnih serija, tipa, -Selo gori......gde su *lepo pretstavili prosechnu srpsku porodicu, .taman kako je nacionalna TV vidi.

logika ti je ocito strana, pogotovo kad se ne uklapa u partijske stereotipe

ako je to prosecna srpska porodica, onda je nemoguce da je ovaj rezim na vlasti u takvoj srbiji

pomesala si umetnost i zivot, na najgori nacin, zloupotrebom sa sopstvene malogradjanske nonsense
prosechna Srpska porodica KAKO JE RTS VIDI, *bistri

mani se *logike, citiranja Kovachevuca,drz se ti onog shto znash
 
Poslednja izmena:
shta hocesh da kazesh, ameri ubacili cisternu iz Rumunije, koju su prethodno *napunili..........pa se josh na kraju usudjujesh da citirash Dushana Kovachevica, onom chuvenom..CIjA snajka....:dash:

jos samo da nam objasnis kako je moguce spakovati coveka u cisternu kroz cevku fi 10 cm

:hahaha:

da znam da imas obraz reko bih ti stidi se , ovako mogu samo da ti kazem lazovcino srbomrzacka opet smo te uhvatili u lazi :ok:
 
Posle par uvodnih vesti o obelezavanju 10 godina bombardovanja zatim sledi nekolicina vesti u kojima se opravdava to i krivica svaljuje na Srbiju a zatim Sonja Biserko.

Fantasticna televizija zaista. :D:D:D:D

њихов посао је да оправдавају НАТО и убијање срба.само се питам како не схватају да их 90% срба презире :thumbdown:
 
Jel` to "bez emocija" neka nova mantra doticne TV??! Mnogo je bre danas rabljena na forumi!!;)

Nije nova mantra.Niko od pilota nas nije mrzeo, ni oficira, ni politicara.Oni ostvaruju svoj interes.I cim Srbija izadje iz mitomanske price o vekovnim neprijateljima, vekovnim prijateljima i slicno, tim bolje.nema emocija u politickim odnosima.
 
...a zasto ,"bre" braco Srbi i sestre Srpkinje, uzimate u usta i trosite papir na G-dina Verana Matica i taj B92. A onu ".iserko" necu ni da spominjem. Doduse i ne znam ko je to. Da je ta sifrovana kuca dobra ne bi joj "odletele" mnoge emisije sa natrposecnom gledanoscu.
 
Posle par uvodnih vesti o obelezavanju 10 godina bombardovanja zatim sledi nekolicina vesti u kojima se opravdava to i krivica svaljuje na Srbiju a zatim Sonja Biserko.

Fantasticna televizija zaista. :D:D:D:D

Nemoj da se nerviraš pa vratiće se Pavković iz zatvora da nam priča o svojim briljantnim akcijama u obrani Srbije.
 
Nije nova mantra.Niko od pilota nas nije mrzeo, ni oficira, ni politicara.Oni ostvaruju svoj interes.I cim Srbija izadje iz mitomanske price o vekovnim neprijateljima, vekovnim prijateljima i slicno, tim bolje.nema emocija u politickim odnosima.


Lepo si rekao-oni ostvaruju svoj interes.

Da onda rezimiramo-sa ili bez Milosevica oni bi nas (kad tad bombardovali) i ostvarili svoje interese.
 
mislim da je b92 kriv za bombardovanje, za Srebrenicu, Vukovar, Osijek za inflaciju ,tajkune ,pomracenje sunca , za ubistvo Djindjica,Curuvije Stambolica itd :thumbdown:
 
B92 je najbolja i najobjektivnija televizija u Srbiji a i sire...

E sad sto vas boli sto prica i prenosi ono sto vam se ne svidja nije do njih...I te teorije da je usastka i antisrpska su stvarno smijesne...

Jedino sto im fali je malo vise emisija zabavnog i muzickog karaktera...

B92 je za npr PINK i RTS zivot izmislila :D
 
B92 je najbolja i najobjektivnija televizija u Srbiji a i sire...

E sad sto vas boli sto prica i prenosi ono sto vam se ne svidja nije do njih...I te teorije da je usastka i antisrpska su stvarno smijesne...

Jedino sto im fali je malo vise emisija zabavnog i muzickog karaktera...

B92 je za npr PINK i RTS zivot izmislila :D

Dream on :roll:
 
Citat:
Original postavio alergicna
shta hocesh da kazesh, ameri ubacili cisternu iz Rumunije, koju su prethodno *napunili..........pa se josh na kraju usudjujesh da citirash Dushana Kovachevica, onom chuvenom..CIjA snajka....


jos samo da nam objasnis kako je moguce spakovati coveka u cisternu kroz cevku fi 10 cm

:hahaha:

da znam da imas obraz reko bih ti stidi se , ovako mogu samo da ti kazem lazovcino srbomrzacka opet smo te uhvatili u lazi :ok:


Тихи,

немој да си таки!

Можеш ли ти и да замислиш колико је тешко бити алергичан сам на себе?

А још сматра да има и тапију на Душана Ковачевића... :lol:
 
B92 neshto najbolje u Srbiji,
najobjektivnije vesti, a chak i moj deda radikal (ne naprednjak) ne propushta da odgleda vesti B92 u 18:30 i sam priznaje da su tu najbolje vesti.

Mene B92 malo razocharala, sa kolichinom reklama, chak su pocheli da pushtaju reklame posle shpice za vesti.

Razumem da je kriza i da je NYtimes prodao pola svoje zgrade, ali brate, shto je mnogo mnogo je reklama
 
B92 je najbolja i najobjektivnija televizija u Srbiji a i sire...

E sad sto vas boli sto prica i prenosi ono sto vam se ne svidja nije do njih...I te teorije da je usastka i antisrpska su stvarno smijesne...

Jedino sto im fali je malo vise emisija zabavnog i muzickog karaktera...

B92 je za npr PINK i RTS zivot izmislila :D

замисли каква је б92 телевизија кад је хвале бошњаци??куку леле:sad2:
 

Back
Top