A za večeru ne znam šta ću

cekaj a ovo nije bodibilding trening i ovo nije HIIT .

aj sada ti meni objasni u cemu je razlika izmedju ovog treninga sa tegovima koji kako kazes nije bodibilding , prvo mi objasni sta je i za sta je , kao i po cemu se razlikuje od bodibilding treninga ?

drugo objasni mi koja je razlika izmedju HIIT i ovog sto si ti napisao ?

trece ja nisam nista pominjao koliko ja znam i da li neko vise zna od mene , to sto ti osecas to je tvoj problem , ja ne osecam nista kada citam sa ekrana .
 
Nije BB trening, jel neko rekao da HIIT samo vezan za BB? Pricas o svojim programima koji mogu da se nadju, ja nisam nasao, postavi link. Opet ti kazem da procitas moj post pa onda da krenes u napad jel u 6 vezbi ima jedna vezba sa bucicama i dve na spravi od kojih je jedna kao opcija, a drugu vezbu nikada jos nisam video ni cuo da je neki BB koristio u bilo kojem periodu trenaznog procesa. Ne osecam ja da ti vise znas, samo da se ponasas nadobudno, ja znam koliko znam i gde su moji limiti. Problema nemam u zivotu, a pogotovo ne sa tobom ili zbog tebe
 
evo ti par , neki ga zovu kruzni trening , zatim ima meltdown training je mislim skoro isti jer ga je moj drug radio pa kako se secam mozda je i ista kombinacija vezbi , lactic acid training je slican , a imas i gomilu full body treninga , znaci to je bodibilding trening cim se radi u teretani , znaci ovaj nije ni za izdrzljivost ni za brzinu ni za snagu , to je klasicni full body kruzni bodibilding training .

HIIT je klasicni kardio bodibildera

znaci napisao si jedan od klasicnih bodibilding treninga i klasican bodibilding kardio HIIT

a sta je ovo sa stabilnoscu sto stalno spominjes , koje su to vezbe koje su ne stabilne i kada ces da primenis taj rad na fit-ball koji si pominjao

drago mi je sto nemas problema u zivotu i ja se ne ponasam nadobudno jer se na netu covek ne moze ponasati vec ti mozes da steknes subjektivni dozivljaj iz necijeg teksta .

e da i ishranu jos nismo videli , kazes da nisi kompetentan , a prozivas oko bodibilding ishrane , daj da vidimo tu ishranu koja nije bodibilding , ili ce ispasti isto kao sa treningom ?
 
Izgleda da ti imas nekih problema, tipa da vidis ono sto hoces da vidis. Ne prozivam ja BB ishranu, poenta price ja da ono sto je BB potrebno u ishrani nije obicnom smrtniku koji je resio da smrsa. U tekstu covek pise da se bilderi goje od fruktoze iz voca i kod njih ima negativne posledice, kod obicnog smrtnika u umerenim kolicinama nema negativnih posledica. Sve sto se uzima u preteranim kolicinama je stetno, pa i voce. Opet tvoji uski pogledi na trening vezuju sve za BB. Nista nije postojalo od sportova pre BB. Inace onaj moj trening se ne mora raditi u teretani, sa malim izmenama moze se raditi i napolju u parku ili negde drugo, jel i dalje stoji onda da je BB trening. Po tvojoj logici stvari sve sto se radi u teretani je BB, pa nije i nkada nije bio niti ce biti. BB jesu osmislili i izmislili dosta trening principa i programa kao i vezbi, a da su jedini u tome nisu i drzeci se te teze je smesno.
Nestabilne vezbe su sve ve... ne mogu vise, sve sam ti napisao u prethodnom postu ili me zahebavas ili si glup nema treceg.
To sto je HIIT klasican trening BB ne znaci da su ga oni osmislili vec samo prihvatili.
Sad pre nego sto krenes prostudiraj vezbe koje sam ja postavio u mom programu, nemoj samo ofrlje da procitas pa onda kreni u komentarisanje.
 
ja nisam rekao da voce ne treba jesti vec umereno i ujutru i to bas za obicnog smrtnika bodibilder koji se takmici ne treba da uzima voce , a jos iscekujem ishranu za koju ti kazes da je dobra a nije bodibilderska , posto si rekao da bodibilderska nije za smrtnike red je da napises onu koja je za smrtnike ???

ja nemam nikakve poglede na bodibilding , ja ga retko i pominjem ti stalno pominjes bodibilding , drugo ja nemam uske poglede na bodibilding jer sam trenirao i atletiku i fudbal a radio sam i powerlifting treninge tako da znam vecinu treninga i za izdrzljivost i za brzinu i za snagu i tkzv. bodibilderske treninge ako to uopste postoji , mozda postoje za hipertrofiju pa ih onda ti zamiisljas kao bodibilderske , a najbolje da nam objasnis razliku izmedju tih bodibilderskih treninga i tih drugih sto normalni ljudi rade ?

