А шта је СРБИН НА КОСОВУ изгуби ли језик, земљу, душу?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:hahaha::hahaha::hahaha:..............jos malo, pa vas ima dovoljno da oformite chetu , pa da se sjurcate na KiM........evo , ti si Bosko Buha, bombash.....:hahaha:

:gace:

Jeste ja sam boshko buha........:roll:.......nemoj samo opet da ponavljas fore od prosle godine.......procito sam ih 500 puta........:mrgreen:

Druze ja znam sta ti pokusavas,ali na sve te akcije,bombe i slicne chete cu ti odgovoriti da Srbija ima svoju regularnu vojsku i ona ce otici na kosmet i da se ne brines mnogo oko organizacije ja sam se prijavio u odsek i pozvace me ako bude trebalo,a na forumu dotle mogu samo da nerviram tebe i tebi slicne koje bi povratak srpske vojske na Kosmet ubio u vec poremeceno-iskompleksiranu psihu........;)

Mislim a fore su ti.......:roll:.........ko da ti ih je tvoj nakot prodavao,pa sad ti meni......svasta s' tobom.......:roll:
 
Poslednja izmena:
Na osnovu ogromnog zivotnog iskustva.......yayare namirisem na sto km, pa cak i preko ekrana.........;)

:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha::rotf:

Ajde bre shapke nemoj sada da krenem da te ispitujem sa kim si i sta shanirao i sto je najvaznije kako i cim,pa da odma krenes da mi tu zamuckujes.......:mrgreen::hahaha:

Yako mi moodo sto se preko neta hvali pricicama iz osnovne koje je slusao dok su mu mangupi skidali patike :rotf::hahaha::rotf::hahaha::super:
 
......patriJote.........nepresusan bunar gluposti........:worth::worth::worth:

А ти ниси пазио па упао ...

c7212d53e8-1.jpg
 
E moj dechace.........sto sam sebe ubedjuje da je musko......:roll:

Davno sam ja odustao od svake ozbiljne rasprave na ovom PDFu sa tzv, "patriJotama' i " domoljubima"........braniocima Kosova , do zadnje tudje kapi krvi, granicarima na granicama Velike Srbije ( kaVlovac, ViloVitica....), profi srBima, iskompleksiram loozerima koji imaju samo jedan intentifikacioni marker, a to je da su Srbi.......i toga se drze, po cenu svojih malih promasenih zivota............sta ti, npr, koji cak moras da stavis u nick da si musko, jer ti verovatno niko ne veruje.........imas od licnog identiteta, iza cega mozes da stanes????............sem toga da si se igrom slucaja , istresao iz tatinih mooda bas na ovom parcetu kugle zemaljske???...........

Elem, mojih tekstova o svim temama ima dovoljno na ovom PDFu , ali oni nisu nikada ni bili namenjeni mentolima tipa , "idemo na Kosovo".......ili " majka Rusija i tetka Kina",,,,,,,,,,,,,jer oni, napokon, i ne mogu da prate tekst duzi od dve prosto prosirene recenice.........em ih ne drzi koncentracija, em im se sve u malom mozgu izmesha nakon trece recenice...............

Vama pruzati argumente za bilo sta je isto kao bacati konzerve tunjevine u svinjac.......ne bi znali sta bi sa njima............zato.....opusteno....vi branite kosovo preko neta, a ja cu da vas samo pomalo zaebavam......necu mnogo, evo, obecavam;)

SLUSAJ SINE,OBRISI SLINE...vidis momak,ja vrlo lako mogu da dosegnem do tvog mentalnog nivoa i nacina izrazavanja,ebiga kad ti je toliko nizak da mogu i da se popiskim na njega a da i ne uzimam alatku u ruku...ali zato ti do mog neces moci da dosegnes nikada....cak imam i opravdanje i razumevanje za tebe...nisi ti kriv,kriva je priroda!
Razlika izmedju pametnih i budala je i u tome,sto....pametan uvek moze da glumi budalu ali budala nikada ne moze da glumi pametnog!!!
 
vidis kako si glup..........ne podrzavam ja otcepljenje kosova od srbije, vec naprotiv , podrzavam otcepljenje srbije od kosova........a razlika je drasticna........pitaj nekoga ko ima malo jaci IQ od tebe, da pokusa da ti objasni.........:think:
Pa kad bas imas zelju za objasnjenjem...
Niko normalan u Srbiji ne zeli da se Kosovo otcepi od Srbije kao i to da se Srbija odrekne Kosova.
Od ovoga može da se rikne :sad2::sad2::sad2:.

