`AJDE DA SE ZGRAZAVAMO!

Uh, ***** ti te muve, stvarno su odvratne! Evo sta se meni jednom desilo, bili smo na Srebrnom jezeru, i sad cekamo ispred poste na tel. poziv, meni se nesto prispavalo, i kako sam ja zevnula, meni je uletela u usta ona odvratna debela zunzara, ja sam onako refleksno zatvorila usta i... bljak... zgriznula je onako socno! Uh, kako je odvratan ukus, nije ni gorko, ni kiselo, ma odvratno! Ja samo kazem, jadne zabe! Posle toga sam jedno tri sata prala zube, i popila sam sigurno jedno 2L kisele!
 
Mala umetnica:
Uh, ***** ti te muve, stvarno su odvratne! Evo sta se meni jednom desilo, bili smo na Srebrnom jezeru, i sad cekamo ispred poste na tel. poziv, meni se nesto prispavalo, i kako sam ja zevnula, meni je uletela u usta ona odvratna debela zunzara, ja sam onako refleksno zatvorila usta i... bljak... zgriznula je onako socno! Uh, kako je odvratan ukus, nije ni gorko, ni kiselo, ma odvratno! Ja samo kazem, jadne zabe! Posle toga sam jedno tri sata prala zube, i popila sam sigurno jedno 2L kisele!
A JEL MUVA BILA PRE TOGA NA NEKOJ KAKI ILI NA DJUBRETU?AKO JE BILA BRAONKASTE BOJE ONDA ONA IDE I NA IZMET OD SVINJA A AKO JE BILA ZELENA ONDA NIJE TAKO STRASNO ,ONA VOLI SAMO KAKU OD KONJA NPR.
 
Mala umetnica:
limunada:
Mala umetnica:
Ja ne zayebavam, ja se samo cudim. :?

I mene je to vise zacudilo,nego budjavi jafa keks... :)
Zamisli, jedes cokoladu sa lesnicima, a po ustima ti se zaj'no sa njima muljaju i crvi!
Joj sad se setih, zvala baba majstore da joj poprave nesto, nije bitno sta, dosla dvojica, popravila to sto treba, baba se negde izgubila, majstori ostali sami, vidi jedan lesnike na stolu u cinijici, gomila lesnika, i ajd da jedu, pojeli tako oni vise od pola kad ti dolazi baba, gleda ciniju i kaze" e vidim posluzili ste se lesnicima, ja njih ne mogu da jedem, nemam zube, a moja deca to ne znaju, pa mi stalno salju iz inostranstva one velike cokolade sa lesnicima, pa ja cokoladu samo posisam, a lesnike pljunem u tu ciniju". SOK za majstore!
A JA JEDNOM MRTAV ZEDAN U SELENDRI A BABA IMA SAMO JEDNO LONCE ZA VODU A SVA U BRADAVICAMA.A JA KAO FINI DA SMANJIM MOGUCNOST ODAKLE BABA POJE POCNEM DA PIJEM IZNAD DRSKE A ONA CE :u ljubi ga baba pije isto ko majka!!!nikad vise ne pijem kad baba ima samo jedno :lonce!!!
 
miha217:
Mala umetnica:
Uh, ***** ti te muve, stvarno su odvratne! Evo sta se meni jednom desilo, bili smo na Srebrnom jezeru, i sad cekamo ispred poste na tel. poziv, meni se nesto prispavalo, i kako sam ja zevnula, meni je uletela u usta ona odvratna debela zunzara, ja sam onako refleksno zatvorila usta i... bljak... zgriznula je onako socno! Uh, kako je odvratan ukus, nije ni gorko, ni kiselo, ma odvratno! Ja samo kazem, jadne zabe! Posle toga sam jedno tri sata prala zube, i popila sam sigurno jedno 2L kisele!
A JEL MUVA BILA PRE TOGA NA NEKOJ KAKI ILI NA DJUBRETU?AKO JE BILA BRAONKASTE BOJE ONDA ONA IDE I NA IZMET OD SVINJA A AKO JE BILA ZELENA ONDA NIJE TAKO STRASNO ,ONA VOLI SAMO KAKU OD KONJA NPR.
A ti to iz iskustva?
 
Evo jos jedne grozote!
Bila u selu, i sad normalno ulazim u kucu i izujem se pred vratima, ne znam sta sam radila unutra, davno je to bilo, izlazim i obuvam patiku, i osetim da mi je nesto mala, desna normalna, a leva mala, juuu, guram ja ruku, da vidim sta je to u patici i vadim zabu onu veliku , ruznu, ljigavu krastacu!
Uh kako sam se nagadila!
 