ajde napisi kako se moze izvoditi taj tvoj trening u parku a da su osnove iste jer ja kazem da nemoze , ti napisi a ja cu lagano da ti dokazem da nije isto ?

da li znas sta su nestabilne vezbe ili se izvlacis jer ne znas ili mozda ne postoje , lakse bi ti bilo da si napisao koje su ???

ako HIIT najvise rade bodibilderi da ne ulazim u to ko ga je izmislio jer neznam a mrzi me da trazim sto onda pises da normalni ljudi ne mogu da rade treninge koje rade bodibilderi ???

nema ja sta da studiram ja znam koji je to trening i sta je u zavisnosti od ishrane to je ilii kruzni trening ili sa redukovanom ishranom meltdown trening tj. tako zvani lactic acid trening evo ovo sto si ti napisao je isti kao meltdown trening od Don Allesi-ja i nije nimalo lak cak je tezi od svakog kako ti kazes bodibilderskog treninga ako se drzi osnovnih principa treninga tj. ako nisu neke smesne tezine u odnosu na na maksimum a ako se ne pridrzava onda je to glupost uopste raditi jer to nije lactic acid trening , znaci znam ja tacno sta si ti napisao i koji je to trening i koje vezbe zasto se rade i to sam davno prostudirao , i znaci ti kazes da je ovaj trening za smrtnike , ja mislim da ti nikada nisi radio lactic acid trening pa i neznas kakav je to napor i 90% vezbaca ne moze da izdrzi ovaj trening , drugo sa lactic acid treningom se ne radi kardio jer kada ga zavrsis ti jedva hodas a ne da radis HIIT bilo pre bilo posle treninga , cak tvoj trening je tezi od meltdown treninga od Don-a jer se radi sa vecim tezinama jer on radi 10 ponavljanja u seriji a ti 8 samim tim su i tezine sa kojima se radi vece a jos dajes pauzu od 1 min. ???? nakon kruga a Don 2 min. !!!!!! , ja mislim da ti i neznas kako se radi lactic acid trening vec ako ga uopste radis da koristis neko smesno opterecenje koje nema nikakvog efekta i ne postujuci osnovne princip konstrukcije treninga ti ne radis lactic acid trening vec neko cudo koje ne valja nista i koje ne sluzi ni za sta , ili mozda gresim voleo bi da vidim da napises kolike se tezine koriste ?

ovaj trening ne mozes koristiti napolju jer onda nece biti isti trening a i nece biti isto kao sto si napisao , tj. neces moci da ukljucis ni sa jednom vezbom bez tegova toliku grupu misica kao sa cucnjem i mrtvim , drugo neces moci da odredis isti broj ponavljanja za sve vezbe a samim tim i trening nije isti , ili se mozda ja varam tako da bolje da napises kako ces izvesti taj trening napolju ??????
 
Zaboravljas jednu veoma bitnu stvar, a to je osobe koje rade trening zbog mrsavljenja ne trebaju velike tezine i u 90% slucajeva dosta im je nijhova tezina za cucnjeve, a kad to prevazidju onda mogu da rade varijaciju cucnja, split squat ili stepup.
Sklek moze da se radi isto u parku, ako je obicni sklek tezak onda moze da se radi na klupi.
Zgibovi mogu da se rade isto u parku, ako su obicni teski uvek se moze koristiti elasticna traka koja ce da visi na grani ili sipki (postoje na kosutnjaku na trim stazi) u koju se moze staviti jedno koleno i samim tim bice olaksan rad.
Mrtvo dizanje moze da se radi bez bucica jel u vecini slucajeva je za pocetnike vezba teska i bez tegova, a vremenom kako misici ojacaju moze da se radi sa jednom nogom ili ti one leg dead lift.
Zadnja vezba moze isto da se radi u parku sa istom elasticnom trakom kao kod zgibova.
Kardio trening posle ovog treninga nije toliko tezak i taman je ono sto je osobi jos potrebno.


Vidis da su ti pogledi ograniceni jel ako se ne pridrzavas trening principa koje ti propagiras onda ne valja trening. Inace sa ovakim treningom imam rezultata sa mojim klijentima. Ja nisam tvorac trening vec sam samo promenio neke vezbe, princip je isti kao i od tvorca. Covek se zove Craig Ballantyne.

