a sad parfem..

Queen_:
Ovde gde ja zivim, veoma su specificni uslovi, i cena original parfema je niza

Posto si mi objasnila na pp. gde i kako sve je mnogo jasnije. To onda isto tako znaci da ne mozes to uporediti sa parfimerijama bilo gde u svetu, posto su uslovi gde zivis, radis i kupujes zaista, zaista specificni ;)
 
ovog leta kad sam bila u bgu primetila sam da je skoro svaka devojka u prolazu nosila Dolche & Gabbana - Light Blue...ne znam ni sam azbog cega ali sam se upisala od smeha. neverovatno da se ni jedna nije razlikovala u tom pogledu...

moj omiljen je ubedljivo Chanel CHANCE...pored njega mogu:

Georgio Armani - SENSI
Davidoff C-Water
Gucci Rush - #1

:wink:
pz
 
izbor parfema je oduvek bila individualna stvar
ali steta sto to mnogi jos uvek ne znaju i kupaju se
u mirisima koji im uopste ne odgovaraju a pritom
guse okolinu :(
licno volim Davidoff(good life,c.watter)Gucci
ali momentalno moj favorit Davidoff Echo :wink:
za zimsko vreme idealan,svez i moze samo da primami
nikako da odbija :oops:
 
zona:
izbor parfema je oduvek bila individualna stvar
ali steta sto to mnogi jos uvek ne znaju i kupaju se
u mirisima koji im uopste ne odgovaraju
a pritom
guse okolinu :(
licno volim Davidoff(good life,c.watter)Gucci
ali momentalno moj favorit Davidoff Echo :wink:
za zimsko vreme idealan,svez i moze samo da primami
nikako da odbija :oops:

e jeste, davidoff echo je divan!!

zona bas si strava!!

pz
 
bebidoll:
zona:
izbor parfema je oduvek bila individualna stvar
ali steta sto to mnogi jos uvek ne znaju i kupaju se
u mirisima koji im uopste ne odgovaraju
a pritom
guse okolinu :(
licno volim Davidoff(good life,c.watter)Gucci
ali momentalno moj favorit Davidoff Echo :wink:
za zimsko vreme idealan,svez i moze samo da primami
nikako da odbija :oops:

e jeste, davidoff echo je divan!!

zona bas si strava!!

pz
:P pozdrav takodje i da lepo mirises :P
 
elmed:
Ne znam vise ni koje volim,nekako se uvek ispalim ispostavi se posle nekog vremena da mi dosadi,ili me svrbi vrat od njega,ili pola fakulteta mirise na njega,ili jako kratko "traje..Koji parfem mi preporucujete ovaj put da kupim?

I, sta bi? Sta si izabrala? Bas sam kupila Max Mara i Angel Innocent. Moj decko otkida na oba :-)
 
brbljiva_kisa:
elmed:
Ne znam vise ni koje volim,nekako se uvek ispalim ispostavi se posle nekog vremena da mi dosadi,ili me svrbi vrat od njega,ili pola fakulteta mirise na njega,ili jako kratko "traje..Koji parfem mi preporucujete ovaj put da kupim?

I, sta bi? Sta si izabrala? Bas sam kupila Max Mara i Angel Innocent. Moj decko otkida na oba :-)
Danima sam birala,birala i konacno izabrala Issey Miyake-L'Eau D'Issey :D .Nadam se da nisam pogresila
 
elmed:
brbljiva_kisa:
elmed:
Ne znam vise ni koje volim,nekako se uvek ispalim ispostavi se posle nekog vremena da mi dosadi,ili me svrbi vrat od njega,ili pola fakulteta mirise na njega,ili jako kratko "traje..Koji parfem mi preporucujete ovaj put da kupim?

I, sta bi? Sta si izabrala? Bas sam kupila Max Mara i Angel Innocent. Moj decko otkida na oba :-)
Danima sam birala,birala i konacno izabrala Issey Miyake-L'Eau D'Issey :D .Nadam se da nisam pogresila
Odlican izbor. A za SENSI - Armani!! Tu se potpuno slazem! Jedan od najlepsih i najzenstvenijih parfema. A jeste li probali parfeme Naomi Kembel? Svi su bozanstveni
 
Nina2:
Margott:
samo Deep Red - HUGO BOSS.

E jeste ovnovi isti :) Isti parfem koristi moja keva i na njoj divno mirise. Za mene je njegova nota prejaka nazalost..

Znaci, za Ovnove... :D
Ja dobila pre neki dan veeeliki Deep Red za diplomiranje...sto ce reci unapred...pa necu da ga otvaram dok ne diplomiram, a ne znam kako mirise, zivo me zanima da li ce mi se svideti...moracu da kupim uzorak ili da skoknem do parfimerije, mnogo sam nestrpljiva... :roll:
 
S_K_V_O:
Nina2:
Margott:
samo Deep Red - HUGO BOSS.

E jeste ovnovi isti :) Isti parfem koristi moja keva i na njoj divno mirise. Za mene je njegova nota prejaka nazalost..

Znaci, za Ovnove... :D
Ja dobila pre neki dan veeeliki Deep Red za diplomiranje...sto ce reci unapred...pa necu da ga otvaram dok ne diplomiram, a ne znam kako mirise, zivo me zanima da li ce mi se svideti...moracu da kupim uzorak ili da skoknem do parfimerije, mnogo sam nestrpljiva... :roll:

A-ha, dobar je...i ja sam mirisala deeeep...(i ovan sam :lol: )
Ali, ali...pre nekoliko meseci sam otkrila parfem koji je savrsenstvo za moja culo...Chance- Chanel!
 

Back
Top