Aneurizma

Veljko Novković

Početnik
Poruka
12
Pozdrav svima! Imam 23 godine i imao sam aneurizmu na mozgu. I evo oporavljam se od operacije, radim na poslu vec dva meseca, ali se ne osecam kao pre (fizicki i psihicki). Zeleo sam da porazgovaram s nekim ko je preziveo ovo, a da je slicno ko meni. Nadam se da je ovo dovoljno za pocetak teme. Svima srecni praznici!
 
ало, ако ти је др рекао да пијеш и бевиплекс, шта ти има да мислиш.
Nisu lekari uvek u pravu pogotovo to sa vitaminom B.Taj vitamin,t.j. kompleks nikako ne treba da se pije duze vreme neprekidno.To je odgovor drugog lekara koji mi je rekao da prestanem da pijem vitamin B
 
Tvoje iskustvo nije njegovo iskustvo .Ima lekara koji će mu ukinuti ako je potrebno.
Manjak apetita je rezultat najverovatnije nedostatka vitamina , a iskustva pacijanata koji uzimaju kompleks B vitamina je baš da ga podstiču.
Nemoj pricati,neke stvari koje nisi iskusila.Pio sam Bevipleks vise od decenije i nisam mogao da jedem kako treba,a poceo sam da se gojim.Kada sam prestao na preporuku doktora,apetit mi se vratio.I vise ga ne pijem,Iako po nekima treba,a po nekima ne treba.Meni se jedan Reumatolog smejao,kada sam mu reko da ne mogu nista da jedem po ceo dan,a gojim se.Odmah me je pitao da li pijem kompleks vitamina B.Ako mu smeta,ne treba da ga pije.I bilo koji lek smeta organizmu,treba da se pretane sa koriscenjem i traziti neki drugi koji odgovara o0rganizmu,a vitamin B moze da unosi kroz vise namirnica.
 
Jesi li procitao sta sam napisao.Nisam to odlucio na svoju ruku,vec na preporuku drugog lekara.
и то важи за тебе и твој проблем, не важи за постављача теме.

ако му је препоручио неуролог има да се држи тога шта му је препоручено.тачка. :aha:
 
ма како да не. ти и ја знамо боље од њих.
пусти јопле....
I vise se uzda u Farmaceute po pitanju lekova,nego u doktore,jer mnogi prepisuju lekove iz neke navike,a ne zbog problema koji imas.Lecim se preko 20 godina i naucio sam mnogo stosta o bolestima i o lekovima.
 

Back
Top