Inace jos jednom da ti objasnim jel ocigledno da se ne zahebavas, svaku vezbu da bi odradio telo mora da bude u stabilnom polozaju, na klupi kad radis recimo benc pres, stabilnu poziciju ti obezbedjuje klupa dok misici rade ali u mnogo manjoj meri nego ako uzmes da radis istu vezbu na Swiss-ball ili Fit-ball, razlog je sto telo mora uvek da trazi stabilnu poziciju i sto ce da je obezbedjuju misici vise, a ne lopta. To ti je varijanta sa stabilnom pozicijim.



Inace ako sad nisi shvatio razliku izmedju BB treninga i ovih sto se primenjuju u svrhu mrsavljenja onda sta da ti kazem.

Uvatis se jedne stvari i onda samo o njoj pises.
Jesam ja tebe direktno ili indirektno prozvao sa mojim postom da se ne trebaju naturati BB treninzi i ishrana ljudima koji pokusavaju da smrsaju? Autor teksta je napisao ok stvari i nisam nikada ni sporio to sto je napisao. Prica koja se pojavljuje iza teksta da je voce lose jel se covek goji od njega, pa naravno da ce da se ugoji ako ce da jede kao slon svakio dan po tonu voca i ne samo zbog fruktoze vec i zbog preteranog unosa kalorija, vise nego sto mu treba dnevno.
 
ne govorim ja velike tezine , ali kako da radi npr. cucanj 10 ponavljanja sa 20 kg a moze da uradi 10 ponavljanja sa 100kg , zna se otprilike tezina sa kojom se radi odredjeni broj ponavljanja .
isto tako nemoze raditi napolju neko ovaj trening jer ako moze da uradi 100 sklekova a ti mu das da uradi 8 sklekova i to mu nece predstavljati nikakvo opterecenje isti slucaj je i za ostale vezbe .mrtvo dizanje na jednoj nozi se nemoze meriti sa pravim mrtvim dizanjem a isti slucaj je i sa cucnjem , nemoguce je izvesti lactic acid trening napolju jer to onda nije to , drugo ovaj nije izmislio lactic acid trening vec je samo napisao njegovu varijaciju tj. osnovni lactic acid trening . kada se radi lactic acid trening ne radi se kardio nakon toga jer ako se izvede kako treba nema sanse da odradi kardio a narocito HIIT nakon njega . ja sam mislio na osnovni trening principi lactic acid treninga. ako nije lactic acid objasni mi sta je onda to kakav je to trening , zasto izaziva mrsavljenje i zasto taj broj ponavljanja izaziva mrsavljenje , posto vidim da si personalni trener valjda ces znati posto izgleda da nije ono sto sam ja mislio kako deluje i zbog cega taj trening izaziva mrsavljenje .

naravno da ne razumem , razumem sta su stabilne a sta su onda nestabilne vezbe ?

koliko ja znam sem lactic acid treninga nema drugih treninga sa spravama ili tegovima a da je za mrsavljenje ako ima ja bi voleo da mi objasnis koji su i kako to deluju da dovode do mrsavljenja ?

nema sta ja da se hvatam za bilo sta , ja sam video trening koji si napisao i odmah sam uvideo da je to klasican lactic acid trening i to isti kao sto je Allesi napisao , tj. prva faza njegovog meltdown treninga , a ti si personalni trener a ne ja i voleo bi da mi objasnis zasto ovaj trening ne racunajuci HIIT dovodi do mrsavljenja posto izgleda da nije lactic acid trening a za njega znam kako i zasto deluje ali za ovo sto si ti napisao ne znam ??

naravno da ja ne propagiram ali ako radis 8 ponavljanja sa tezinom sa kojom mozes da uradis 100ponavljanja onda od tog treninga nema nista , eto sta znaci kada se ne primenjuju osnovni trening principi


a jos cekam ishranu da napises , kada kazes da ishrana koju ja pisem ne valja onda ocekujem da napises ishranu koja valja za smrtnike i obajsni je malo ?
 
Ja skoro nikad ne večeram, ali sad je sezona lubenica, pa ne izdržim, pojedem 2 dobra velika parčeta. Nisam sigurna da li goji, znam da ima dosta šećera, ali nije kalorična, puna je vode.
(Jedva čekam septembar da počnem da vežbam, ugojila sam se od nekretanja, i nedisciplinovane ishrane.)
 
