Ako mislis isto sto i ja, onda sram da te bude

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
:rtfm: :tiganj: :andjeo: :rumenka:

Snazna seksualna privlacnost. Pomera vam se pamet samo kad se ljubite, o ostalom da i ne pricamo. Ne mozete normalno da disete u prisustvu te osobe, ujedete se za usnu do bola samo kad pomislite na njegov/njen pogled kad ste zajedno...

A oboje cutite, pravite se blesavi, iako vrlo dobro znate sta je onom drugom na pameti. Caskate, smejete se, zaobilazite seksualne teme, izbegavate susret ocima, fizicki se distancirate... A onda cap - pogledate se, ne znate o cemu ste pricali vise i pogubite se.

Sta kada dvoje koji se zele ignorisu i spostvena i osecanja druge osobe, jer im ne odgovara da se istima prepuste? Odnosno, odgovara u tom trenutku, ali ne na duze staze. Srljati u provaliju ili pobeci od nje?
 
:rtfm: :tiganj: :andjeo: :rumenka:

Snazna seksualna privlacnost. Pomera vam se pamet samo kad se ljubite, o ostalom da i ne pricamo. Ne mozete normalno da disete u prisustvu te osobe, ujedete se za usnu do bola samo kad pomislite na njegov/njen pogled kad ste zajedno...

A oboje cutite, pravite se blesavi, iako vrlo dobro znate sta je onom drugom na pameti. Caskate, smejete se, zaobilazite seksualne teme, izbegavate susret ocima, fizicki se distancirate... A onda cap - pogledate se, ne znate o cemu ste pricali vise i pogubite se.

Sta kada dvoje koji se zele ignorisu i spostvena i osecanja druge osobe, jer im ne odgovara da se istima prepuste? Odnosno, odgovara u tom trenutku, ali ne na duze staze. Srljati u provaliju ili pobeci od nje?

jednom se zivi, pa ti tumaci kako mislis da sam napisao;)
 
m jok lupetala sam sve sto mi je prvo palo na pamet :lol:
Ti si mi nesto mnogo zaljubiska u poslednje vreme, ne zameram gubljenje, to je sve do leptirica :zag:
mala,samo hrabro,neka puca!
Haha, hvala, vidim ja, svima je vama CARPE DIEM istetovirano na grudima :heart:
Udri ti to, samo ako se može, i ti ćeš njega doživeti kao običnu osobu od krvi i mesa, a bojim se da će i on imati problem da bude cool baja posle toga, mada salbo se ja snalazim u tim pričama :cmok:
Pricacemo ti i ja na pp, pa cu sve da ti objasnim ;)
 
PA NARAVNO!!
Umesto što si došla da gubiš vreme po forumu trebala si da tog tvog smotanka zgrabiš za oba uva i gurneš mu jezik dovoljno duboko da mu pročangrljaš jajca u mošnjama!
Ne zaboravi - jednog dana ćeš se uvek mnogo više kajati zbog stvari koje nisi uradila, nego zbog onih koje jesi.

Trudim se da ne bude razloga za kajanje ;) Hvala na savetu, btw.
 
PA NARAVNO!!
Umesto što si došla da gubiš vreme po forumu trebala si da tog tvog smotanka zgrabiš za oba uva i gurneš mu jezik dovoljno duboko da mu pročangrljaš jajca u mošnjama!
Ne zaboravi - jednog dana ćeš se uvek mnogo više kajati zbog stvari koje nisi uradila, nego zbog onih koje jesi.

Sve u svemu zbog svih naših propuštenih šansi, zicera, polušansi, penala i ostalih slobodnih udaraca iz opsane zone ............................. život je jedan, i živi ga, kao da sutra ne postoji ;)
 
:rtfm: :tiganj: :andjeo: :rumenka:

Snazna seksualna privlacnost. Pomera vam se pamet samo kad se ljubite, o ostalom da i ne pricamo. Ne mozete normalno da disete u prisustvu te osobe, ujedete se za usnu do bola samo kad pomislite na njegov/njen pogled kad ste zajedno...

A oboje cutite, pravite se blesavi, iako vrlo dobro znate sta je onom drugom na pameti. Caskate, smejete se, zaobilazite seksualne teme, izbegavate susret ocima, fizicki se distancirate... A onda cap - pogledate se, ne znate o cemu ste pricali vise i pogubite se.

Sta kada dvoje koji se zele ignorisu i spostvena i osecanja druge osobe, jer im ne odgovara da se istima prepuste? Odnosno, odgovara u tom trenutku, ali ne na duze staze. Srljati u provaliju ili pobeci od nje?

srljaj dete srljaj kaces ako ne sad :P
 

Back
Top