АП Војводина новим статутом и званично добија црте државности

canak vec odavno stampa i svojim prijateljima deli uzorak pasosa vojvodine. da krajnji cilj ove price nije rasturanje srbije i otcepljenje vojvodine canak jelte ne bi stampao nikakve pasose. samo drzave izdaju pasose ja koliko znam sto znaci da je krajnji cilj cele ove price nezavisna vojvodina i rasturena i unistena srbija

Thumb_001PASOSPicture%20001.jpg
 
ima lose sto je nepotrebno imati 2 skupstine 2 ustava, 2 predsednika na samo 50 km jedan od drugog (BG-NS). Ima lose zato sto vojvodina dobija drzavnost i moci ce da se otcepi u bilo kojem trenutku. naravno treba imati mozak da to shvatis.

drugo po ovome smo mi gradjani srbije iz centralne srbije diskriminisani jer zasto vojvodina da ima oblike drzavnosti a da recimo nemamo mi u raskoj, sumadiji, nisavskom okrugu?

naravno ti si neprijatelj srpskog naroda i ne mozes ovo da shvatis is kapiras. skapiraces kad se vojvodina otcepi a srbija bude velicine beogradskog pasaluka

Lose je sta Srbija radi svojim ljudima u poslednjih 15-20 godina. To je lose.... Ja sam Vojvodjanin, znam sta pricam. Ako je jedini prosperitet za mene kao coveka da pobegnem iz Srbije, teska srca cu to uraditi, ali moram da brinem o svojoj porodici. Necu da mi deca rastu medju usrancima koji razmisljaju poput onih sa jucerasnjih mitinga. Necu da im bitno bude spavanje i zajebavanje, vec normalan zivot. Necu da ih je6e, svako ***** u svakoj sluzbi. Hocu da budu svetski ljudi pre svega, normalni, zdravi i bogati. A biti patriota u ovom djubristu je tesko, iako cu ih ja tome uciti. Ali to ce biti, sto kaze Mloha "poslednja rupa na svirali". Zabole mene tuki sto ce neki Marsowac da tvrdi da sam ja neprijatelj srpskog naroda. A Srbija ce postati Beogradski pasaluk, samo ako nastavi da pridaje znacaja gownarima poput Tome i Seselja i tvojim istomisljenicima (nista licno).

Ja u Srbiji nemam normalan zivot. Srbija mi je uzela vecinu normalnih stvari u zivotu. Ako mogu da imam normalan zivot van Srbije, onda neka tako bude. Nisam ja kriv sto Srbija unistava vlastitu decu - najvecu vrednost koju ima.
 
uopste ne moraju da su srbi za otpceljenje vojvodine , generalno u ovom slucaju ce za tako nesto biti dovoljno da to izglasa skupstina vojvodine ili predsednik vojvodine i da to prizna 40 zemalja koje su priznale nezavisnost kosova.
'
sve u svemu tadic nastavlja sa razbijanjem srba i srpske drzave....

i opet je Tadic kriv ? :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Па, основна идеја војводине је да буде парадржава. Само што прича није ни изблиза тако црно-бела, или тако једноставна, јер нам нешто смрди у држави, где год да се окренеш. А ако се грађанима имплантира идеја да ће им бити боље само ако буду против нечега, а за нешто друго - ту свашта може да прође, па чак и немогуће.

Ено, јесу комунисти под плаштом борбе против фашизма спровели комунистичку револуцију, а под причом социјалне правде, спровели једну од највећих пљачки у новијој историји, а притом обезбедили своје гузице, и гузице својих потомака до 7. генерације... Исто тако се под причом о аутономији и задржавању новца тамо где он настаје, гурају којекакве мапе, химне, границе, полиције, часописи... па већ и најновије историје и национални планови и програми.

kao sto vec rekoh..........

e, sad.........ako srbi u vojvodini vecinski zele da se odcepe od srba u ostatku srbije, yebes i takvu drzavu , i takvu srbiju.........ako je tako, onda cela treba da se razyebe i da ne postoji vise nikada................
 
canak vec odavno stampa i svojim prijateljima deli uzorak pasosa vojvodine. da krajnji cilj ove price nije rasturanje srbije i otcepljenje vojvodine canak jelte ne bi stampao nikakve pasose. samo drzave izdaju pasose ja koliko znam sto znaci da je krajnji cilj cele ove price nezavisna vojvodina i rasturena i unistena srbija

Thumb_001PASOSPicture%20001.jpg


Ne zaboravi jednu stvar:

Gde god su nacionalisti branili Srbe i Srbiju, narod je ostao nebranjen na teritoriji koji su preuzeli drugi i samo su Srbima namakli omcu mrznje i ostavili ih siromasne i nebranjene u tudjim zemljama. Zato, nacionalisti GET THE **** OF VOJVODINA, i ona ce ostati u Srbiji.
 