Jesi ti bio nekada u kontaktu sa osobom koja dodje da smrsa, a pri tom ne moze da uradi 10 najobicnijih trbusnjaka, ocigledno da nisi, jel da jesi ne bi pisao to sto pises. Zaboravljas osnovno pravilo svakog treninga, a to je prilagodi vezbu vezbacu, a ne vezbaca vezbi.
Svaka vezba sa svojom tezinom (sklekovi, cucnjevi, zgibovi itd.) ima na hiljade varijanti i samo osobi koja je po tom pitanju siromasna moze zafaliti vezbi. Veliki broj vrhunskih trenera preporucuje vezbe sa svojom tezinom i koriste ih u radu sa svojim klijentima, a ti se sad nadje da kazes da to nije to.
Evo ovako necu da ti nista pojasnjavam, a ti ako te bas to toliko kopka potrazi po internetu.
OPET PONAVLJAM NI U JEDNOM MOM POSTU NISAM NIKOGA PROZVAO NI DIREKTNO NI INDIREKTNO, AKO SI SE TI OSETIO PROZVANIM TO JE TVOJ PROBLEM, A NE MOJ.


@Marge, jelmislis za ishranu ili trening?
 
nemoze da uradi deset trbusnjaka a ti mu dajes da radi mrtvo ??!!?!?!? ili jos gore mrtvo na jednoj nozi hahaah , pa nema sanse da uradi kako treba .
svaka vezba sa svojom tezinom , to je bez veze . znaci dodje neko ko nemoze da uradi 8 trbusnjaka a ti mu das da radi 8 zgibova sa svojom tezinom .

i nemoras ti mene da ucis varijacije vezbi jer sam ja skoro sve varijacije radio i radio vecinu dobrih treninga , pravilno a ne kao sto ti napises trening i neznas sta je i kako treba raditi i neznas ga objasniti .

A ti vrhunski treneri su oni koji treniraju babe , koji bre vrhunski treneri govore tako , i koji to treneri govore tako , ja sam mislio da pitam Poliquina kao najboljeg trenera na svetu , kao i Sarceva , ali me je sramota da ih pitam tako nesto kada znam da je to glupost i onda bi ja ispao kod njih glup sto ih pitam takvu neku nebulozu , da ne mislis da oni treniraju samo bodibildere pogledaj njihove sajtove da vidis transformacije normalnih ljudi , drugo Poliquin ne trenira bodibildere vec sve a pre svega vrhunske sportiste a jedni od njih su Montgomeri i Merion kada su bili prvaci i rekorderi , e sada ja bi voleo da navedes te tvoje vrhunske trenere e da tu je i Dr John Berardi koji radi ili je radio sa Sarcevom a sada radi sa Poliquinom , da ne nabrajam druge ima ih dosta , i svi oni treniraju i druge sportiste a ne samo bodibildere , e sada aj navedi te tvoje vrhunske trenere ???

Neces da mi pojasnjavas jer ne znas tj, nemas pojma a kao neki personalni trener , ali ajde potrazio sam na google sta su nestabilne vezbe i evo sta mi izbaci http://www.google.com/search?as_q=&...as_dt=i&as_sitesearch=&as_rights=&safe=images kako mi to objasnjavas ???
drugo onaj trening sto si napisao je lactic acid trening ali ti neznas sta primenjujes i kako se treba primeniti ili je onaj koga si naveo za autora los plagijator ili los trener

kakav si ti trener kada ne znas zasto i sta radis ???? ja ti za svaki moj trening i ishranu mogu napisati zasto tako raditi , kao i svaki put kada god me je pitao neko zasto ja sam objasnio , a ja nisam presonalni trener i sta ja da mislim o tvom znanju kada ti neznas ni osnovno da objasnis , evo mogu i tvoj trening da objasnim zasto tako raditi i kako raditi a ti si ga kao napisao tj. onaj kao "autor"

JA NE ZNAM KOGA SI TI PROZVAO ILI KOGA NISI , ALI IZNEO SI U TOM POSTU NEKE GLUPOSTI ODNOSNO CEO TAJ POST JE GLUPOST A NEMOZES DA DOKAZES ONO STO SI NAPISAO , I NI NA JEDNO PITANJE MOJE NISI ODGOVORIO , NISTA NISI OBJASNIO , SAMO KAZES " necu da ti nista pojasnjavam, a ti ako te bas to toliko kopka potrazi po internetu " JA SAM I TO POTRAZIO I NEMA NA NETU ZATO OCEKUJEM DA MI ODGOVORIS NA PITANJA , KOJE SU NESTABILNE VEZBE I ZASTO SU NESTABILNE ? , ZASTO RADIS ONAKAV TRENING I KAKO ONAJ TRENING MOZE DA DOVEDEO DO MRSAVLJENJA ?? E DA I OVA IZJAVA SA POCETKA , ZASTO OBICNI LJUDI NE MOGU RADITI BODIBILDING TRENINGE ??? , ETO TRI PROSTA PITANJA ?

