Anketa: Ko ce nas predstavljati na Evroviziji?

Ko ce predstavljati Srbiju u Moskvi?

  • Oskar, BQ i Dj.Marjanovic

    glasova: 10 21,3%
  • Ana Nikolic

    glasova: 5 10,6%
  • Danijel i Milica

    glasova: 5 10,6%
  • OT Bend

    glasova: 19 40,4%
  • Sonja Bakic

    glasova: 0 0,0%
  • Pozitivan haos

    glasova: 1 2,1%
  • Neko drugi

    glasova: 7 14,9%

  • Ukupno glasova
    47
  • Anketa je zatvorena .
I veceras ce daviti o nekadasnjim serijama i sl. Nije mi jasno kako ne shvataju da ljudi zele vise detalja o samoj manifestaciji, tipa razgovora u grin rumu i sl. Sinoc je bilo beskrajno dosadno, kamera staticna, Jovana nesigurna, glumci nepotrebni, pesme horor. Scena podseca na proslogodisnju, presarena je i kicerasta. Crnogorka ima super pesmu, Slovenci takodje, Hrvati...
Nadam se da nece poslati Oskara, zaista je stupidno, ali bojim se da hoce da ispravljaju nekadasnje nepravde, kao sa Jelenom Tomasevic, pa vidimo kako je prosla.
 
Po meni je OT bend imao ubedljivo najbolju pesmu ..... Dovoljno energičnu, dovoljno brzu, dovoljno originalnu .... Ovako ... pored pesme Cipela, teško da ćemo se za sledeću godinu plasirati u II krug.

Ne znam koji je kriterijum žirija bio da se ovoj pesmi da 12 poena .... sem da je čovek, kako on kaže, ''poznati kompozitor'' - mada to ne opravdava njegov odlazak na Evorviziju.

Pesma je nekako narodnjačka .... lakih nota .... i šarlatanska ..... Odavno takve pesme više ne prolaze .... Ne znam šta je žiri mislio da ćemo postići sa takvim nastupom ....
 

Back
Top