Uskoro cemo imati ne jdnu srbiju, nego BRE 3!!!!!!!!!! Rs, Srbiju i Srpsku vojvodinu!!!!!

pojma ti nemas:evil:


1) republika srBska krajina
2) republika srBska
3) srbija
4) vojvodina
5) srBska crna gora
6) srBska makedonija ( juzna srbija )
7) kosovo

niko nema zemalja ko sto srbin imade...........:super::super:
 
pa ko drugi? ko je ovo dozvolio i aminovao ? ko ima apsolutnu vlast u srbiji?

boris tadic naravno....

bez tadiceve podrske ovom projektu nezavisne vojvodine ovako nesto ne bi imalo sanse za bilo kakav uspeh... ovako cela prica ce biti usvojena opusteno ....

a to je dozvoljeno i aminovano :dash:

ima li neki dokument o to podrsci? ili makar TXT ? nemoj da ispadne da loopetash :whistling:
 
Ne zaboravi jednu stvar:

Gde god su nacionalisti branili Srbe i Srbiju, narod je ostao nebranjen na teritoriji koji su preuzeli drugi i samo su Srbima namakli omcu mrznje i ostavili ih siromasne i nebranjene u tudjim zemljama. Zato, nacionalisti GET THE **** OF VOJVODINA, i ona ce ostati u Srbiji.

Batice..........opusteno.........

pa radikali su u vojvodini ispushili za sledecih sto godina, a tada nece vise ni postojati srs

ovo sto lupetaju forumski stakori, nema veze sa real life:ok:
 
kao sto vec rekoh..........

e, sad.........ako srbi u vojvodini vecinski zele da se odcepe od srba u ostatku srbije, yebes i takvu drzavu , i takvu srbiju.........ako je tako, onda cela treba da se razyebe i da ne postoji vise nikada................

Жалосно је што се довело до тога да само један део грађана (конкретно, само они на територији војводине) имају монопол над тим били-или-не-бити за Србију, али то је већ друга прича, пошто се са овим слажем.

А ово што ћу рећи, није реплика теби и не знам колико има везе са темом, али негде сам већ писао како је мој став да је велика штета по Србију што је модерна српска држава настала у централној Србији, а не у војводини... велика штета. Отприлике, оно што војводина има, требало би да буде синоним за српско, и оно каква српска држава треба да буде, док се све то данас представља као некаква опозиција Србији и српској држави.
 
Batice..........opusteno.........

pa radikali su u vojvodini ispushili za sledecih sto godina, a tada nece vise ni postojati srs

ovo sto lupetaju forumski stakori, nema veze sa real life:ok:

Opsuteno sam napisao da su juce izgubili 50% snage koju su imali medj' narodom. Znam to ja dobro. Cak se i Nazi u NS i Vojvodini osipaju drasticno. Tako su se osramotili juce pred svojima na mitingu, da je to po meni, kraj uopste tok pokreta, a ne samo SRS. Tako da ne brinem ;)

Nekako mi ih je bilo zao koliko su na bini bili jadni i mali, kao piz.de su zapomagali za mrvom vlasti kroz izvakane floskule. Strasno. U Vojvodini to ne moze da prodje i to mi je jako drago. Inace, kod mene je za Srpsku Novu Godinu tradicionalna zurka. Samo ja i zena smo Srbi. A gosti su Madjar sa suprugom, dva drugara Rumuna i Misa, koji je poluslovak, sa zenom Madjaricom. Zato volim Vojvodinu.
 
Ne zaboravi jednu stvar:

Gde god su nacionalisti branili Srbe i Srbiju, narod je ostao nebranjen na teritoriji koji su preuzeli drugi i samo su Srbima namakli omcu mrznje i ostavili ih siromasne i nebranjene u tudjim zemljama. Zato, nacionalisti GET THE **** OF VOJVODINA, i ona ce ostati u Srbiji.