E SADA ZA ISHRANU , DA VIDIM DA NAPISES ISHRANU ZA SMRTNIKE I DA JE OBJASNIS , POSTO SI NAPISAO DA ONA ISHRANA KOJU JA PISEM NIJE ZA SMRTNIKE , AJMO DA VIDIMO KAKVA JE TO ISHRANA ZA SMRTNIKE ????
 
mali 37-
mislim vise na ishranu jer sam od onih kojima su oci stalno gladne. Ali kad pomenu one koji ne mogu da urade dest trbusnjaka, kao da se i tu osetih prozvana.
Mogu da uradim dvadesetak pravilnih sklekova, cucnjeva koliko hoces i ni jedna druga vezba mi nije problem osim trbusnjaka. Nije bas u pitanju deset, nego trideset, ali vise od toga ne ide. Ne razumem kako s obzirom da su trbusnjaci onova i za sve druge vezbe, ali sve ostalo mi ide dobro. I sve ostalo periodicno uspem da zategnem ali stomacic nikako. U svemu sam kampanjac i nema sanse da vezbam redovno. Kilaza mi je za sada zadovoljavajuca za mene, nekih 63-64 kg za visinu 170 i godina 35, ne trazim previse, samo pristojan izgled.
 
Ne znam ja nista Ivance, uredu je idi sad radi svoje treninge i likuj da si u pravu, tebi se nemoze nista objasniti jel ne slusas vec vidis samo ono sto hoces. Samo mi nije jasno sto si ukucao u google na srpskom sto nisi probao na eng., vidi sta izbaci sad, http://www.google.com/search?hl=en&...0&ct=result&cd=1&q=unstable+exercises&spell=1

Evo vrhunskog trenera koji trenira babe.
http://www.sportspecific.com/public/791.cfm

Ovde mozes da vidis asistirani zgib o kojem sam ja pricao.
http://www.michaelboyle.biz/videos.html

Marge ne volim da dajem savete ovako preko neta, ali mislim da problem lezi u tome sto si kampanjac.
 
prvo ovo za nestabilne vezbe , kako sam ja video samo prevrtanje guma i neke vezbe sa stajanjem na nekim cudima su nestabilne vezbe a ja ne vidim da negde u teretani ima da se prevrcu gume i to one velike , a izgleda i ove glupe vezbe na loptama da su i one nestabilne , pa te vezbe rade samo debili i one su cista glupost , tj. kao nesto su izmislili novo

ala je vrhunski , a i kako izgleda odmah se vidi koliko zna , trenirao hokejase , tri ekipe na svetu jak sport , mogao je bagminton reprezentaciju da trenira ima vise ljudi koji se bave tim sportom hahaahahah , smejurija
evo kako je dobar trener , prvo sto uradim pustim da vidim ovaj film gde zene izvode benc , hahaah koja katastrofa od forme , odlcan je trener ne zna ni benc da ih nauce da izvode , a ovo cuda sa zgibom necu ni da komentarisem , komedijas , a kako mi izgleda on za svojih ko zna koliko godina rada ne moze da izvede deset zgibova da valja , mozda ima par sport specific vezbi ali kada ga vidim onako smesnog i ja njega da slusam , ja gledam prvo sta je od sebe napravio pa onda slusam sta prica pa bilo za koji sport da je trener , moj deda u 85godina bolje izgleda pa mi je bolje da slusam njega hahaahaha , pogledaj kako izgledaju Sarcev , Poliquin , Berardi pa uporedi sa ovim tvojim sabanom hahaha , a i biografiju ovih sto sam ja pomenuo i ovog tvog , pa nemoze ni Berardiju da prismrdi a on je mladji od njega najmanje 10-15 godina

ja mislim da ti nemas pojma , kao i 90% personalnih trenera kod nas , prvo neznas zasto radis onaj trening koji si naveo i zasto se radi , drugo kazes da nije lactic acid trening a jos i kazes da je trening za mrsavljenje a radi se sa tegovima iz te ne vidjene gluposti sam zakljucio da ne znas ni sta pricas , ovo za stabilne i nestabilne vezbe je jos jedna od gluposti , glupost je da bodibilding treninzi nisu za smrtnike .
znaci ni na jedno pitanje ne mozes da mi odgovoris a tvrdis nesto , kada tvrdis nesto onda potkrepi necim , nekim dokazima , ja kada nesto napisem ja stojim iza toga i mogu da odgovorim i objasnim a svako pitanje a nisam personalni trener , a ti si kao neki personalni trener a ne mozes da potvrdis ni jednu tvoju tvrdnju , evo opet cu samo navesti ono sto si ti tvrdio a nisi nicim dokazao :

