B 92 pogled u svet

Jedina zamerka za B92 je sto su prvi naterali SBB da skrembluje kanale za vreme prenosa sportskih dogadjaja koji oni prenose,pa su ostale televizije uradile to isto,pa sam sad prinudjen da umesto komentatora sa DSF-a,Eurosporta,RAI i pre svega HRT-a slusam amatere sa b92,pinka,rts-a(milojko vrati se),avale...
 
sw-darthBEN:
E pa Norma seti se malo kad smo raspravljali o pokradenim penzionerima o pripajanju penzionog fonda za malu privredu ...
Toliko si branila lopovsku vladu da nema druge nego da si dss-ovac
Шта си запео толико с тим? Нисам ДСС-овац. Али, вреди ли то уопште теби говорити?
Где сам ја то "бранила владу"? Ја сам тад управо говорила супротно. Нешто си помешао.

Inace sto se tice tog penzionog fonda ubedjivala si me da je to drzavni fond ,a nije to su osnovali zanatlije i mali privrednici .
Јесте то - у суштини државни фонд. Јер код нас приватних фондова пензијских - није тада било.
Све је то било како се каже "под пасхом државе". То што је "основан њиховим парама" не значи да је "приватни фонд".

Прво разлучите неке основне појмове кад покушавате друге да "учите" нечем што свакако боље знају него ви.

onda su se setili kako ce da ih pripoje i naprave jos jedno bogalja ..
Ово сам онда и ја сама заправо рекла, те, дакле, поново, никако не може бити тачан твој закључак да сам ја "бранила владу".
 
kami83:
Pa dobro,slazem se da je npr."Veliki brat" i ovo najnovije djubre gde ce majke da oblace cerke (ili kako god), jako drugacije od ideje B92 pre dvehiljadite,ali moraju pare da se zarade od necega,nisu oni krivi sto su takve bljuvotine popularne kod nas...
То није никакво оправдање. Најлакше је то рећи "nisu oni krivi sto su takve bljuvotine popularne kod nas...".
Ваљда је задатак моћног медија не да подилази укусу широке публике, већ да га - формира. "Васпитава". Или ја стварно наивно верујем да ТВ као таква може бити употребљена у неке позитивне сврхе, а не за пропаганду и испирање мозга.


Vazno je da je njihova uredjivacka politika takva da jos uvek postoje emisije u kojima se kritikuju arhaicni srpski mitovi,i vidjenje istorije kroz prizmu ljudi koji su je ucili kroz epske narodne pesme,a ne iz relevantnih istorijskih knjiga...kao npr. Slobodan Antonic
Е, у том је донекле и ствар.

Наћи праву меру, између оне, у неким случајевима доиста потребне "демитологизације", и оног што прекорачи границу, па склизне (не знам да ли намерно или случајно, ваљда како где) у фактичко противсрпско деловање.
 
sw-darthBEN:
Dokle god oni nerviraju radikale dobro rade svoj posao

ova teza stoji ako je cilj b92 da na vlast vrati srs i ostale mracne retrogradne stranke preko ove kvarne propagande i yebanja naroda u mozak sto samo provocira kontraefekat....
naravno, radikali su mi daleko odvratniji ali od njih nista pozitivno i nisam ocekivao a u b92 sam se podosta razocarao zato ih i pljujem...
 
Jerry Ropero:
B92 je ustasko-siptarsko-americka televizija u Srbiji u vlasnistvu americkog Jevrejina i jednog od najvecih neprijatelja srpskog naroda - Dzordza Sorosa, koja radi otvoreno protiv drzave Srbije i srpskog naroda i udara na sve njegove institucije.

Inace glavni odgovorni urednik B-92 je Hrvat Veran Matic, a glavni informativni urednik im je Filip Sturm - Jevrejin.

Dokaz da su oni izdajnicka televizija je za mene recimo bio 17. mart 2004. godine kada je izvrsen pogrom nad Srbima na Kosmetu. I dok su Srbi dozivljavali genocid, zlocine i silovanja ustaski B-92 je u to vreme pricao samo o dzamiji na Dorcolu dok o Srbima nije bilo ni reci.

Da je Srbija nezavisna drzava ustaski B-92 bi odavno bio zabranjen. Nadam se da ce to biti ucinjeno kad Radikali osvoje vlast.

to AKO osvoje. al narod je ovaj malouman isuviše, ostaće ovi žuti...jbg, takav smo narod postali, što ti reče onomad
 

Back
Top