ATP

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
3610969392_f1fcd35e13_o-1.gif
:D Bravo Nole, odigrao si pravo kolo Federeru:D
:vatromet::vatromet:

Mislili ste bez mene,NE moja radovanje ravno je kolicini svih vasih radovanja ,naravno moglo bi biti i samo moje i BORISOVO ko svih vas.
Presrecna sam ne zamjerite. Rekla sam za Vavrinku da je predjelo za glavno jelo,sa malo straha i puno nade .
Psssst nada je stvarnost pssssst da ne cuje Grizlica,Urose lupj vratima koliko ti volja.:heart::heart::heart:
 
Ok., tvoje i Borisovo radovanje je najnajvece, al' mozemo i mi bar malkice da se radujemo:roll:, dozvolicesh;)
Viktor, proshao, jest da mu Mathieu predao u drugom setu, al' prodje. Al' ga sad cheka Stepanek, no ko zna:think:
Safina sam malo gledala, dobi prvi set, u drugo je bilo 3-3, ne znam kako je sad.
 
Josh ce Safin izgubii, nishta chudno, on je u stanju da vodi ,5-0, da izgubi set , onda poludi i izgubi set, ali ima neku harizmu, al' kad lomi rekete, nema mu ravnog:zcepanje:
 
E, Safin, imao je sad brejk priliku, i meni ce biti zao ako prestane da igra.
Muz prestao da gleda neku politichku emisiju pa malo sad gedam Safina, dok ne nadje opet neku politiku:evil:
 
Ma Urose vidis, da to neko zeza, nije ona(ako je uopste ona....) nikakav tu model, pevacica itd.... ko jos poznat provodi ceo dan na krstarici......

Pa, eto, ja sam izmedju ostalog "Zvezda interneta", ali sam lepa, za razliku od Jelene Jankovic, koja je ruzna. Zato i ne ide na internet, jer kada bi videla svoje slike, to bi bilo uzasno za nju, jer bi shvatila da je jako ruzna.
 
Ok., tvoje i Borisovo radovanje je najnajvece, al' mozemo i mi bar malkice da se radujemo:roll:, dozvolicesh;)
Viktor, proshao, jest da mu Mathieu predao u drugom setu, al' prodje. Al' ga sad cheka Stepanek, no ko zna:think:
Safina sam malo gledala, dobi prvi set, u drugo je bilo 3-3, ne znam kako je sad.

Bojana, bila sam presrecna,pa mozda malo pretjerala uvijek u pozitivnom pravcu.
Naravno da dozvoljavam i da te smatram nasim drugom.
Draga mi je i Viktorova pobjeda...
Marata Safina obozavam zao mi ga kad dobijene meceve gubi . Kad je on u pitanju i to je moguve Slovenska dusa:)
 
Valjda si videla da sam se shalila, sve je ok;)
Sutra nashi svi igraju, mada ja volim i druge da gledam.
Posle nashih najvishe volim da gledam Nadala , Safina, Huana del Potra, i Federera(narochito kad ga Nole i Nadal pobede), moram priznati da je stvarno teniser svetske klase, rezultati to govore, ali mi se ne dopada, imam osecaj da nije bash fer kao chovek i sportista(no to je moje mishljenje)
Dosta gledam tenis, ali i druge sportove, ali o tome necu ovde, pozdrav:)
 
Valjda si videla da sam se shalila, sve je ok;)
Sutra nashi svi igraju, mada ja volim i druge da gledam.
Posle nashih najvishe volim da gledam Nadala , Safina, Huana del Potra, i Federera(narochito kad ga Nole i Nadal pobede), moram priznati da je stvarno teniser svetske klase, rezultati to govore, ali mi se ne dopada, imam osecaj da nije bash fer kao chovek i sportista(no to je moje mishljenje)
Dosta gledam tenis, ali i druge sportove, ali o tome necu ovde, pozdrav:)

Nemas los osecaj .....:mrgreen:
 
Valjda si videla da sam se shalila, sve je ok;)
Sutra nashi svi igraju, mada ja volim i druge da gledam.
Posle nashih najvishe volim da gledam Nadala , Safina, Huana del Potra, i Federera(narochito kad ga Nole i Nadal pobede), moram priznati da je stvarno teniser svetske klase, rezultati to govore, ali mi se ne dopada, imam osecaj da nije bash fer kao chovek i sportista(no to je moje mishljenje)
Dosta gledam tenis, ali i druge sportove, ali o tome necu ovde, pozdrav:)

Slicno da ne kazem identicno mislimo...
Obozavam Tenis,obozavam Novaka...
Nadal mi je drag cijenim ga ko covjeka...
Safina volim gledati kad mu ide kad razbija i prevazilazi samog sebe.Huan je za mene osvjezenje koje je bilo nekako kratko,ah te povrede.
Federera odavno pratim,mijenjala sam na njemu vise razlicitih osjecaja,on se dobro osjeca,tada je malo fin ,kad dobija.Zna da pokaze i drugo lice opet umjeren i vidi se iz aviona,neiskren ,bez osmjeha.Motivacija kao i igra mu izmice,a ko gubi ima pravo i da ljuti.
 
Без обзира колико навијам за нашег Новака, а нарочито када
игра са Федерером и НАРОЧИТО када га победи,
морам да будем искрена у овоме.
Када посматрам Федерера на терену, мислим да посматрам праву
слику онога како сам замишљала како треба да изгледа спортиста,
тенисер.
Достојанствен и када побеђује и када губи. Свиђа ми се како никада
није показао да га нешто боли или да је исцрпљен, а сигурна сам
да је имао и такве ситуације. Нервозан, врло ретко,...уме да се
контролише.
Такође пажљиво бира опрему и усклађује боје.

Додуше,:think: можда ће слика о Федереру бити сасвим
другачија када крену порази, видећемо!


Код нашег Нолета не волим да видим како показује знакове
нервозе и када на самом почетку турнира прави гримасе
као да је при крају снаге. То ме излуђује. Морао би да поради мало
на томе.
 
kisela bonbna,.Znas da te ja volim nazvati SLATKOM bonbonom.
Evo danas Novak protiv Argentinca Monaka prvi set 6-3, drugi sam sebe tuce i mora se izvlaciti.To je Novak i ja se tada nerviram i vicem po kuci setajuci i gledajuci mec.
Pobjeda je pobjeda idemo dalje jaci i spremniji.
To je Novak dobrica sa sve peharima koje donosi u Srbiju.:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top