1. BODIBILDING TRENINZI NISU ZA OBICNE LJUDE , MOLIM OBJASNJENJE ZASTO NISU ?

2. BODIBILDING ISHRANA NIJE ZA OBICNE LJUDE , MOLIM OBJASNJENJE ZASTO ?

to je iz prvog posta

zatim o tvom treningu :

1. ZASTO TVOJ TRENING DOVODI DO MRSAVLJANJA ?

2. KAKO TRENING SA TEGOVIMA MOZE DA DOVEDE DO MRSAVLJENJA ?

3. KAKO OVAJ TRENING NIJE BODIBILDING TRENING I U CEMU JE RAZLIKA IZMEDJU TVOG I BODIBILDING TRENINGA ?

i o ishrani

1. NAVEDI VISE TVOJ NACIN ISHRANE POSTO OVO STO SAM JA PISAO NE VALJA ?






e sada ja mogu na sva ova pitanja da dam odgovore i na tvoj trening i kako treba raditi i zasto treba raditi , sve mogu objasniti a ti si ga napisao i ti si personalni trener , ali posto sam ja graniceni bodibilder molio bi tebe da objasnis , IPAK SI TI PERSONALNI TRENER
 
prvo ovo za nestabilne vezbe , kako sam ja video samo prevrtanje guma i neke vezbe sa stajanjem na nekim cudima su nestabilne vezbe a ja ne vidim da negde u teretani ima da se prevrcu gume i to one velike , a izgleda i ove glupe vezbe na loptama da su i one nestabilne , pa te vezbe rade samo debili i one su cista glupost , tj. kao nesto su izmislili novo
I ti sad ocekujes da ja sa tobom idem u polemiku posle ovakve izjave, mene bi bilo sramota da pisem ovako nesto. Samo cu reci da rade ih ¨ DEBILI ¨ kako ih ti zoves, evo ga jedan debil http://sports.espn.go.com/nhl/players/profile?statsId=65 , a evo ga i jos jedan, http://www.nfl.com/players/playerpage/4508

ala je vrhunski , a i kako izgleda odmah se vidi koliko zna , trenirao hokejase , tri ekipe na svetu jak sport , mogao je bagminton reprezentaciju da trenira ima vise ljudi koji se bave tim sportom hahaahahah , smejurija
evo kako je dobar trener , prvo sto uradim pustim da vidim ovaj film gde zene izvode benc , hahaah koja katastrofa od forme , odlcan je trener ne zna ni benc da ih nauce da izvode , a ovo cuda sa zgibom necu ni da komentarisem , komedijas , a kako mi izgleda on za svojih ko zna koliko godina rada ne moze da izvede deset zgibova da valja , mozda ima par sport specific vezbi ali kada ga vidim onako smesnog i ja njega da slusam , ja gledam prvo sta je od sebe napravio pa onda slusam sta prica pa bilo za koji sport da je trener , moj deda u 85godina bolje izgleda pa mi je bolje da slusam njega hahaahaha , pogledaj kako izgledaju Sarcev , Poliquin , Berardi pa uporedi sa ovim tvojim sabanom hahaha , a i biografiju ovih sto sam ja pomenuo i ovog tvog , pa nemoze ni Berardiju da prismrdi a on je mladji od njega najmanje 10-15 godina
Tek za ovo nemam komentara, samo da li bi bio ljubazan da mi objasnis pravilnu formu izvodjenja benca.

ja mislim da ti nemas pojma , kao i 90% personalnih trenera kod nas , prvo neznas zasto radis onaj trening koji si naveo i zasto se radi , drugo kazes da nije lactic acid trening a jos i kazes da je trening za mrsavljenje a radi se sa tegovima iz te ne vidjene gluposti sam zakljucio da ne znas ni sta pricas , ovo za stabilne i nestabilne vezbe je jos jedna od gluposti , glupost je da bodibilding treninzi nisu za smrtnike .
znaci ni na jedno pitanje ne mozes da mi odgovoris a tvrdis nesto , kada tvrdis nesto onda potkrepi necim , nekim dokazima , ja kada nesto napisem ja stojim iza toga i mogu da odgovorim i objasnim a svako pitanje a nisam personalni trener , a ti si kao neki personalni trener a ne mozes da potvrdis ni jednu tvoju tvrdnju , evo opet cu samo navesti ono sto si ti tvrdio a nisi nicim dokazao :
Nigde nisam tvrdio da nisu za smrtnike nego da za ljude koji hoce da smrsaju, naravno da i oni spadaju u grupu smrtnih ljudi, samo ne vidim zasta ce im BB trening.


