Ama ljudi DOSTA JE BRE VIŠE!!!

Wieczeslaw:
Doduse, voleo bih da mi objasnis cemu takav nick, darkster?

Nick je predstavljao trenutak inspiracije, nastao je upravo u onom trenutku kada sam se registrovao za ovaj forum, i ne, nikako ne znači da sam ja darker, ili da volim mrak, ili da sam vampir, ili da odgrizam golubovima glave u centru pentagrama (ne želite da znate šta su sve ljudi špekulisali)...

Nadam se da je odgovor zadovoljavajući... Višeslave?
 
darkster:
Wieczeslaw:
Doduse, voleo bih da mi objasnis cemu takav nick, darkster?

Nick je predstavljao trenutak inspiracije, nastao je upravo u onom trenutku kada sam se registrovao za ovaj forum, i ne, nikako ne znači da sam ja darker, ili da volim mrak, ili da sam vampir, ili da odgrizam golubovima glave u centru pentagrama (ne želite da znate šta su sve ljudi špekulisali)...

Nadam se da je odgovor zadovoljavajući... Višeslave?

Da, Višeslav smatra da su odgovori zadowoljawajući! :shock:
Onaj znak pitanja na kraju :?: , jel to zahtew da ja obrazlozim svoj nadimak, ili sta vec.

Drago mi je da nisi pentagramista, jer sam se premisljao da li otpocnem jednu krstasku wojnu!

Pozdrav
 
darkster:
Wieczeslaw:
Onaj znak pitanja na kraju :?: , jel to zahtew da ja obrazlozim svoj nadimak, ili sta vec.
Samo upitan oblik koji indicira da sam nagađao tvoj nick/ime.
Wieczeslaw:
Drago mi je da nisi pentagramista, jer sam se premisljao da li otpocnem jednu krstasku wojnu!
To neće biti neophodno... :lol:
ajde prestanite da se dopisujete
 
darkster:
Wieczeslaw:
Onaj znak pitanja na kraju :?: , jel to zahtew da ja obrazlozim svoj nadimak, ili sta vec.
Samo upitan oblik koji indicira da sam nagađao tvoj nick/ime.
Wieczeslaw:
Drago mi je da nisi pentagramista, jer sam se premisljao da li otpocnem jednu krstasku wojnu!
To neće biti neophodno... :lol:

Ime mi je Wieczeslaw(Vjeceslaw,Viseslaw), mada bi trebalo da bude "Wiesław". Vidim da se moderator buni, necemo da "push our luck", pa ako te zanima jos nesto javi na osobnoj poruci.
 
Wieczeslaw:
darkster:
Wieczeslaw:
Onaj znak pitanja na kraju :?: , jel to zahtew da ja obrazlozim svoj nadimak, ili sta vec.
Samo upitan oblik koji indicira da sam nagađao tvoj nick/ime.
Wieczeslaw:
Drago mi je da nisi pentagramista, jer sam se premisljao da li otpocnem jednu krstasku wojnu!
To neće biti neophodno... :lol:

Ime mi je Wieczeslaw(Vjeceslaw,Viseslaw), mada bi trebalo da bude "Wiesław". Vidim da se moderator buni, necemo da "push our luck", pa ako te zanima jos nesto javi na osobnoj poruci.

e tako vas volim
 
Ignorisi takva pitanja.
Ja bih sigurno odgovorila,kad bih znala na sva pitanja.Postavila sam dve teme za pomoc(Gde mogu da kupim hemijske instrumente i Lewisove formule),ne moras mi ti pomoci.Ima ovde i ljubaznijih.Uostalom,zar nije i to diskusija o nauci,pomognes mi,i mozes dalje da nastavljas koliko zelis o toj temi..
 

Back
Top