"Vidim po komentarima da ljudi jedva čekaju da opet konačno vide nas dvoje" - Sloboda Mićalović

Soradze

Elita
Moderator
Poruka
17.095
Ovogodišnji FEST ukrasiće svakako domaći film "Jorgovani" u kom glavne uloge igraju
naš najbolji ikada tandem još iz vremena Mir-Jam, Sloboda Mićalović i Ivan Bosiljčić...

U ovom filmu se nećemo tresti od straha da li će se ona spanđati sa pilotom, ili ne...
Uostalom, ni Brando nije bio ljubomoran na Ranjenog orla, pa se desila i ova
kreacija...

Ovaj put je radnja filma ozbiljnija, a igraju ove naše dve glumačke zvezde, dva idola
našeg vremena, koji ruku na srce i nisu morali da glume.. jer to i jesu... msm... idoli su
i zvezde su...
Videćemo u filmu da li su uopšte i glumili, hahahah i da li su uspeli da se prikažu u novom
svetlu...

Screenshot_21.png


Glumica je rekla da joj je bio najveći izazov kako da predstavi svoju branšu, u priči koja okuplja
glumce na žurci nakon uspešne premijere, gde igra glumicu Katarinu, koja je u javnosti voljenija
i priznatija od svog kolege i supruga Igora, koga igra Ivan Bosiljčić. Prema njenim rečima, te
večeri dešava se preokret, Bosiljčićev lik pomisli da može da preskoči svoju suprugu i oni postaju
suparnici u želji da odmere snage ko koju poziciju koju ima.
Screenshot_22.png
Kako kaže, imala je težak zadatak...

- Tu je bilo najzahtevnije naći meru, da ne bude karikatura, a da opet ne budemo suviše fini
prema našoj profesiji i onome kakvi umemo da budemo, a da ne bude rijaliti - navela je glumica
i "Jorgovane" nazvala romantičnom, crnom komedijom, u kojoj su Bosiljčić i ona
uspeli da se pokažu u novom svetlu.


Znači, videćemo Bosketa i Bobu u surovom odnosu, koji neće biti "mirjamovski" lagan i razvučen...
Naprotiv!

Kažu, jedan zaboravljeni muzički hit dovešće do potpune emotivne katarze svih učesnika...

Screenshot_28.png

Ne znam šta da kažem za ovu scenu za koju kažu da je "srušila internet"?
U najvećem ludilu glume i najbolje scene, statistkinje stoje mrtve hladne
sa vidljivom dosadom na licu... Da vidimo ko je režiser...

Režija: Siniša Cvetić; Scenario: David Jakovljević;

U filmu, koji kao producent potpisuje Zoran Janković i Koštnjak film, ostale uloge su poverene
proverenoj glumačkoj ekipi: Gordanu Kičiću, Mimi Karadžiću, Isidori Janković, Jovanu Jovanoviću,
Jani Bjelici, Nebojši Dugaliću, Pavlu Čemerikiću, Nenadu Okanoviću, Vahidu Džankoviću i Petru
Vasiljeviću.

Najbolji pevači među glumcima, ili najbolji glumci među pevačima?


Svečana premijera filma “Jorgovani” biće održana 27. februara u okviru takmčarskog programa
52. Međunarodnog filmskog festivala - FEST, a od 29. februara biće dostupan u svim bioskopima u
Srbiji i regionu u distribuciji Art Viste.

Jedva čekam... Izgleda najzad nesto gde se ne ubijaju, prodaju drogu, zene i ostalo u svakoj sceni...
A vi?

:klap: :klap: :klap:
 
Ovogodišnji FEST ukrasiće svakako domaći film "Jorgovani" u kom glavne uloge igraju
naš najbolji ikada tandem još iz vremena Mir-Jam, Sloboda Mićalović i Ivan Bosiljčić...

U ovom filmu se nećemo tresti od straha da li će se ona spanđati sa pilotom, ili ne...
Uostalom, ni Brando nije bio ljubomoran na Ranjenog orla, pa se desila i ova
kreacija...

