`AJDE DA SE ZGRAZAVAMO!

limunada:
Mala umetnica:
Ja ne zayebavam, ja se samo cudim. :?

I mene je to vise zacudilo,nego budjavi jafa keks... :)
Zamisli, jedes cokoladu sa lesnicima, a po ustima ti se zaj'no sa njima muljaju i crvi!
Joj sad se setih, zvala baba majstore da joj poprave nesto, nije bitno sta, dosla dvojica, popravila to sto treba, baba se negde izgubila, majstori ostali sami, vidi jedan lesnike na stolu u cinijici, gomila lesnika, i ajd da jedu, pojeli tako oni vise od pola kad ti dolazi baba, gleda ciniju i kaze" e vidim posluzili ste se lesnicima, ja njih ne mogu da jedem, nemam zube, a moja deca to ne znaju, pa mi stalno salju iz inostranstva one velike cokolade sa lesnicima, pa ja cokoladu samo posisam, a lesnike pljunem u tu ciniju". SOK za majstore!
 
Cetiri stvari:

1. moja baka je spremala supu, ali, kako zena ne vidi (ranije je fantasticno kuvala) – nije videla da u rezancima ima i moljaca…. Nije strasno, ja sam odmah videla i sprecila sve ukucane da jedu:)

2. “Pionirova” cokolada – nasla sam jednog malog, malog crvica… Sasusenog… Fuuuuj! I to ne jednom, vec dvaput. Od tad….. Nikad vise “Pionir”!

3. U C-marketu smo pre 3-4 godine kupili neku makovnjacu. E, jedna osa je bila zarobljena folijom uz kolac!


4. Moja drugarica (zivi u susednom stanu) dosla je jednom sa svog placa i donela nam tresnje. Bilo je vec 23h, ja sam otisla da spavam, ali mi ih je mama donela u maloj posudi. Mene je mrzelo da palim svetlo, tako da sam pojela nekoliko tresnjica u mraku, bile su jako ukusne.,… A onda…… Ujutru…… Da uzmem tresnje…. A ono – u SVAKOJ po nekoliko crva! Bog zna koliko sam ih pojela prethodne veceri, a nisam ni znala….. Bljak!!!!!
 
Dve dogodovstine vezane za muve…

1. Kad sam bila mala (3-4 godine) igrala sam se sa jednom muvom koja nam je uletela u sobu – leto, vrelo vreme, a zunzara zuji…
I ja lepo uzmem casu da je poklapam na prozoru i posmatram. E, ona jednom pokusala da pobegne kad sam ja malo podigla casu. I uspela je…. Delimicno…. Takoreci – napola. Ma – prepolovila sam muvu casom, i ona je onako ostala zalepljena na prozorskom staklu… Uz ono “kvrc” u odsudnom trenutku…

2. U cetvrtom osnovne bili smo na rekreativnoj nastavi. Rat devojcica i decaka, po obicaju.
I u nasu sobu (bile smo unutra nas cetiri) usao je jedan decak iz susednog odeljenja i u ruci drzao muvu, koja se koprcala i zujala. Nas cetiri devojcice smo se skupile u jedan ugao sobe, a taj decak nam je prisao i drugom rukom “otvorio” muvu na pola i rasteglio kao zvaku… Zelena tecnost iz muvinog stomaka je pocela da se tegli…..

Ove odvratne stvari nikad necu zaboraviti… :(
 
Snezna_kraljica:
Dve dogodovstine vezane za muve…

1. Kad sam bila mala (3-4 godine) igrala sam se sa jednom muvom koja nam je uletela u sobu – leto, vrelo vreme, a zunzara zuji…
I ja lepo uzmem casu da je poklapam na prozoru i posmatram. E, ona jednom pokusala da pobegne kad sam ja malo podigla casu. I uspela je…. Delimicno…. Takoreci – napola. Ma – prepolovila sam muvu casom, i ona je onako ostala zalepljena na prozorskom staklu… Uz ono “kvrc” u odsudnom trenutku…

2. U cetvrtom osnovne bili smo na rekreativnoj nastavi. Rat devojcica i decaka, po obicaju.
I u nasu sobu (bile smo unutra nas cetiri) usao je jedan decak iz susednog odeljenja i u ruci drzao muvu, koja se koprcala i zujala. Nas cetiri devojcice smo se skupile u jedan ugao sobe, a taj decak nam je prisao i drugom rukom “otvorio” muvu na pola i rasteglio kao zvaku… Zelena tecnost iz muvinog stomaka je pocela da se tegli…..

Ove odvratne stvari nikad necu zaboraviti… :(

nije loše, nije loše :wink: :roll:
 
Jedan tip je za opkladu, na očigled nas najmanje desetak, pojeo 3 gusenice... znate one zelene, mesnate, sa belim dlačicama posvuda....

Posle je eksirao 1,5 l kisele i non-stop pljuckao i vadio dlačice iz usta....
 
Mala umetnica:
limunada:
Mala umetnica:
Ja ne zayebavam, ja se samo cudim. :?

I mene je to vise zacudilo,nego budjavi jafa keks... :)
Zamisli, jedes cokoladu sa lesnicima, a po ustima ti se zaj'no sa njima muljaju i crvi!
Joj sad se setih, zvala baba majstore da joj poprave nesto, nije bitno sta, dosla dvojica, popravila to sto treba, baba se negde izgubila, majstori ostali sami, vidi jedan lesnike na stolu u cinijici, gomila lesnika, i ajd da jedu, pojeli tako oni vise od pola kad ti dolazi baba, gleda ciniju i kaze" e vidim posluzili ste se lesnicima, ja njih ne mogu da jedem, nemam zube, a moja deca to ne znaju, pa mi stalno salju iz inostranstva one velike cokolade sa lesnicima, pa ja cokoladu samo posisam, a lesnike pljunem u tu ciniju". SOK za majstore!
E, A DAL JE NEKO BIO KOD DOMINIKANACA U U KUCI?ONI NEMAJU NI STRUJU NI VODU NI PROZORE NI WC,A MENE SU LEPO ULJUDNO POZVALI NA RUCAK.AUUUUU!!A NEMAJU NI KANALIZACIJU U GRADOVIMA...
 

Back
Top