Argentina savetuje Grčkoj da ne sluša MMF

Vlada potpisuje ugovor u ime naroda !!!!!
Narod je birao tu vladu.
Zato je izmishljena demokratija i zato politichari pozivaju narod da u sto vecem broju izadju na izbore !!!

da ..........narod bira.........videli smo to i na americkim izborima pre 10 godina kada su izborni rezultati ponistavani sve dok se nije izbrojao dovoljan broj glasova u korist dzordza busha.
pa smo onda imali izbore i u milosevicevo vreme.............................
da da.....narod bira.
 
Pametno ih savetuje. MMF i Svetska banka su ubice svetske privrede i nacionalnih ekonomija !
ММФ и Светска Банка су ПРИВАТНЕ ФИРМЕ (за штампање папира са називом -новац).

Зар да нас шака јада (Ротшилда и осталих егоманијака) терорише и уцењује папиром?
 
Svojevremeno je MMF ponudio konsultantske usluge Japanu, pa ih je Japan uljudno odbio. Rezultat se video posle 20 godina.

Krajem 60-tih MMF je ponudio konsultantske usluge Južnoj Koreji, Argentini, Brazilu i još nekim zemljama Azije i Afrike, a i tadašnja SFRJ je bila u toj ekipi...

Južna Koreja je jedina tada odbila(kulturno) savete MMF i okrenula se privlačenju stranog kapitala, pre svega japanskog i američkog, umesto uzimanja zajmova...

Rezultat se video posle dvadesetak godina...i Argentina i Brazil su doživeli hiperinflacije i ekonomski krah...i izvukli se tek kada su se okrenuli upošljavanju sopstvenih potencijala, pre svega radne snage, proizvodnji i privlačenju direktnih investicija...

Za nas ne treba trošiti reči...u krizi smo od kraja 70-tih, i što je najgore, i dalje smo u kandžama MMF.

Nijedna vlast kod nas nema snage da kulturno odbije usluge MMF...pitanje je da li je to slučajno ili namerno...ja sam siguran da je namerno...

Шта бре културно ???

По Српски :
МРШ БРЕ,
ТУЖИ ОНЕ КОЈИ СУ ПАРЕ УЗЕЛИ !!!!


На робију разбојнике и сецикесе који искористише муку народа !!!
 
da ..........narod bira.........videli smo to i na americkim izborima pre 10 godina kada su izborni rezultati ponistavani sve dok se nije izbrojao dovoljan broj glasova u korist dzordza busha.
pa smo onda imali izbore i u milosevicevo vreme.............................
da da.....narod bira.

Заборавио си "Октобарску Револуцију",
па ПреЦедничке изборе ....
 
Da.Narod ih je izabrao.Tako stoji zapisano.

da. prema saopstenju izborne komisije i stranih posmatraca.
ajd ja i ti da prokontrolisemo.

primer da u anketnom uzorku moje ulice od 100 gradjana samo 15 glasa za tadica a on pobedjuje bas u mojoj izbornoj jedinici sa 62 posto.................ma idi molim te.
izbori ne postoje nigde u svetu. narod moze da bira jedino kad uzme motku u ruke ..............e tu onda nema prevare................
ovako, na vlast dolaze oni koji se sami proglasavaju carevima, presednicima bez obzira na realne izborne rezultate..........ako ustreba , ukljuci se i vojska i policija ....pa i nato.
 
ko dozivi bice to lep dan...kad svetski bogatasi preko noci postanu sirotinja..

a sta ce biti sa njihovim milijardama (one koje se vode na papiru)?
verovatno ce preci u druge ruke...............tako se radi vec vekovima.

i kod nas su 1945 unisteni ondasnji kapitalisti pa komunjare dograbile njihova bogastva, pa poslem njima ta bogastva oduzeli ovi danasnji kapitalisti............i opet ako srusimo ovaj sistem , miskoviceve milijarde preci ce u ruke nekog drugog "revolucionara"......i tako unedogled.
bogastvo koje je otimano narodima kroz vekove, nikada se nece vratiti narodu bez obbzira na promene politickih sistema, jer i te promene ne dolaze zato da bi se uspostavilo pravednije drustvo, nego zato da bi buduci milijarderi oteli ovim danasnjim njihovo bogastvo....................naravno, to cine uz pomoc ovaca koje se zovu "narod".
 
a sta ce biti sa njihovim milijardama (one koje se vode na papiru)?
verovatno ce preci u druge ruke...............tako se radi vec vekovima.

i kod nas su 1945 unisteni ondasnji kapitalisti pa komunjare dograbile njihova bogastva, pa poslem njima ta bogastva oduzeli ovi danasnji kapitalisti............i opet ako srusimo ovaj sistem , miskoviceve milijarde preci ce u ruke nekog drugog "revolucionara"......i tako unedogled.
bogastvo koje je otimano narodima kroz vekove, nikada se nece vratiti narodu bez obbzira na promene politickih sistema, jer i te promene ne dolaze zato da bi se uspostavilo pravednije drustvo, nego zato da bi buduci milijarderi oteli ovim danasnjim njihovo bogastvo....................naravno, to cine uz pomoc ovaca koje se zovu "narod".

da bi se doslo do pravog stanja stvari---treba promeniti svetsku obracunsku monetu-dolar...onda ce se videti da su mnogi pojedinci pa i drzave fiktivni bogatasi....
onda ce i amerika konacno saznati koliko ima nastanpanih dolara a koliko papira...licno mislim da je cela amerika sazdana od kapitala bez pokrica...
 

Back
Top