P.S. Ova "tema" će biti zatvorena, jer krši pravile foruma.
Nije na tebi da odlucis.
Na osnovu ogromnog zivotnog iskustva.......yayare namirisem na sto km, pa cak i preko ekrana.........;)
Interesantno, nije nemoguce.
 
:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha::rotf:

Ajde bre shapke nemoj sada da krenem da te ispitujem sa kim si i sta shanirao i sto je najvaznije kako i cim,pa da odma krenes da mi tu zamuckujes.......:mrgreen::hahaha:

Yako mi moodo sto se preko neta hvali pricicama iz osnovne koje je slusao dok su mu mangupi skidali patike :rotf::hahaha::rotf::hahaha::super:


A ti, iz Novog fckn Becheja......znas nekoga sem komsiju od kojeg pozajmljujes traktor da zaoresh njivu??.............:hahaha:........

Ljakse iz Novog Becheja da mene ispituje........BTW......gde je bre to??......jel vece od Barande???:hahaha:
 
em si glup , em si lazov, em nisi ni vojsku sluzio.........:hahaha:

da si omirisao uniformu, mentolchino lazovska, znao bi da se u vojni odsek niko NE PRIJAVLJUJE.............vec oni imaju spisak regruta i rezervista........nije to , magarche lazljivi, KUD , pa da se prijavljujes sam........:hahaha:

:hahaha::rotf::super:

Klasicno od tebe ;)........bas sam te nagazio.....neka,neka i treba da sikces,pa si mi simpatican kad ti skoci pritisak :mrgreen:

A odgovor na sve to cu ti dati na sledeci nacin......u vojnom odseku po oceni psihologa/psihijatra sam ocenjen kao inteligentno superiorna licnost.....e sad da se ne hvalim to ti je odgovor na vojni rok i glupost.......

I naravno PRIJAVLJUJES SE SAM,sto se tice roka prijavio sam se pre nego sto sam dobio poziv,a svako ko je sluzio vojni rok znace o cemu se radi......

A ja mislim da i dan danas mozes da odes u svoj vojni odsek da se prijavis da si na raspolaganju......ja sam bio kada je bila frka sa Kosmetom......;)
 
SLUSAJ SINE,OBRISI SLINE...vidis momak,ja vrlo lako mogu da dosegnem do tvog mentalnog nivoa i nacina izrazavanja,ebiga kad ti je toliko nizak da mogu i da se popiskim na njega a da i ne uzimam alatku u ruku...!

......:hahaha:.......samo su dve opcije da to uradis.....ili si zensko pa nemas pishu........ili piskis u pamperse ili ne daj boze pantalone.........:hahaha::hahaha:

Kakav si ti intelektualni gigant......upishanko......:hahaha:
 
A ti, iz Novog fckn Becheja......znas nekoga sem komsiju od kojeg pozajmljujes traktor da zaoresh njivu??.............:hahaha:........

Ljakse iz Novog Becheja da mene ispituje........BTW......gde je bre to??......jel vece od Barande???:hahaha:

:hahaha:
xexexe.....jel vidis kako je zanimljivo kada se malko zaletis :mrgreen:
Tako ti je to kada hoces da udaras na kvarno........
Ne,ja nisam iz nikakvog **** beceja,mnogo sam blize medaku neko sto mislish :mrgreen:

Malogradjanine iz MM luga :hahaha:
 
:hahaha::rotf::super:

Klasicno od tebe ;)........bas sam te nagazio.....neka,neka i treba da sikces,pa si mi simpatican kad ti skoci pritisak :mrgreen:

A odgovor na sve to cu ti dati na sledeci nacin......u vojnom odseku po oceni psihologa/psihijatra sam ocenjen kao inteligentno superiorna licnost.....e sad da se ne hvalim to ti je odgovor na vojni rok i glupost.......

I naravno PRIJAVLJUJES SE SAM,sto se tice roka prijavio sam se pre nego sto sam dobio poziv,a svako ko je sluzio vojni rok znace o cemu se radi......

A ja mislim da i dan danas mozes da odes u svoj vojni odsek da se prijavis da si na raspolaganju......ja sam bio kada je bila frka sa Kosmetom......;)

.u vojnom odseku po oceni psihologa/psihijatra sam ocenjen kao inteligentno superiorna licnost.


Odgovori na pitanje, decko.......jesi li sluzio vojni rok???........:mrgreen:

A ja mislim da i dan danas mozes da odes u svoj vojni odsek da se prijavis da si na raspolaganju......ja sam bio kada je bila frka sa Kosmetom.

Ne mozes , koliko puta da ti ponovim da odes da se prijavis , ako niisi ni vojsku sluzio........a ako jesi, onda nema potrebe da se prijavljujes , jer si vec na spisku rezervista..........
 