Ovaj put je radnja filma ozbiljnija, a igraju ove naše dve glumačke zvezde, dva idola
našeg vremena, koji ruku na srce i nisu morali da glume.. jer to i jesu... msm... idoli su
i zvezde su...
Videćemo u filmu da li su uopšte i glumili, hahahah i da li su uspeli da se prikažu u novom
svetlu...

Pogledajte prilog 1503128

Glumica je rekla da joj je bio najveći izazov kako da predstavi svoju branšu, u priči koja okuplja
glumce na žurci nakon uspešne premijere, gde igra glumicu Katarinu, koja je u javnosti voljenija
i priznatija od svog kolege i supruga Igora, koga igra Ivan Bosiljčić. Prema njenim rečima, te
večeri dešava se preokret, Bosiljčićev lik pomisli da može da preskoči svoju suprugu i oni postaju
suparnici u želji da odmere snage ko koju poziciju koju ima.
Pogledajte prilog 1503136 Kako kaže, imala je težak zadatak...

- Tu je bilo najzahtevnije naći meru, da ne bude karikatura, a da opet ne budemo suviše fini
prema našoj profesiji i onome kakvi umemo da budemo, a da ne bude rijaliti - navela je glumica
i "Jorgovane" nazvala romantičnom, crnom komedijom, u kojoj su Bosiljčić i ona

uspeli da se pokažu u novom svetlu.

Znači, videćemo Bosketa i Bobu u surovom odnosu, koji neće biti "mirjamovski" lagan i razvučen...
Naprotiv!

Kažu, jedan zaboravljeni muzički hit dovešće do potpune emotivne katarze svih učesnika...

Pogledajte prilog 1503137
Ne znam šta da kažem za ovu scenu za koju kažu da je "srušila internet"?
U najvećem ludilu glume i najbolje scene, statistkinje stoje mrtve hladne
sa vidljivom dosadom na licu... Da vidimo ko je režiser...

Režija: Siniša Cvetić; Scenario: David Jakovljević;

U filmu, koji kao producent potpisuje Zoran Janković i Koštnjak film, ostale uloge su poverene
proverenoj glumačkoj ekipi: Gordanu Kičiću, Mimi Karadžiću, Isidori Janković, Jovanu Jovanoviću,
Jani Bjelici, Nebojši Dugaliću, Pavlu Čemerikiću, Nenadu Okanoviću, Vahidu Džankoviću i Petru
Vasiljeviću.

Najbolji pevači među glumcima, ili najbolji glumci među pevačima?


Svečana premijera filma “Jorgovani” biće održana 27. februara u okviru takmčarskog programa
52. Međunarodnog filmskog festivala - FEST, a od 29. februara biće dostupan u svim bioskopima u
Srbiji i regionu u distribuciji Art Viste.

Jedva čekam... Izgleda najzad nesto gde se ne ubijaju, prodaju drogu, zene i ostalo u svakoj sceni...
A vi?

:klap: :klap: :klap:
Skladan glumacki par.
 
Skladan glumacki par.
Da... verovatno ćemo ih gledati u sledeće 3 decenije, hahahah...

Sećaš li se "Vikend romana"? Male sveščice, pola A4 formata...
Prepune srcecepajućih ljubavi, intriga i "španskih" zavrzlama...
Kupovali smo ih na kioscima i pročitali baš za vikend...
Meni je ovaj par dušu dao za "vikend" filmove...
I za to su odlični...
"najbolji pevači među glumcima i najbolji glumci među pevačima"..
Svakako - i takvi treba i moraju da postoje...
 
Da... verovatno ćemo ih gledati u sledeće 3 decenije, hahahah...