Батице, нема већег срБског (баш са Б, а не са П) националисте од Доситеја Обрадовића, заједно са свим знаменитим личностима војводине у читавом 19. веку... па чак и до данас.

Оно што ти називаш националистима су пре штеточине, него националисти. Није националиста сваки лудак који се буса у груди паролама, а притом прави непоправљиву штету, већ онај који ради оно што је у најбољем народном и националном интересу.

И оне земље нису пропале због лоше одбране, него због оних који су их нападали... Сад, истина је да нам је стратегија и читав "план" био крајње дебилан, али то не мења чињеницу да се водио рат... и да је у том рату постојао непријатељ оних који су "остали сиромашни и небрањени".
 
cim pokrajina ima ustav, predsednika i skupstinu ona ima sve elemente drzavnosti.

nakon toga dovoljno je da ta skupstina proglasi nezavisnost, da to prizna 40tak zemalja EU i da pozove NATO pakt da cuva granice "nezavisne republike vojvodine" .

i od srbije ostade samo beogradaski pasaluk....

A jesi li se ikada zapitao ako mi to i zasluzujemo!
Sve su to ista govna i radikali i demokrate. I jedne i druge nije briga ni za Karadzica ni Mladica ni za Srbiju vec samo gledaju kako ce se obogatiti. Pa da brinu od narodu prvo bi smanjili svoje plate a ne cim novi dolaze plate im odose gore.
Mada i narod je kriv! Dok su zapadjaci radili dan-noc nasi se se izlezavali na poslu i pijuckali kafe/piva itd itd a na kraju bi da imaju isto sto i zapadnjaci. E pa ne moze koliko rada toliko i para.

Srbiji treba nova umereno desnicarska partija koja ce se boriti za interese srpskog naroda a ne za svoje dzepove! Koja ce raditi na razvijanju Srbije a ne na prodaji i izolaciji!
 
Жалосно је што се довело до тога да само један део грађана (конкретно, само они на територији војводине) имају монопол над тим били-или-не-бити за Србију, али то је већ друга прича, пошто се са овим слажем.

А ово што ћу рећи, није реплика теби и не знам колико има везе са темом, али негде сам већ писао како је мој став да је велика штета по Србију што је модерна српска држава настала у централној Србији, а не у војводини... велика штета. Отприлике, оно што војводина има, требало би да буде синоним за српско, и оно каква српска држава треба да буде, док се све то данас представља као некаква опозиција Србији и српској држави.


Odlicno zapazanje.....naime , u prevodu, ako uzmemo kao cinjenicu da u vojvodini , iz raznih istorijskih razloga, gradjanska opcija i medjunacionalna tolerancija imaju daleko veci legitimitet nego u ostatku srbije,,,,,docicemo do zakljucka , da je nazalost, gradjanska kultura, srednjoevropske vrednosti, u suprotnosti sa seljackom , dzumarskom, pusto - turskom politikom i gledanjem na svet............elem, upravo taj jaz civilizacija, izmedju vojvodine , uvek blize evropi, i srbije , uvek blize turskoj......i izaziva paranoican strah kod osmanlijsko - azijatskih opcija srpske politicke scene , kao sto su radikali , da ce se ovi, pre ili posle odcepiti od zaostalog , retardiranog , radikalskog , pusto - turskog ideala drzave , rada, zivota i srece..................

elem, cim se srbija ocisti na ovaj ili onaj nacin od primitivnih , retrogradnih, srednjevekovnih ideja , i politicara sa osnovnim i srednjoskolskim obrazovanjem , i pocne da razmislja evropski, kao vojvodina......jaz ce nestati , i strah patriJota, ce ostati samo njihova licna paranoja............
 
Батице, нема већег срБског (баш са Б, а не са П) националисте од Доситеја Обрадовића, заједно са свим знаменитим личностима војводине у читавом 19. веку... па чак и до данас.

Оно што ти називаш националистима су пре штеточине, него националисти. Није националиста сваки лудак који се буса у груди паролама, а притом прави непоправљиву штету, већ онај који ради оно што је у најбољем народном и националном интересу.

И оне земље нису пропале због лоше одбране, него због оних који су их нападали... Сад, истина је да нам је стратегија и читав "план" био крајње дебилан, али то не мења чињеницу да се водио рат... и да је у том рату постојао непријатељ оних који су "остали сиромашни и небрањени".

