B 92 pogled u svet

Keeper:
@klub veranovih anti-fanova.

verujte mi, normalnom svetu se yebe za vesti i politichke emisije.
to ionako snimaju zbog raznoraznih paljevina, i svojih i protivnichkih.

Nisam ni anti-fan, veruj, cak mi je i simpa, kao primerak antiratnog tajkuna... Izradio gomilu svojih drugara za pare, i sad im ostalo da pisu isfrustrirane tekstove protiv Verana na Zamisli Srbiju i slicnim klonjarama, a Veran diha za ovratnik Mrskom Zeljku Mitrovicu, po kinti i marifetlucima :D Karic dodje seoski blagajnik, u poredjenu sa talentom ove dvojice, kad je svojinska :-) transformacija televizija u pitanju.

Nego, poenta mog posta je bila ta da simbol B92 nisu fudbalski prenosi koje pratimo, serije (od kojih poneku gledam) i filmovi (zalomi se i poneski vredan gledanja, koliko i na ostalim televizijama), nego talibanske "politicke" emisije gde nam namrstena Brankica i Jugoslav izricu kolektivne presude, ili onaj jad i cemer od Pescanika, gde gosti daju komentare da Srbima treba seci glave i drzati ih u teglama, i slicne gnojave gadosti kakvih nema ni po sumnjivim kafanama u Posusju. I to je B92 in its prime. Deal with it! Nisam ja izmislio - samo konstatujem.
 
B92 je ustasko-siptarsko-americka televizija u Srbiji u vlasnistvu americkog Jevrejina i jednog od najvecih neprijatelja srpskog naroda - Dzordza Sorosa, koja radi otvoreno protiv drzave Srbije i srpskog naroda i udara na sve njegove institucije.

Inace glavni odgovorni urednik B-92 je Hrvat Veran Matic, a glavni informativni urednik im je Filip Sturm - Jevrejin.

Dokaz da su oni izdajnicka televizija je za mene recimo bio 17. mart 2004. godine kada je izvrsen pogrom nad Srbima na Kosmetu. I dok su Srbi dozivljavali genocid, zlocine i silovanja ustaski B-92 je u to vreme pricao samo o dzamiji na Dorcolu dok o Srbima nije bilo ni reci.

Da je Srbija nezavisna drzava ustaski B-92 bi odavno bio zabranjen. Nadam se da ce to biti ucinjeno kad Radikali osvoje vlast.
 
Jerry Ropero:
B92 je ustasko-siptarsko-americka televizija u Srbiji u vlasnistvu americkog Jevrejina i jednog od najvecih neprijatelja srpskog naroda - Dzordza Sorosa, koja radi otvoreno protiv drzave Srbije i srpskog naroda i udara na sve njegove institucije.

Inace glavni odgovorni urednik B-92 je Hrvat Veran Matic, a glavni informativni urednik im je Filip Sturm - Jevrejin.

Dokaz da su oni izdajnicka televizija je za mene recimo bio 17. mart 2004. godine kada je izvrsen pogrom nad Srbima na Kosmetu. I dok su Srbi dozivljavali genocid, zlocine i silovanja ustaski B-92 je u to vreme pricao samo o dzamiji na Dorcolu dok o Srbima nije bilo ni reci.

Da je Srbija nezavisna drzava ustaski B-92 bi odavno bio zabranjen. Nadam se da ce to biti ucinjeno kad Radikali osvoje vlast.
Dajmo podrsku radikalima ali samo u radikalne svrhe nikako da bi se napunili njihovi dzepovi a za gradjane nista poput ovdasnjih demokrata koji su isto sve to obecavali samo da dodju do fotelje a kad dodjose snaslo nas je gore stanje nego 91 i vreme inflacije!! Nema fabrika, nema posla , nema plata, nema pravde, sve podmiceno, sve se radi po stranackoj liniji od lecenja do posla!!
 
kami83:
Da Soros je ekstremni neprijatelj,kada daje vise pare u humanitarne fondove za srpsku decu,negoli sto to radi SPC,sram ga bilo...

