Ako je okej da momci nagovaraju devojke da uvećavaju grudi, da li one imaju pravo da nagovaraju momke da uvećavaju penise?!

muškarac koji zahteva od mene bilo kakvu beauty proceduru koja nije bazična higijena, npr belajaž ili nokte, mora da:

plati to
ako neće da plati, uradi to isto na sebi

to je jedino fer.
najlepše je prirodno
 
Ako su ljudi toliki bezmozgaši da dozvole da im partner govori šta da rade, onda bolje nisu ni zaslužili. Manipulacija je dosta rasprostranjena u vezama a devojke previše olako nasedaju.

Što se tiče samih grudi, zna se, prirodno je najlepše. Čak i ako su manje. Sve je bolje od onih balona. To je žešće neukusno i jeftino.
 
Poslednja izmena:
Ako su ljudi toliki bezmozgaši da dozvole da im partner govori šta da rade, onda bolje nisu ni zaslužili. Manipulacija je dosta rasprostranjena u vezama a devojke previše olako nasedaju.

Što se tiče samih grudi, zna se, prirodno je najlepše. Čak i ako su manje. Sve je bolje on onih balona. To je žešće neukusno i jeftino.
ne postoji ništa ružnije od silikonskih sisa i usana
 
muškarac koji zahteva od mene bilo kakvu beauty proceduru koja nije bazična higijena, npr belajaž ili nokte, mora da:

plati to
ako neće da plati, uradi to isto na sebi

to je jedino fer.
Meni je ovaj snimak čista povreda integriteta žene.
Ne sviđa joj se, a tiče se nje. Ona postoji i mimo njega,

A sve mislim da su u praksi žene više opterećene tim i radije bi ugrađivale silikone da izgledaju bolje i moćnije, a njihovi momci su u fazonu "ma daj, ne treba ti to".
Ali ako se silikoni ukusno ugrade to ume da bude vrlo privlačno. Ne neka preterivanja ofc.
Ali opet su mi silikoni nekako ispod časti...
 
Meni je ovaj snimak čista povreda integriteta žene.
Ne sviđa joj se, a tiče se nje. Ona postoji i mimo njega,

A sve mislim da su u praksi žene više opterećene tim i radije bi ugrađivale silikone da izgledaju bolje i moćnije, a njihovi momci su u fazonu "ma daj, ne treba ti to".
Ali ako se silikoni ukusno ugrade to ume da bude vrlo privlačno. Ne neka preterivanja ofc.
Ali opet su mi silikoni nekako ispod časti...


ma ovo sa snimka je odvratno. govorim o nekim bjuti procedurama koje se rade na svakih par nedelja (frizer, nokti, tretmani lica, depilacije) i kad se sve saberu budu priličan trud i izdatak.

nikakav problem da muškarac voli
da ona ima uvek frizuru, nokte, da lepo miriše i nema nijednu dlačice na telu, ali onda neka učestvuje u troškovima.

ona sve to, a on da jednim sapunom pere lice, pazuh i č*mar, neće da može.
 
Ja nikada ne bih nagovarao svoju dragu da radi bilo kakve estetske intervencije na svom telu ili licu. A poznavajući sebe nikada ne bih noge izbrijao ili možda izdepilirao a kamoli neke izvodio bilo kakve hiruške intervencije na svom polnom organu.

Meni je glupo reći svom emotivnom partneru da mi nešto fizički ne odgovara na njenom telu ili licu. Frizura i odeća je nešto sasvim drugo. Tu volim da intervenišem.
 
Najčešće prvo pomislim kako je šteta što je tako lepa devojka to sebi uradila i zapitam se da li može nekako da se poništi operacija. To je moj lični stav, tačnije lični afiniteti, daleko od toga da sad bacam neku opštu osudu.
ovo troje su mala glumačka trupa zar ne vidiš?
 
Da imam žensku koja mi kaže da ide na remont sisa nebitno o čijem trošku, rekao bih joj da se ne treba vraćati.

logonew.png
 

Back
Top