Amerika maltretira Srbe

Lacibg:
Немој браћо да бринете. Америка и Енглеска биће замља голих пролетера. Све ће њих чика Путин да стави на своје место. По заслузи. Мало по мало.
c026.gif
Ma bice oni ploreterijat...ali LUMPENPROLETERIJAT :lol:
 
ti su spiskovi bili aktuelni jos pre 4 godine...
pisao sam ranije o tome u vezi arizone i mccain-a.. i ne bi me cudilo da je ovo poteklo od njega,opet..
preko 40 je uhapseno..ovde sa floride 18....
ima 16.000 na spisku...a ti kupis svakoga sa spiska???? ljudi su sa familijama ovde?
nemogu vise o ovome....
i niko nije zaplenio nista,da se ne lazemo... ....sta ? neko je zauzeo banja luku, pa zaplenio arhivu??????????
to je nas neki ''srbenda'' lepo unovcio
mi smo bre, cigani najveci !!!!
prodali bi ..... za pare

i ti ces cedo da proterujes?...koga?.....svi smo,bre isti ....
 
Каква бабетина. Торенте, страх ме за тебе ... Што рече неко - њу ни Бил није могао, са све јастучницом преко главе ... :D :shock: :D
 
Lacibg:
Каква бабетина. Торенте, страх ме за тебе ... Што рече неко - њу ни Бил није могао, са све јастучницом преко главе ... :D :shock: :D
Pa kad nemaju svi tako lepe politicarke ko Vjerica Radeta ili Igi Pop Lazic, al ne trebamo se podsmevati onima koji su uskraceni za takvu krasotu .
 
Obersturmfuehrer:
rusi su nam definitivno blizi po tome...medjutim, krstenje, govor i pisanje se ne jedu....

Луди људи!

Крајње је време да престанете да на помен Русије замишљате комунизам, Стаљина и не знам какву беду. Финансијски директор просечног руског провинцијског предузећа има плату око 10 000$, а види колико је то код нас па упореди.
Много наших тамо ради, само то није фенси, а и некима се не може доказати... Наравно, Русија није земља благостања и сигурно је да је Америка јача, али Русија јача, а на крају крајева и у тим САД има више од 20 000 000 бескућника.
Почните да сагледавате ствари реално!
 
limojed:
Пичко једна ту преко интернета браниш Хрвате, Америку и Запад као да су ти род рођени -> можда и јесу.
Само се питам да ли би био тако храбар и пожртвован да ти сад набијем цев маузера у уста па да те приупитам да ли ћеш да попушиш за твоје западњаке... Или можда више волиш да ти се зло истера и добро утера аналним путем. Онда би ти лепо орално излетела сва говна која овде сереш да би их после јео... Као иначе, само обрнути циклус.

(Досадио ми форум па томе прилагођавам ниво агресије)
:roll: :roll: :roll: Kakva kultura! Dobro je što nismo svi tako "kulturni i vaspitani".
 
То када се каже "суочава се са 5 до 10 година затвора," не значи да је осуђен на толико, него само означава колики би био законски максимум у случају да на суђењу буде пронађен кривим.

На пример, неко може да се "суочава са 20 година," а онда да буде осуђен на 2 и изађе за 1.
 
Jaguar b. p.:
То када се каже "суочава се са 5 до 10 година затвора," не значи да је осуђен на толико, него само означава колики би био законски максимум у случају да на суђењу буде пронађен кривим.

На пример, неко може да се "суочава са 20 година," а онда да буде осуђен на 2 и изађе за 1.
То се лепо правнички зове: "запрећена казна"
 

Back
Top