O tome koliko ja znam govore moji rezultati, a kakvi su to verovatno neces nikada saznati jel moje kucno vaspitanje je ipak imalo efekta za razliku od tvoga. Skromnost je vrlina, a ne mana. Covek moze da pogresi i moze da se ponasa kao kreten, radio sam i ja to, ne na ovom forumu vec na drugom, mada to je bila mladost ludost i otvoreno se kajem i izvinjavam ljudima.
U svakom slucaju uzivaj u svojoj nadobudnosti, koja je verovatno rezultat sredine u kojoj si odrastao, ja sam bio slican tebi dok sam bio u toj sredini, hvala bogu video sam da to nije normalno.
 
E sad obojica mi recite, posle maratonske svadje koju vodite, da li ste se pomakli sa mrtve tacke sa koje ste poceli?
To je bilo pod 1), a pod 2) cu vas zamoliti da prekinete jer ste odavno promasili temu ciji je naslov A za večeru ne znam šta ću .
Vidim da nema Mareta, pa cu biti slobodna da napravim neke restrikcije umesto njega ako se ovde ne stisaju strasti...
Ovde ima ljudi koji su hteli ili postavljali pitanja, a koje ste vi ugusili ovom pricom koja je davno u off-u i ti ljudi niti mogu da dodju do reci, niti da dobiju odgovor.

ivance37 , tebe cu prvenstveno zamoliti da prekines sa etiketama, uvredama i provokacijama dok je vreme, koliko vidim mali37 ti se ni jednom na takav nacin nije obracao, ne ulazim u to ko je u pravu....
 
prvo nema sta ti mene da opominjes znam ja sta pricam i zasto pricam , i ne osecam se ja prozvanim ali ne volim kada neko ko nema pojma sta prica tvrdi nesto , tj. kaze da nesto nije tako i posle nemoze da navede ni jednu cinjenicu koja ide u prolog njegovoj tvrdnji a jos mi navodi kao da je on personalni trener , ja kazem da nezna sta prica , nezna da objasni svoj trening , proziva kao bodibilding ishrana i trening nisu za obicne ljude , NEKA OBJASNI ZASTO NISU I NECU VISE TERATI DALJE , ajde da zaboravim sta je lupao o vezbama , stabilne nestabilne , mili boze hahahah , pa onda mi navede trening koji i nezna sta je a nezna ni da objasni kako radi , onda mi kaze da je za mrsavljenje pa nezna da mi objasni zasto je za mrsavljenje , samo napise kao nece i kaze mi da sam ogranicen , ja sam rekao u proslom postu ja i njegov trening mogu da objasnima on ga je napisao a on ne zna a on mi je neki trener ajde da to ne guram vise evo skraticu na njegov prvi post inace da ne karaktersiem taj post jer je hahahahahahah

1. ZASTO BODIBILDING NIJE ZA OBICNE LJUDE ?
2. ZASTO BODIBILDING ISHRANA NIJE ZA OBICNE LJUDE ?

eto dva pitanja , tj. samo da navede dokaze za njegove dve tvrdnje iz posta kojim je on poceo offovanje a ne ja , ja sam samo reagovao jer je to glupost .




a sta za veceru , ELLA POSNI SIR TJ. TKZV. ELLA SVEZI SIR 450G kosta oko 100-107 din. ima ga u maksiju , rodicu , cmarketu , ima mali procenat mlecne masti ko 15g proteina u 100g mase , protein u tom siru je kazein , kazein je sporo otpustajuci prtein koji obezbedjuje konstantan priliv amino kiselina u vremenskomintervalu od 7 sati cime ce misici dobiti potrebnu kolicinu amino kiselnina i bili zasticeni a telo ce korisiti druge izvore energije za svoje funkcionisanje , sir je inace malo suv pa ga mozete jesti sa posnim mlekom ili jogurtom , moze neka mala salata npr. od pradajiza sa njim , eto najbolje resenje za sve koji hoce ili da smrsaju ili da se ugoje , najbolje resenje , bilo da su bodibilder , bilo da su obicni ljudi , svi mogu da jedu posni sir
 
Ja bih samo pitao kakve veze ovo ima sa fruktozom iz voca? Ne zelim nikome da dajem savete oko ishrane ni treninga, razlog tome je sto ipak na to gledam drugacije i mislim da se to treba pribliziti svakoj osobi i njenim potrebama, eto razloga sto ne pisem dijetu, a za trening, necu vise na ovom postu komentarisati.
Inace zamolio bih vas samo jos jednu stvar da kazem, znam da ste rekli da prestanemo, medjutim decko je toliko ruznih reci uputio na moj racun, pa se nadam da cete ispostovati ovo i necete mi obrisati ili ako brisete brisite sve postove koji nemaju veze sa temom.