Ovolika kolicina paranoje je ipak previse...

Ajd pokazi gde je to Soros dao pare za nasu decu? Druga stvar, taj Soros je podrzavao i vatreno se zalagao sa uvodjenje sankcija Srbiji 1992. , unistenje Republike Srpske Krajine, bombardovanje Republike Srpske i Srbije. Koji ce djavo coveku koji toliko mrzi srpski narod televizija i kablovska televizija(SBB) u Srbiji? Objasni?
 
kami83:
Da Soros je ekstremni neprijatelj,kada daje vise pare u humanitarne fondove za srpsku decu,negoli sto to radi SPC,sram ga bilo...

Ovolika kolicina paranoje je ipak previse...

Сорош ДАЈЕ "ХУМАНИТАРНУ ПОМОЋ" само ако може ДА КУПИ ОДРЕЂЕНЕ ЛИЧНОСТИ КОЈЕ ЋЕ МУ БИТИ СЛУГЕ.....ништа више а ни мање.... :evil:
тако раде све секте......
 
E kako mi je drago sto vas nervira B92 ,jer kako je vec rekao Eraserhead : Dok vas nervira to znaci da oni dobro rade svoj posao ..

Radikali mnogo vam je glupa prica o izdajnicima i neprijateljima jer su to po vama svi drugi osim vas radikala sto nikako ne moze biti tacno ..

Na kraju krajeva vi radikali ste najveci neprijatelji svojoj drzavi i narodu jer ako pu-pu nedaj boze osvojite vlast unisticete sve ,mozda gore i od slobe .
 
sw-darthBEN:
E kako mi je drago sto vas nervira B92 ,jer kako je vec rekao Eraserhead : Dok vas nervira to znaci da oni dobro rade svoj posao ..

Radikali mnogo vam je glupa prica o izdajnicima i neprijateljima jer su to po vama svi drugi osim vas radikala sto nikako ne moze biti tacno ..

Na kraju krajeva vi radikali ste najveci neprijatelji svojoj drzavi i narodu jer ako pu-pu nedaj boze osvojite vlast unisticete sve ,mozda gore i od slobe .


Jedino sto ce radikali unistiti jesu vase izdajnicke ispostave u ovoj zemlji koju trenutno okupirate zajedno sa vasim gazdama sa zapada.
 
@ Jerry Ropero

Please, Jerry, ne "pomazi" vise sa ovim brojanjem krvnih zrnaca, molim te... Ne znam da li slucajno ili ne, tek, samo dajes poentu Masanu i fauni... A inace su oni ekipa koja broji krvna zrnca, i slavi zlocince i zlocine (ako se zlocini izvode nad srBskom stokom - sintagma patentirana na B92). A sto se Jevreja tice, i njih i Srbe su ubijali upravo ocevi ideoloskih favorita B92. Sam Soros je Jevrejin koliko i Ceda Jovanovic Srbin. Izraelske patriote i republikanski Jevreji u SAD o toj spodobi misle isto sto i ostali normalan svet. A i pitanje je koliko je Soros uopste jevrejin... Rat je proveo kao deo porodice madjaskih fasista, zaduzenih bas za otimanje jevrejske imovine. Pricao i sam o tome, kaze da ne oseca "odgovornost", jer bi to "svakako neko radio". Eto o kakvoj moralnoj nakazi se radi.
 
Jerry Ropero:
Jedino sto ce radikali unistiti jesu vase izdajnicke ispostave u ovoj zemlji koju trenutno okupirate zajedno sa vasim gazdama sa zapada.

Ovo je smesno ... :lol: :lol: :lol: :lol:

Pa zar ne znate nista drugo da kazete .

Evo i ja cu da vam kazem : Vi radikali ste izdajnici svoje dece jer hocete da im ostavite djubre od drzave pa da moraju da kopaju po njemu umesto da imaju buducnost i da zive svoje zivote u demokratiji i civilizaciji .
 
Стварно је глупо програм Б92 доводити у вези с било чијим "крвним зрнцима".

