Argentina maestralno branila poziciju Srbije pred MSP-om

Opet , o na vecini tema . Jedni navijaju za jednu sranu ( srpsku ) , a drugi za drugu ( siptarsku .
Sto je najgore , medju samim Srbima . A hrvate razumem . Mrznja je to . Strasna i duboka . Al mi nije jasno kako se to uvek medju Srbima dogodi , da ima jedan broj , koji pokazuuje simpatije za onu drugu stranui i prezir prema svakom ko ce stati na srpsku stranu. Verujem da toga kod drugih naroda nema .

Ja ne verujem da je i jedan siptar , lepo govorio o stavovima argentine , neti da se rugao stavovima nemacke . da je neki spor oko hrvatske , ni jedan hrvat ne bi imao simpatije za stranu koja ne podrzava hrvatske interese .
Sta je to s nama ? Pa zaista moramo propasti . Ne treba nama nijedan neprijatelj . Kanibalizam i autodestrukcija ce nas pojesti .

Avaj nama !!!
 
ko nas brani, sigurno cemo dobro proći

Pa to sto je Argenina majka Mara za svakog najokorelijeg ustasu i nacistu na vaskolikom dunjaluku, ne mora nista da znaci u ovom slucaju posto smo ovde mi i sipci u igri
mada te odluke tog suda nemaju nikakav veliki znacaj jer Srbije Kosovo eventualno moze povratiti samo vojno , a ako ikad bude bila sposobna za to i budu nam odgovarale okolnosti ,onda nece biti potrebna nikakva sudska odluka , a ako ne budemo dosli u tu priliku ,onda sa svakom odlukom ma koliko bila pozitivna mozemo samo da se zakitimo i zaigramo kolo ...
 
Poslednja izmena:
Opet , o na vecini tema . Jedni navijaju za jednu sranu ( srpsku ) , a drugi za drugu ( siptarsku .
Sto je najgore , medju samim Srbima . A hrvate razumem . Mrznja je to . Strasna i duboka . Al mi nije jasno kako se to uvek medju Srbima dogodi , da ima jedan broj , koji pokazuuje simpatije za onu drugu stranui i prezir prema svakom ko ce stati na srpsku stranu. Verujem da toga kod drugih naroda nema .

Ja ne verujem da je i jedan siptar , lepo govorio o stavovima argentine , neti da se rugao stavovima nemacke . da je neki spor oko hrvatske , ni jedan hrvat ne bi imao simpatije za stranu koja ne podrzava hrvatske interese .
Sta je to s nama ? Pa zaista moramo propasti . Ne treba nama nijedan neprijatelj . Kanibalizam i autodestrukcija ce nas pojesti .

Нису то Срби..Брате!
 
Sustinski, da Kosovo ima teritoriju, narod i vlast, i da je nezavisnost nepovratan proces, bla, bla, bla...

Inace, ako ceo ovaj proces ima i truncicu neceg pozitivnog i smislenog za Srbiju, ja cu da skocim sa vrha Beogradjanke...

Pa moze da ima U koliko sud donese iole poztivno misljenje u skalduu sa srpskim stavom , jednog dana , lakse ce mo doci do neohodnih uslova da KiM oslobodimo oruzjem .
Ima ce mo i po nekog saveznika , a i lakse ce mo da dobijemo precutnu saglasnost od strane onih koji ne bi teli da se mesaju .
Ne treba zaboraviti , da smo iz slicne situacije 1903 godine , dosli do 1912 godine .
 
Poslednja izmena:
Pa to sto je Argenina majka Mara za svakog najokorelijeg ustasu i nacistu na vaskolikom dunjaluku, ne mora nista da znaci u ovom slucaju posto smo ovde mi i sipci u igri
mada te odluke tog suda nemaju nikakav veliki znacaj jer Srbije Kosovo eventualno moze povratiti samo vojno , a ako ikad bude bila sposobna za to i budu nam odgovarale okolnosti ,onda nece biti potrebna nikakva sudska odluka , a ako ne budemo dosli u tu priliku ,onda sa svakom odlukom ma koliko bila pozitivna mozemo samo da se zakitimo i zaigramo kolo ...

tacno je da ga mozemo povratiti vojno - a ako je tako zasto Sutanovac i Tadic ne opremaju vojsku?

Zar ih na to ne obavezuje ustav Srbije da zadrze Kosmet kao deo Srbije? :dontunderstand:

Drugo ako sud donese odluku u nasu korist to ce izvrsiti veci pritisak na ove koji su priznali teroristicku narko paradrzavicu . Pozitivno moze svakako da bude.
 
Opet , ko na vecini tema . Jedni navijaju za jednu sranu ( srpsku ) , a drugi za drugu ( siptarsku .
Sto je najgore , medju samim Srbima . A hrvate razumem . Mrznja je to . Strasna i duboka . Al mi nije jasno kako se to uvek medju Srbima dogodi , da ima jedan broj , koji pokazuuje simpatije za onu drugu stranui i prezir prema svakom ko ce stati na srpsku stranu. Verujem da toga kod drugih naroda nema .

Ja ne verujem da bi ni jedan siptar , lepo govorio o stavovima Argentine , niti bi se rugao stavovima nemacke . da je neki spor oko hrvatske , ni jedan hrvat ne bi imao simpatije za stranu koja ne podrzava hrvatske interese .
Sta je to s nama ? Pa zaista moramo propasti . Ne treba nama nijedan neprijatelj . Kanibalizam i autodestrukcija ce nas pojesti .
to tij e dijagnoza koja se zove TADICEVAC

tadicevac mrzi sve srpsko i navija na srpsku stetu - evo ti ga al bundy - navija otvoreno za siptare

ili kami83

siptarofil i srbomrzac
 
Ljudi ne shvataju da Srbija ima koristi bez obzira na ciju stranu presudio sud. Ako sud kaze da je Kosovo nelegalna drzava, Srbija ima svo pravo da ga povrati vojnim putem jer je na njenoj strani pravo (i mnoge drzave ce je podrzati u tome). Sa druge strane ako sud presudi u korist albanaca onda apsolutno isto pravo ima i Republika Srpska da se odvoji od BiH i mocice da se poziva na kosovski slucaj.
 
Ljudi ne shvataju da Srbija ima koristi bez obzira na ciju stranu presudio sud. Ako sud kaze da je Kosovo nelegalna drzava, Srbija ima svo pravo da ga povrati vojnim putem jer je na njenoj strani pravo (i mnoge drzave ce je podrzati u tome). Sa druge strane ako sud presudi u korist albanaca onda apsolutno isto pravo ima i Republika Srpska da se odvoji od BiH i mocice da se poziva na kosovski slucaj.
Ако је тако, што бацаш дрвље и камење на Тадића, кад је он то покренуо? :roll:
 

Back
Top