AUTOMOBILI U RAZMERI

neko ko je dosao OVDE da se on line druzi i pokazuje svoje modele, komentarise, a ne da se preusmerava bog zna gde i zasto
onda otvoris svoj sajt i tamo slazes modele, bez preusmeravanja

a koga zanima vise o nekom modelu, on se zanima kod onoga ko ga je postavio, ili info nadje na netu, bez sugerisanja gde sta i kako da ide!!!!
zanimljiv ovaj c model mercedesa
mada, deluje nekako skockano, ne znam...........
 
Poslednja izmena:
Ulov u zadnjih par nedelja. . .

101454.jpg

37451.jpg

79249.jpg

94157.jpg

97183.jpg

51016.jpg

bmw-e30-alpina-b6-35s.jpg


Sad se vagam za jos par, zapravo i ne bas da se vagam, vise cekam momenat da odem na web i da ih

e30 <3
 
Drugari,može mala pomoć? Htela bih dečku da kupim neku maketu/model (really ne znam razliku) automobila, a doslovno nemam pojma ništa o tome, pa je l' bi mogao neko da mi pomogne oko mesta ili sajtova za kupovinu toga? Bila bih vam mnogo zahvalna. :)
 
Drugari,može mala pomoć? Htela bih dečku da kupim neku maketu/model (really ne znam razliku) automobila, a doslovno nemam pojma ništa o tome, pa je l' bi mogao neko da mi pomogne oko mesta ili sajtova za kupovinu toga? Bila bih vam mnogo zahvalna. :)

On line ne znam, ali ducane imas. . . Odes do nekog veceg diskonta i posetis sekciju gde su igracke ili odes do prodavnice igracaka. Dosta modela isto mzoes danadjes i po nekim apotekama. . .
 
Pozdrav svima,nov sam ovde,ali sam kao i vi kolekcionar modela automobila u svim razmerama.Imam 14 godina i oko 150 automobila.Uglavnom skupljam retke modele.Od proizvodjaca imam svakakvih od Minichamps-a do SIKU Vintage.Omiljene marke su mi Renault,Citroen,Fiat,Ford i Skoda.Naravno ako neko ima da proda neke od tih neka mi javi. :p
 

Back
Top