Ma znam, nakako mi je to sad postapalica, ja jesam nacionalista, ali ne i fasista poput kRadikala iliti stetocina, kako ih ti zoves. Nemam bas prigodniju rec, pa sam to svrstao pod naciJonaliste (vajlda je sad bolje). Manje - vise stvar je jasna.

Ja sam samo covek koji hoce da zivi normalno i od svog rada, bez da mrzim i pljujem druge.
 
A jesi li se ikada zapitao ako mi to i zasluzujemo!
Sve su to ista govna i radikali i demokrate. I jedne i druge nije briga ni za Karadzica ni Mladica ni za Srbiju vec samo gledaju kako ce se obogatiti. Pa da brinu od narodu prvo bi smanjili svoje plate a ne cim novi dolaze plate im odose gore.
Mada i narod je kriv! Dok su zapadjaci radili dan-noc nasi se se izlezavali na poslu i pijuckali kafe/piva itd itd a na kraju bi da imaju isto sto i zapadnjaci. E pa ne moze koliko rada toliko i para.

Srbiji treba nova umereno desnicarska partija koja ce se boriti za interese srpskog naroda a ne za svoje dzepove! Koja ce raditi na razvijanju Srbije a ne na prodaji i izolaciji!


ma vojvodina će ostat srpska, al šta tebe briga ti si ionako u kninu ;)
 
Lose je sta Srbija radi svojim ljudima u poslednjih 15-20 godina. To je lose.... Ja sam Vojvodjanin, znam sta pricam. Ako je jedini prosperitet za mene kao coveka da pobegnem iz Srbije, teska srca cu to uraditi, ali moram da brinem o svojoj porodici. Necu da mi deca rastu medju usrancima koji razmisljaju poput onih sa jucerasnjih mitinga. Necu da im bitno bude spavanje i zajebavanje, vec normalan zivot. Necu da ih je6e, svako ***** u svakoj sluzbi. Hocu da budu svetski ljudi pre svega, normalni, zdravi i bogati. A biti patriota u ovom djubristu je tesko, iako cu ih ja tome uciti. Ali to ce biti, sto kaze Mloha "poslednja rupa na svirali". Zabole mene tuki sto ce neki Marsowac da tvrdi da sam ja neprijatelj srpskog naroda. A Srbija ce postati Beogradski pasaluk, samo ako nastavi da pridaje znacaja gownarima poput Tome i Seselja i tvojim istomisljenicima (nista licno).

Ja u Srbiji nemam normalan zivot. Srbija mi je uzela vecinu normalnih stvari u zivotu. Ako mogu da imam normalan zivot van Srbije, onda neka tako bude. Nisam ja kriv sto Srbija unistava vlastitu decu - najvecu vrednost koju ima.

A sta je to normalan zivot? Prokletim ljudima nikada nista nece biti dosta! Jedino prave patrijote mogu promenuti sadasnju situaciju a to nisu ni demokrate ni radikali. I jedni i drugi vuku narod za nos a narod naivan i glup misli SVE CE NEKO DRUGI POPRAVITI ZA NJIH! Pa sta ti mislis da je Englezima, Francuzima itd itd drago sto su istocne zemlje usle u EU.

Sta si ti bolji u odnosu na Srbina iz Juzne Srbije? MRZIS SVOJ NAROD a da te vidim kako ce regovati kada Srbija primi 1 miliona novih imigranata (obavezno) koji naprave svoje cetvrti a ti kao Srbin neces im smeti ni prici!
 
A jesi li se ikada zapitao ako mi to i zasluzujemo!
Sve su to ista govna i radikali i demokrate. I jedne i druge nije briga ni za Karadzica ni Mladica ni za Srbiju vec samo gledaju kako ce se obogatiti. Pa da brinu od narodu prvo bi smanjili svoje plate a ne cim novi dolaze plate im odose gore.
Mada i narod je kriv! Dok su zapadjaci radili dan-noc nasi se se izlezavali na poslu i pijuckali kafe/piva itd itd a na kraju bi da imaju isto sto i zapadnjaci. E pa ne moze koliko rada toliko i para.

Srbiji treba nova umereno desnicarska partija koja ce se boriti za interese srpskog naroda a ne za svoje dzepove! Koja ce raditi na razvijanju Srbije a ne na prodaji i izolaciji!

koliko glup moras biti, da bi stavi mladica, karadzica i srbiju u istu ravan???:dash::dash:
yebali vas vise i mladic i karadzic:evil:......odvojite srbiju od ta dva smrada:evil:
 

Back
Top