Sećaš li se "Vikend romana"? Male sveščice, pola A4 formata...
Prepune srcecepajućih ljubavi, intriga i "španskih" zavrzlama...
Kupovali smo ih na kioscima i pročitali baš za vikend...
Meni je ovaj par dušu dao za "vikend" filmove...
I za to su odlični...
"najbolji pevači među glumcima i najbolji glumci među pevačima"..
Svakako - i takvi treba i moraju da postoje...
Svakako
 
Trebalo je da se venčaju i naprave svoj rijaliti, ali nisu došli da pitaju mene premudru. :D
Proveriću da li je Sloboda već bila u braku sa Vojinom kad se snimio "Ranjeni orao"... Pa, iste godine se desilo oboje! Sloboda i Ivan su mogli biti Kardashians na srpski način. :zcepanje:
Ok, neumesan mi je komentar, ali samo zato što mislim da su odlično izgledali zajedno.
Nova serija mi iz ovog opisa ne deluje kao nešto što će me okupirati, ali želim im veliki uspeh sa njom.
 
E, baš si me nasmejala! Ma, vidi im se da se gutaju pogledima, hahahah
To ne može da se odglumi...
Mislim da ipak jeste gluma. Dobra, a sad, pitanje je ko to voli, a ko ne.
Zašto misliš da se ne da odglumeti? Pa i van glumišta ljudi podvaljuju ljubav jedni drugima, a posredi je npr. čist interes, i to je mnogima vrlo unosno i uspešno.
Gluma glumaca je bar poštena, dostojanstvena i posao od kog se živi.
 
Mislim da ipak jeste gluma. Dobra, a sad, pitanje je ko to voli, a ko ne.
Zašto misliš da se ne da odglumeti? Pa i van glumišta ljudi podvaljuju ljubav jedni drugima, a posredi je npr. čist interes, i to je mnogima vrlo unosno i uspešno.
Gluma glumaca je bar poštena, dostojanstvena i posao od koga se živi.
Nisu oni tako dobri glumci da bi tako dobro to odglumili...
Čak su toliko loši, da nisu uspeli to da sakriju...
 
Nisu oni tako dobri glumci da bi tako dobro to odglumili...
Čak su toliko loši, da nisu uspeli to da sakriju...
Ja te smatram velikim poznavaocem kulture, teatra i umetnosti, ali zadržavam pravo da se ne slažem.
Uostalom, možda su meni dovoljno dobri jer ih ne poredim sa drugim glumcima koje smatram dobrim iz potpuno drugih razloga.
Drugo, oboje su izuzetno lepi ljudi-možda smo ih zato i doživeli kao lep par (logično). Čovek ne može da bude suviše strog prema lepim ljudima.
 
Ja te smatram velikim poznavaocem kulture, teatra i umetnosti, ali zadržavam pravo da se ne slažem.
Uostalom, možda su meni dovoljno dobri jer ih ne poredim sa drugim glumcima koje smatram dobrim iz potpuno drugih razloga.
Drugo, oboje su izuzetno lepi ljudi-možda smo ih zato i doživeli kao lep par (logično). Čovek ne može da bude suviše strog prema lepim ljudima.
govorili smo isključivo o glumi...
 
govorili smo isključivo o glumi...
Iskreno, o glumi ne znam ništa ili vrlo malo. Kad gledam seriju, film, pozorišni komad, čak i muzički spot, stalo mi je da mi se svidi. Ako mi se ne sviđa, neću da gubim svoje vreme. Prekidam. Odlazim.
To ne znači da svi moraju da budu Brad Pitt i Angelina Jolie, već da mi stvar "lepo legne".
Meni je "Ranjeni orao" legao kao budali šamar. Sve mi se svidelo u toj seriji, i prema tome vrednujem i glumce koji su imali udela u tome što mi se sviđa.
Novu seriju sa istim glumcima za koju si dala najavu... najverovatnije neću gledati. Dakle, nije do glumaca koji su prelepi i dobri/loši.
Plus-jesam bila još derište, ali sam često kupovala vikend ljubavne romane! :zcepanje:
 
brate, koji transfer blama, dokle smo pali sa visprenošću i svime...:confused:
hoćete vikend roman? evo jedan:
razvedu se vojin i slobka i ivan i jelena...
i onda se ovi ovde, ivan i slobka smuvaju, a s druge strane vojin smuva jelenu...
skandaaaal....:cool::lol:
sta fali da gledamo njih, svakako normalnije od raznih drugih bolestina, jeste naivno...
 

Back
Top