Argentina maestralno branila poziciju Srbije pred MSP-om

Nije stvar u tome. Mene strasno nerviraju svi velesrbi kojima su puna usta ratova, Sv. Srpstva, Kosova, radikala, a smestili su svoje dupe u nekoj ''fasistickoj'' zemlji EU...

To mogu da razumem, ali ne razumem zašto svako spominje radikale, kad se spomene Srpstvo? Ja sam Srbin, ponosan na svoje poreklo i svestan svojih nacionalnih osećana, ali mi radikali nisu bliski.
Što se tiče ratova, niko pametan ne može da bude za njih, ali isto tako, savko pametan mora da bude svastan da se braniti mora. Ako se ne branimo, ponoviće nam se priča iz dva svetska rata i iz nekih ranijih ratova.
To što je ona u Nemačkoj ne umanjuje ili povećava njen kvalitet. Kvalitet se pokazuje delima.
Ne ulazim u to na koji je način neko otišao u inostranstvo, ali svakako nije lako živeti kao stranac u bilo kojoj zemlji. Uglavnom nevolja tera ljude od svog doma. Ali to ne znači da se ti isti ljudi trebaju odreći svog porekla.
 

razlog bolesna posesivnost, ljubomora ili šta li već :arrow: tema je bila o ovome...
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/cnn-hrvatska-dubaiju-otima-elitu.html
:zper:

a miti torenteu đankimenu sa njihovim klov-novim juWišnicima zasipali temu spamom da se ista zaključa, zatvori, prebaci, obriše bla bla...mogu da im zamislim face kad su ugledali po prvi put temu :hahaha1:

a u temi i mom uvodnom postu niti jedna loša reč ...čak sam dobio bone za lepo urađenu anketu od svojih NEistomišljenika

al tako ti je to ...uvek glasna manjina preglasava šutljivu večinu...:idea:

:bye:

Pročitao sam tvoj uvodni post na toj temi, i to u podforumu o putovanjima. Temi sa jasnim političkim prizvukom nije tamo mesto i ja se slažem sa brisanjem takve teme. Tamo sam ti i odgovorio, pre brisanja teme.
Da li je tebi ideja pri postavljanju teme bila da zamisliš nečiju facu dok to čita? To govori o tvojoj ozbiljnosti kao učesnika ozbiljnih rasprava i želji da provociraš članove foruma.
 
Lol, pa u pravu je. Ovde satro nesto Srbujes, a mogu da se opkladim da tamo ne smes ni da pisnes....
Slusaj ti kolega..........
svoju partijsku borbu vodi tamo gde joj je mesto.........
na primer na temi o radikalima...........znam da si kivan,
ali ova tema nije mesto za lecenje partijskih komplekasa,
...........e sad nam objasni,sta je u pravu.........
to sto porice moj post ,da je Vatikan sredjivao papire i identitet ustasama,
da se domognu Argentine........
i na kraju,ja ovde nema sta da diskutujem o nemackoj politici,
koja me ,em ne interesuje,em imam srpski pasos,i nemam pravo glasa,
za razliku od nekih ne Srba u Srbiji i na forumu koji misle da su veci faktor od
samih Srba i mesaju se radje u tudju ,nego u svoju politiku,........
a o srpskoj politici,i politici uopste,mozes biti ubedjen.
da ovo sto napisem na forumu,zastupam uvek i svuda:rtfm:
 
Pročitao sam tvoj uvodni post na toj temi, i to u podforumu o putovanjima. Temi sa jasnim političkim prizvukom nije tamo mesto i ja se slažem sa brisanjem takve teme. Tamo sam ti i odgovorio, pre brisanja teme.
Da li je tebi ideja pri postavljanju teme bila da zamisliš nečiju facu dok to čita? To govori o tvojoj ozbiljnosti kao učesnika ozbiljnih rasprava i želji da provociraš članove foruma.

ajde ne pravi se sad u devica Marija

prvo temu nisam tamo postavio nego mi je tamo prebačen:rtfm:
drugo temu sam postavio politički jer CNN navodi da jeu Hrvatskoj bio građanski rat:rtfm:
treće na ovom forumu svak ali svak postavlja teme koje će UVEK NEKOGA isprovocirati jer nas ima različitih političkih struja, naroda, vera...ono što tebi nije "provokacija ne mora značiti da nekom drugom neće, i obratno:rtfm:

a svojih demagoških misli zadrži za sebe i poštedi me istih...toliko...a sad odoh na pdf Putovanja dobio sam od moderatorke dozvolu da uz neke preinake postavim ponovno temu :idea:

:bye:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Slusaj ti kolega..........
svoju partijsku borbu vodi tamo gde joj je mesto.........
na primer na temi o radikalima...........znam da si kivan,
ali ova tema nije mesto za lecenje partijskih komplekasa,
...........e sad nam objasni,sta je u pravu.........
to sto porice moj post ,da je Vatikan sredjivao papire i identitet ustasama,
da se domognu Argentine........
i na kraju,ja ovde nema sta da diskutujem o nemackoj politici,
koja me ,em ne interesuje,em imam srpski pasos,i nemam pravo glasa,
za razliku od nekih ne Srba u Srbiji i na forumu koji misle da su veci faktor od
samih Srba i mesaju se radje u tudju ,nego u svoju politiku,........
a o srpskoj politici,i politici uopste,mozes biti ubedjen.
da ovo sto napisem na forumu,zastupam uvek i svuda:rtfm:

Lol, koju partijsku borbu? Ja nisam clan nijedne partije, nit zastupam koju. To sto mi vi radikali idete na zivce to je druga stvar...
 
Lol, koju partijsku borbu? Ja nisam clan nijedne partije, nit zastupam koju. To sto mi vi radikali idete na zivce to je druga stvar...

A otkud znas da je ona radikal??? Ako nije za mafijasku zutu bandu onda je po tvvome radikal. Pa mozda ni ona nije ni za jednu stranku ali posto je SRS opozicija nema razloga da o njima pise vec komentarise bandu i bitange koje vladaju ovom zemljom a to je zuta mafija
 
A otkud znas da je ona radikal??? Ako nije za mafijasku zutu bandu onda je po tvvome radikal. Pa mozda ni ona nije ni za jednu stranku ali posto je SRS opozicija nema razloga da o njima pise vec komentarise bandu i bitange koje vladaju ovom zemljom a to je zuta mafija

http://forum.krstarica.com/threads/333220


''Da li smo mi negde nekad osudjivali bilo koga koji je prebegao
osim Tome i Ace?To ne moze niko da tvrdi..........i svi ostali su dobrodosli nazad,
a sto se zaludjenosti tice..............e pa tu ste vi nenadmasni........
kao sto vidis,svi se kad tad probude,i priznaju svoje greske
al vas ludilo drzi evo 10 godina..........tendencija u porastu''
 

ajde ne pravi se sad u devica Marija

prvo temu nisam tamo postavio nego mi je tamo prebačen:rtfm:
drugo temu sam postavio politički jer CNN navodi da jeu Hrvatskoj bio građanski rat:rtfm:
treće na ovom forumu svak ali svak postavlja teme koje će UVEK NEKOGA isprovocirati jer nas ima različitih političkih struja, naroda, vera...ono što tebi nije "provokacija ne mora značiti da nekom drugom neće, i obratno:rtfm:

a svojih kurton-demagoških misli zadrži za sebe i poštedi me istih...toliko...a sad odoh na pdf Putovanja dobio sam od moderatorke dozvolu da uz neke preinake postavim ponovno temu :idea:

:bye:

Zašto svaki post koji ti se ne svidi svodiš na lično? Zašto vređaš? Da li sam ja tebe nečim uvredio? Rekao ti bilo šta uvredljivo ili neistinito?
Temu sam video u podforumu putovanja. Da li misliš da treba da znam gde si je ti postavio? Tamo joj nije bilo mesto, ni zbog tvog pokušaja provokacije, za koji si sam napisao da je namerno postavljen, ni zbog nekih odgovora na tvoju provokaciju, koji nisu na nivou kulturnih rasprava.
I ako bi mogao da mi objasniš ovu uvodnu rečenicu, nikako da je pravilno pročitam?
 
Opet , ko na vecini tema . Jedni navijaju za jednu sranu ( srpsku ) , a drugi za drugu ( siptarsku .
Sto je najgore , medju samim Srbima . A hrvate razumem . Mrznja je to . Strasna i duboka . Al mi nije jasno kako se to uvek medju Srbima dogodi , da ima jedan broj , koji pokazuuje simpatije za onu drugu stranui i prezir prema svakom ko ce stati na srpsku stranu. Verujem da toga kod drugih naroda nema .

Ja ne verujem da bi ni jedan siptar , lepo govorio o stavovima Argentine , niti bi se rugao stavovima nemacke . da je neki spor oko hrvatske , ni jedan hrvat ne bi imao simpatije za stranu koja ne podrzava hrvatske interese .
Sta je to s nama ? Pa zaista moramo propasti . Ne treba nama nijedan neprijatelj . Kanibalizam i autodestrukcija ce nas pojesti .
 
Poslednja izmena:

Back
Top