Poslednja izmena od moderatora:
A ti, iz Novog fckn Becheja......znas nekoga sem komsiju od kojeg pozajmljujes traktor da zaoresh njivu??.............:hahaha:........

Ljakse iz Novog Becheja da mene ispituje........BTW......gde je bre to??......jel vece od Barande???:hahaha:

Jeste veci od Barande, nalazi se u Banatu. Po broju stanovnika ima jedno desetak puta vise stanovnika od Barande.Stari Becej je udaljen od Novog nekih 10-11 km, izmedju njih je reka Tisa. Novi Becej ima lepu dolmu koja izgradjena jos za vreme Marije Terezije. Uz samu dolmu imas kafice, teniske terene, kao i teren za kosarku... Novi Becej je miran gradic. Imas i jedan interesantni hotel pored Beceja (na nekih par kilometara) zamak Dundjerskog koji vredi posetiti, takodje.
 
Не дозболи Србијо да Косовски Србин изгуби јер после изгубиће се још више.
А шта је народ изгуби ли језик, земљу, душу?
Народ који изгуби своје ријечи
престаје бити народ.
Послије изгубљеног језика нема народа.
Језик је, чедо моје, тврђи од сваког бедема.
Када ти непријатељ провали
све бедеме и тврђаве, ти не очајавај,
него гледај и слушај шта ти је са језиком.
Тамо... гдје се још глагоља и гдје се још,
као стари златник, обрће наша ријеч,
знај, чедо моје, да је то наша држава
без обзира ко у њој влада.
Цареви се смјењују, државе пропадају,
а језик и народ су ти који остају.

Косово је Србија !!! :)
 
......:hahaha:.......samo su dve opcije da to uradis.....ili si zensko pa nemas pishu........ili piskis u pamperse ili ne daj boze pantalone.........:hahaha::hahaha:

Kakav si ti intelektualni gigant......upishanko......:hahaha:

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf: eto i ja isto kazem na tvoj argumentovani komentar,aj nas zasmejavaj jos malo i napisi jos koji pametan komentar...naravno da ces se ponositi istim,kao sto se ponosis i sa ovim dosadasnjim...sigurno i ti znas ovo...ONO CIME SE BUDALA PONOSI,PAMETAN SE STIDI!!!
 
hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha::rotf:

Ajde bre shapke nemoj sada da krenem da te ispitujem sa kim si i sta shanirao i sto je najvaznije kako i cim,pa da odma krenes da mi tu zamuckujes.......:mrgreen::hahaha:

Yako mi moodo sto se preko neta hvali pricicama iz osnovne koje je slusao dok su mu mangupi skidali patike :rotf::hahaha::rotf::hahaha::super:



...opet patike, pa dokle bre vise...

nego narode, kad ima neki prvi miting? :cool:
 
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf: eto i ja isto kazem na tvoj argumentovani komentar,aj nas zasmejavaj jos malo i napisi jos koji pametan komentar...naravno da ces se ponositi istim,kao sto se ponosis i sa ovim dosadasnjim...sigurno i ti znas ovo...ONO CIME SE BUDALA PONOSI,PAMETAN SE STIDI!!!

Pa, stani bre, majstore.......napisao si da mozes da piskis , a da alatku ne uzimas u ruke.........:hahaha:...........kako to izvodis, molim te???........sta si ti, Big Lale???:hahaha:

Budalchino.......;)
 
Не дозболи Србијо да Косовски Србин изгуби јер после изгубиће се још више.
А шта је народ изгуби ли језик, земљу, душу?
Народ који изгуби своје ријечи
престаје бити народ.
Послије изгубљеног језика нема народа.
Језик је, чедо моје, тврђи од сваког бедема.
Када ти непријатељ провали
све бедеме и тврђаве, ти не очајавај,
него гледај и слушај шта ти је са језиком.
Тамо... гдје се још глагоља и гдје се још,
као стари златник, обрће наша ријеч,
знај, чедо моје, да је то наша држава
без обзира ко у њој влада.
Цареви се смјењују, државе пропадају,
а језик и народ су ти који остају.

Ti si se uhvatio za prvi stih..., a poenta je samo u jeziku.

Ja sam ove reči shvatio u sledećem smislu:
Gledajmo da očuvamo narod, a ne teritoriju... Tamo gde ima naroda, tamo je i naša teritorija.

Uostalom, zar neki baš nisu ništa naučili od Šiptara...
 
Poslednja izmena:
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:.........brateeeee, kakvi su ostali indijanci u tom Novom Becheju, kada su tebe ocenili kao inteligentnog???

