AUTOSKOLA VOZILA

Ko nije na matorom krshu naucio da vozi, taj ne zna sta je auto :P
Ja sam u auto-skoli vozio Yugica i VW Polo MKII. Onda sam presao u mog Golfa I. Tek kasnije sam osetio sta je moderan auto, sa svim prakticnim pomagalima. Ako tu skolu na pravoslavnom vozilu ne prodjes, dzaba ti voznje.

e svaka ti je ka Njegoseva :p

sad ozbiljno, potpuno se slazem sa gore navedenim
mada, (ja sam dva puta prosla celu obuku, jednom sa 18. godina, drugi put sa 23. godine kad sam polozila)
prvi put sam vozila u Automoto Vracar na krs jugicu sa krs instruktorom koji se drao na mene sve vreme :dash: zgadio mi je i voznju i polaganje i sve :thumbdown:
drugi put sam upisala u AS Delfin (Medak i Mirijevo), vozila na novijem jugicu :super: i sa extra instruktorom koji me je uglavnom zasmejavao, ali i znao da me lupne kad pogresim, tipa pusti gas kad ulazis u krivinu i sl :whistling:
drugi put sam upisala ponovo celu obuku na moje insistiranje iako sam imala polozenu obuku, jer sam htela da budem sigurna u sebe i u voznju, jer cu uglavnom voziti dete
elem, i prvi i drugi put sam vozila jugica, ali je jako bitno u kakvom je stanju taj auto
na prvom - krsu, nisi mogao da ubodes rikverc, pa taman da ti je Sumaher tata, a kad god sam pustala kvacilo cimao je i poskakivao ceo :dash:
drugi - jugic - noviji je isao kao ladja - odusevila sam se i voznja je bila stvarno pravo zadovoljstvo :telefon:
 
a da, da napomenem da sam posle polaganja, posle nekih 10-ak dana prelistala halo-oglase, kupila sebi auto (opet zastava) i dovezla kuci, kroz najvecu guzvu
iz auta prakticno ne izlazim, i djubre kad bacam idem kolima :lol: (daleko mi je kontejner)
i nisam imala ni jedan udes do sada
BRAVO JA! :)
 

Back
Top