Aneurizma

и то важи за тебе и твој проблем, не важи за постављача теме.

ако му је препоручио неуролог има да се држи тога шта му је препоручено.тачка. :aha:
Hije tacno,ako njegovom organizmu ne odgovara,ne treba da pije,ili bar da smanji.U svakom slucaju nek ode kod drugog specijaliste i objasni proble i sam ce videti sta ce mu reci,ili ce mu ukinuti na neko vreme,ili smanjiti dozu.Garantujem.
 
Ma nema to veze s tim.ako on primecuje da mu bilo koji lek stvara neke probleme,a ne pomaze onome cemu treba,mora se ukinuti.To vazi za sve lekove i sve bolesti.
Znaci moguce je od vitamina B da ne osecam glad. Pa otkako pijem Neuronal (mesec dana vec) ja nisam gladan. Ali mislim da je i pre toga... Nego nije samo glad problem, problem mi je sto je vec peti mesec od operacije, idalje mesto na glavi ne mogu da pipnem normalno, plus ne vidim na levu stranu normalno...
 
Znaci moguce je od vitamina B da ne osecam glad. Pa otkako pijem Neuronal (mesec dana vec) ja nisam gladan. Ali mislim da je i pre toga... Nego nije samo glad problem, problem mi je sto je vec peti mesec od operacije, idalje mesto na glavi ne mogu da pipnem normalno, plus ne vidim na levu stranu normalno...
Moguce je.nego otidji,nemoj da ti bude tesko,t.j. neko s tobom kod nekog drugogneurologa da cujes jos neko misljenje,jer oni stvarno,drugacije ramisljaju i neki te slusa,a neki pise onako automatski.Inace nemoj piti nikakve lekove na svoju ruku,jer tek onda mozes da izazoves neke nus pojave koje se teze smiruju.
 
Nemoj pricati,neke stvari koje nisi iskusila.Pio sam Bevipleks vise od decenije i nisam mogao da jedem kako treba,a poceo sam da se gojim.Kada sam prestao na preporuku doktora,apetit mi se vratio.I vise ga ne pijem,Iako po nekima treba,a po nekima ne treba.Meni se jedan Reumatolog smejao,kada sam mu reko da ne mogu nista da jedem po ceo dan,a gojim se.Odmah me je pitao da li pijem kompleks vitamina B.Ako mu smeta,ne treba da ga pije.I bilo koji lek smeta organizmu,treba da se pretane sa koriscenjem i traziti neki drugi koji odgovara o0rganizmu,a vitamin B moze da unosi kroz vise namirnica.
Iskusila i lično i kao lekar. Drugo , ne vidim razlog za decenijsku suplementaciju osobe koja nije imunokompromitovana i može normalno da jede.
 
Iskusila i lično i kao lekar. Drugo , ne vidim razlog za decenijsku suplementaciju osobe koja nije imunokompromitovana i može normalno da jede.
Ali ovj pacijent,ne moze da jede,jer ga sigurno vitamin B zasicuje.Inace meni su prepisivali za poboljsanje diskusa,a diskus je polako nestajao i sada ih uopste nema izmedju 6 prsljenova,a ugojio sam se od Bevipleksa,a isto nisam mogao da jedem kako treba,sve na silu,da mi ne bude zeludac prazan.
 
Hvala najlepse. Sve cu da probam, samo da se kolko tolko vratim u normalnu od ove operacije..
Zelim ti sve najbolje.Treba da razgovaras sa tim doktorom i da mu objasnis problem,ili da ti promeni lek,ili da smanji.Ako ne mozes sa njim da se dogovoris,jer znam da ima zadrtih doktora,probaj sa drugim,koji je iste specijanosti i potrazi misljenje od njega.Moze se desiti da naidjes na razboritog doktora koji ce te saslusati i promeniti terapiju.
 

Back
Top