a sto ako te muz vara

Ma kakvi, nisi.

Te sto su ozbiljne obicno kazu "mene da muz vara juuuu ubli bioh ga" a ovamo se tandare najzesce kada nadju nekoga.....

Ne bih da detaljisem vise,jer ce opet da mi stigde PP.....:lol:
 
Brate ko ide na politiku njega interesuje, politika, a ko dodje na LJ&S njega interesuje LJ&S, jasno kao dan....

E sad, molim te ubedime da je neka zena dosla ovamo da bi unapredila svoj sexualni zivot sa muzem sa kojim je mozda 5 ili 10 godina??? Uh pazi da ne poverujem.....
 
Mislim da muskarcima generalno ne treba mnogo da bi svoju devojku ili zenu prevarili.Skloni su tome.To im je u krvi.
Mislim da ne treba to tragicno dozivljavati.Verujem i da postoje izuzeci,oni koji su verni,ali jos uvek nisam videla tako nesto!
 
Moje misljenje je da vi to sve komplikujete, i za dosta vas nije brak, nego samo zabavljanje, "covece", nije MUZ / ZENA mobilni pa da komandujete sa njim, pa sta mislite vi, da ste nekog uterali u brak da bi sa njim manipulisali, vi zelite da vladate sa necijim emocijama i kaznjavali bi njegovu prirodu samo zbok taga sto nije kao vasa, sve vas koje ne mozete da svatite preljubu poslao bih u AZERBEDZAN, tamo preljuba nije dozvoljena. Danas je sve na trzistu pa cak i mi kao fizicka lica, i zato pomirite se sa tim da vam ljubav nije vecna, to je tesko za neke osobe prihvatiti, ali ne ljutite se na mene to je tako u zivotu, vi mozete da mislite drukce, to je vase pravo, ali nemojte misliti da vas partner voli samo vas i da ne zeli i nece nikad zeleti prteljubu, to je pitanje dana, i budite sretni ako i pored lepih prevara nastoji da odrzi taj brak, sto znaci da je srecan sa njim i da cjeni svoju zenu koja je majka njegove DECE?????
 

Back
Top