Odgovori na pitanje, decko.......jesi li sluzio vojni rok???........:mrgreen:



Ne mozes , bolidu, koliko puta da ti ponovim da odes da se prijavis , ako niisi ni vojsku sluzio........a ako jesi, onda nema potrebe da se prijavljujes , jer si vec na spisku rezervista..........nije ni cudo sto smo izgubili kosovo, kada ovakvi "hoce da ga brane ":roll:

Pa ne znam kakvi su indijanci u novom bechaju nikad nisam bio tamo :roll:

Vidi ovog.......:hahaha::rotf::hahaha::rotf::super:

Bravo majstore......dobro ajd' sad si se malo izvadio..........uz poneku psovku da bi ti ostao ponos........:mrgreen:

Ma nemoj na spisku si :mrgreen:.......

Doduse dobro si se izvukao u pravu si NE TREBA da se prijavljujes tu si potpuno u pravu,sto ne znaci da ne mozes i da ti neko brani........;)

A ako ne znas ili ti nije jasno pred proglashavanje nezavisnosti(nelegalne da dodam) sevali su pozivi i mnoge druge stvari i dakako da su se mnogi ne samo ja prijavili da u slucaju frks njih prve pozovu.......ja cak mislim da je bio i javni poziv na wwwvojskars.....tralala

Shapke :mrgreen:
 
ZAVESTANJE STEFANA NEMANJE
Zavestanje zemlje
Narod koji nema svoju zemlju ne moze se zvati narodom. Narod cini zemlja, cedo moje milo. Narod nije jato ptica ni stado koje se seli sa juga na sever i sa severa na jug, pa sleti na zemlju da se nazoblje zrnja ili se zaustavi samo da se napase i napije vode. Ljudske horde koje se jos uvek tako krecu kroz prostranstva nisu narod. One postaju narod tek onda kada se zaustave i zaposednu polja i sume, reke i jezera, mora i obale. Srbijom sada prohode narodi s jednog kraja sveta na drugi, Avari i Huni, Pecenezi i Kumani i s njima citavi delovi drugih naroda protutnjali su ovim zemljama kao strasne bujice. Ali cedo moje, te bujice nikada nisu
postale reke. Iza njih su ostali samo tragovi razaranja. Radjali su se na jednom kraju sveta, a umirali na drugom kraju sveta. Oni nikada sa istog izvora nisu vodu pili. Nikada nisu zanocili gde su danjivali. Nikada nisu zimovali gde su letovali. Od zemlje u koju su zlazili njihovi su bili samo putevi. Polja i sume, reke i planine, sela i gradovi pripadali su onima koji su na njima ziveli pre njihovog dolaska i onima koji su preziveli posle njihovog odlaska.

Cedo moje, te horde postaju narod kada se na istoj zemlji pocnu radjati i umirati, kada na istoj zemlji pocnu sejati i saditi pa brati i znjeti a ne samo sa tudje zemlje plodove otimati.

Zapisi i to cedo moje, za pamcenje ovome narodu kojemu su u sudbini i krvi, putevi i seobe. Zapisi sine moj. Zemlja, kao i zena, pripada onome ko u nju seme ostavlja, oplodi je i kome radja. I zapisi , cedo moje ovako: zemlja se ne moze, kao zena oteti i poneti sa sobom na put. ako hoces da zemlja ostane tvoja, moras na njoj biti i ostati. Narodi koji zadju u neku zemlju da je opljackaju , popale i razruse nisu njeni gospodari. Mi smo davno usli u ove zemlje da ih nastanimo, obradimo i zagospodarimo njima. Cedo moje, stotine godina smo vec tu, a jos se u nama nije smirio lutalacki nagon. Ima nas svuda. Kipi i preliva se ovaj narod i otice na sve strane, kao mlado vino. Jos nas ne drzi zemlja niti mi znamo drzati nju. Bojim se ponekada, cedo moje, rasucemo se u druge, cvrste i stojece narode, razlicemo se kao voda niz planinu u tudje reke i nestati u njima kao da nas nikada nije bilo. Nikada se ne odvajajte od zemlje i ne otkidajte zemlju ni sebi ni drugome. Ako narod ima majku, onda mu je majka zemlja na kojoj zivi. Ona nas uvek iznova radja i hrani. Zemlja je vecna rodilja naroda. Cuvajte je i ljubite, cedo moje. Ljubite joj ne samo polja i planine, i reke i more njeno, nego svaku njenu stopu i svaku grudu. Morate znati, cedo moje milo,da je u toj grudi, sto moze da stane u dlan sva zemlja. Zato uzmite svoju zemlju na dlanove i ne ispustajte je nikada i ni za sta iz svojih ruku, jer ste sa tom grudom zemlje u ruci narod, a bez te grude, praznih saka, samo skitnice medju narodima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top