Puna porcija SLINA
zamislite to: vi uzmete fino kasikicu zagrabite i NJAM u slast, a ono ukus mmmmmm pa onda jos jednu kasikicu, pa jos jednu i jos jednu i onda zatrazite jos jednu porciju slina :twisted:
a one onako zelene boje, ko zele..mmmmmm, rastezu se dok ih jedete...mmmmmm
***** mu sad mi se jedu sline. :evil: :!:
 
DEVIL:
Puna porcija SLINA
zamislite to: vi uzmete fino kasikicu zagrabite i NJAM u slast, a ono ukus mmmmmm pa onda jos jednu kasikicu, pa jos jednu i jos jednu i onda zatrazite jos jednu porciju slina :twisted:
a one onako zelene boje, ko zele..mmmmmm, rastezu se dok ih jedete...mmmmmm
***** mu sad mi se jedu sline. :evil: :!:


e bas si grozan!! bljak, povraticu!! :shock:
 
hehe, hvala hvala. Premda i sa tim povracanjem mozes uraditi nesto

Ako si mozda gledala Jackass videla si kako onaj jedan pravi Omlet:D uzme jaje( sveze) pojede ga onda uzme jos jedno, sa tim svim pomesa malo mleka;) promucka, proguta nekako.. i na kraju sve to fino povrati u jednu zdjelicu:) isprzi, napravi Omlet i pojede:)
cool :D
:twisted:
 
Mala umetnica:
Ma aj' ti prezivi ovo, sedim sa deckom na klupi, malo pricamo, malo se ljubimo, a preko puta nas sedi jedna baba za koju se zna da je "malo" otkacila, babac se raskrecila, kad ono dune yebeni vetric, i zadigne babi suknjicu, bljak! BABA BEZ GACA!
Mozes da zamislis kako je bilo mom decku i meni...
Evo i sad mi nesto lose, fuj!

hahahha.... bljak, stvarno grozno... e a sada zamisli kako tvoj decko ustaje, prilazi toj babi, stavlja joj glavu pod suknju, lize je par minuta, vraca se do tebe i rokne ti zvaku... hhahahahahahahahahahahahahahahah :P :P :P :P

E ako neko smisli nesto groznije castim ga picem!! :lol:
 
Steffan:
Mala umetnica:
Ma aj' ti prezivi ovo, sedim sa deckom na klupi, malo pricamo, malo se ljubimo, a preko puta nas sedi jedna baba za koju se zna da je "malo" otkacila, babac se raskrecila, kad ono dune yebeni vetric, i zadigne babi suknjicu, bljak! BABA BEZ GACA!
Mozes da zamislis kako je bilo mom decku i meni...
Evo i sad mi nesto lose, fuj!

hahahha.... bljak, stvarno grozno... e a sada zamisli kako tvoj decko ustaje, prilazi toj babi, stavlja joj glavu pod suknju, lize je par minuta, vraca se do tebe i rokne ti zvaku... hhahahahahahahahahahahahahahahah :P :P :P :P

E ako neko smisli nesto groznije castim ga picem!! :lol:
ti si gadan :? zar ti to radis :roll: e trebalo bi sve babe..da te se plase..evo...lizaca...bako gde si sada..trazi te Steff :P pec :wink:
 
Steffan:
Mala umetnica:
Ma aj' ti prezivi ovo, sedim sa deckom na klupi, malo pricamo, malo se ljubimo, a preko puta nas sedi jedna baba za koju se zna da je "malo" otkacila, babac se raskrecila, kad ono dune yebeni vetric, i zadigne babi suknjicu, bljak! BABA BEZ GACA!
Mozes da zamislis kako je bilo mom decku i meni...
Evo i sad mi nesto lose, fuj!

hahahha.... bljak, stvarno grozno... e a sada zamisli kako tvoj decko ustaje, prilazi toj babi, stavlja joj glavu pod suknju, lize je par minuta, vraca se do tebe i rokne ti zvaku... hhahahahahahahahahahahahahahahah :P :P :P :P

E ako neko smisli nesto groznije castim ga picem!! :lol:
Juuuuuu! E stvarno odvratno...
 
i tako mi pijemo pivo iz konzervi,a jedan ortak se napravi pametan pa jednu konzervu pretvori u pepeljaru da ne bi dole tresli pepeo,naravno da ima i malo piva unutra da se ne bi dimilo,kad dolazi ortak i pita jel ima pivo za mene?i naravno uzima konzervu pepeljaru i nagrne.au kakvu je facu napravio...
 

Back
Top