Битно је да се та станица, од некадашњег "јединог трачка светлости слободе", претворила у изузетно лошу, субјективну, неслободну...

А најгоре што је то све - у противсрпском тону.

Под плаштом критике неких доиста негативних појава у Србији и међу Србима, данас и и у протеклим деценијама, пласира се то суштински противсрпско.

Можда неки зато и не уочавају одмах, јер зна бити вешто прикривено.

Али у последње време је све отвореније.

Тако да није чудо да људи реагују.
Свако ко иоле мисли својом главом.

А ви , "браниоци" Б92 не знате ништа друго него да оне који укажу на то колико се овај програм стварно срозао, назовете "радикалом".

Слажем се, има оних међу радикалима који вам можда, оштријим реаговањем дају повод за то.

Али како то да и многи од нас, који нисмо ни гласачи, ни симпатизери радикала видимо да је Б92 противсрпски?
 
da nisi radikal ali dss-ovac jesi jer oni su ti drugi kojima neodgovara B92 jer se tajno uvlace radikalima da kojim slucajem posle izbora to mogu iskoristiti...

Da negresim dusu to su verovatno radikalniji dss-osvci tipa Mikavice u Novom Sadu ..
 
sw-darthBEN:
da nisi radikal ali dss-ovac jesi jer oni su ti drugi kojima neodgovara B92 jer se tajno uvlace radikalima da kojim slucajem posle izbora to mogu iskoristiti...

Da negresim dusu to su verovatno radikalniji dss-osvci tipa Mikavice u Novom Sadu ..
Дакле, ви стварно имате крајње ограничен поглед на свет и људе око вас!

Све који упуте критику према Б92 су чланови или симпатизери неке странке.

Доиста, невиђена будалаштина!
 
kami83:
Sta je to 'protivsrpsko' u njihovom programu?
Могла бих да образлажем нашироко.

Али, пошто је ваш крајњи домет, и једини "аргумент" да све који мисле другачије него ви прогласите "радикалима", онда мислим да нема сврхе трошити време.
 
Norma Kampl:
Дакле, ви стварно имате крајње ограничен поглед на свет и људе око вас!

Све који упуте критику према Б92 су чланови или симпатизери неке странке.

Доиста, невиђена будалаштина!


Ja to nisam nikad rekao...

Ali argument da im je program sve vise "antisrpski",ne mogu da prihvatim.
 
kami83:
Ja to nisam nikad rekao...

Ali argument da im je program sve vise "antisrpski",ne mogu da prihvatim.
Није "антисрпски", него - противсрпски.

А и у областима изван политике, такође се срамно срозао.

(Ако уопште, заправо и постоји нешто "изван политике").

Тако да је у ствари и - противљудски.

(мада, ретко која ТВ уопште да то није)
 
E pa Norma seti se malo kad smo raspravljali o pokradenim penzionerima o pripajanju penzionog fonda za malu privredu ...
Toliko si branila lopovsku vladu da nema druge nego da si dss-ovac

Inace sto se tice tog penzionog fonda ubedjivala si me da je to drzavni fond ,a nije to su osnovali zanatlije i mali privrednici .
Pre pet-sest godina oni su i sami hteli da se pridruze glavnom pioru ali im tada nije bilo dozvoljeno ,a danas kad su svojim redovnim uplacivanjem stvorili milijardu evra viska onda su se setili kako ce da ih pripoje i naprave jos jedno bogalja ..

LOPOVI !
 
Pa dobro,slazem se da je npr."Veliki brat" i ovo najnovije djubre gde ce majke da oblace cerke (ili kako god), jako drugacije od ideje B92 pre dvehiljadite,ali moraju pare da se zarade od necega,nisu oni krivi sto su takve bljuvotine popularne kod nas...
Vazno je da je njihova uredjivacka politika takva da jos uvek postoje emisije u kojima se kritikuju arhaicni srpski mitovi,i vidjenje istorije kroz prizmu ljudi koji su je ucili kroz epske narodne pesme,a ne iz relevantnih istorijskih knjiga...kao npr. Slobodan Antonic
 

Back
Top