Dakle posle svih postova i uvreda, samo pogledaj ko je sta poceo, da li sam ja tebe prozvao negde?
Nisam nigde tvrdio da BB trening nije za obicne smrtnike vec da nije potreban u procesu mrsavljenja, pogotovo preterano gojaznih osoba.

Do sada nisam nikada ulazio u ovakve diskusije, bilo je prilika i pre, razlog sto nisam je jel sam znao da ce ovako nesto da se desi, samo mi nije jasno kako neko obrce toliko moje reci i tumaci ih kako se njemu svidja.

Toliko od mene.
 
mali37:
Sve je to lepo samo vecina mesa zabe i babe, sta ce nekome ko samo pokusava da vodi racuna o onome sto jede ovaj savet za voce? Opet se guraju dijete za bodibildere, jel to potrebno, jeste ali njima, a obicnim smrtnicima te dijete nisu potrebne, isto kao sto se savetuju trening programi koje koriste bilderi, a opet predvde bitnu stvar da vecina njih koristi steroide, tako upucen obican smrtnik uzme dijetu i trening koji rade bilderi i onda se pita kako to da nema napredka, a radi isto kao i bideri. Zapitajte se da li saveti koje dajete, a imaju veze sa takmicarskim bodibildingom su pogodni za obicne smrtnike.



kako to nisi pominjao evo podebljao sam gde si napisao

Opet se guraju dijete za bodibildere, jel to potrebno, jeste ali njima, a obicnim smrtnicima te dijete nisu potrebne, isto kao sto se savetuju trening programi koje koriste bilderi, a opet predvde bitnu stvar da vecina njih koristi steroide, tako upucen obican smrtnik uzme dijetu i trening koji rade bilderi i onda se pita kako to da nema napredka, a radi isto kao i bideri.Zapitajte se da li saveti koje dajete, a imaju veze sa takmicarskim bodibildingom su pogodni za obicne smrtnike.
eto da ne pominjem sebe koji sam natural i koristio sam vecinu dobrih bodibilding programa kao i bodibilding ishranu kako je ti zoves , ako se nesto moze nazvati bodibilding programom ,mozda programom za hipertrofiju , i ako se nesto moze nazvati bodibilding ishranom , bolje reci zdravom ishranom , pomenucu i vecinu clanova sa x3mforuma koji se hrane na taj nacin i treniraju na taj nacin a natural su a i mare je jedan od njih , nadam se da se ne ljuti sto sam ga pomenuo , a niko od njih se ne bavi bodibildingom , a ima i devojaka koje se tako hrane i vezbaju cak osvajcice medalja a natural su , ima koliko hoces primera mogu ti navesti na hiljade clanova raznih foruma koji tako rade a nisu bodibilderi i imaju odlicne rezultate

sto se tice "bodibilding treninga" i mrsavljenja , svi koji i malo znaju o treningu zanju da se radom sa tegovima ne moze smrsati , jedino lactic acid treningom , za koga malo ljudi zna pa i ti iako si ga naveo kao primer , trening u toj fazi sluzi da izazove hipertrofiju misica , a pre svega ishrana koja je 80% pa onda kardio i suplementi po potrebi su tu da dovedu do gubitka masnih naslaga , cilj treninga i kako ja dajem za primer visoko proteinske ishrane sa dosta vlaknastog povrca je da protein i hipertrofija sacuva postojece misice , a kardio , i redukovana ishrana i po potrebi supl. da dovedu do topljenja masti , eto vidis kako ja tebi odgovorim na sva pitanja a ti meni ni na jedno . I ovo moze svako da primenjuje , ne vidim zasto neko ne moze da izazove hipertofiju a da ne uzima steroide , kao i zasto neko nemoze da jede meso , jaja , posni sir , i koliko god hoce vlaknastog povrca , sto vise to bolje a da nije bodibilder i da ne uzima steroide , i zasto neki smrtnik nemoze da radi HIIT da trci 30s polako pa 30s brze , ajde objasni

drugo ovo oko voca napisao si Sve je to lepo samo vecina mesa zabe i babe, sta ce nekome ko samo pokusava da vodi racuna o onome sto jede ovaj savet za voce? , posto ti ne znas a i vecina nezna ja sam objasnio i moj drugar koji je napisao tekst je rekao zasto ne voce u vecim kolicinama a zasto bodibilderi ne unose mnogo voca ili uopste , a ja sam objasnio kada je najbolje voce uneti , drugo postoje i kako ih ti zoves bodibilding dijete u kojima se unosi voce npr. CC Codex ali unosi se voce pametno , ujutru u prvom obroku .

i sada ja obrcem tvoje reci evo lepo sam citirao sve sto si rekao i pokazao ti da nisi upravu
 

Back
Top