A posle uskrsa ....

pa da, naučila si na lakši način
ja kad sam bila tako.. sedmi razred možda imala moja mama jednu bašticu
i odem ja sa njom i ona mi kaže da oplevim neki korov kod rotkvica
pokažala mi kako korov izgleda i sve
i plevim ja, plevim, zanela se u poso, samo žežem, zemlja ostaje bez korova, ma milina
ali
meni nije jasno, kakav je to korov što raste na rediće..
i tek negde pred kraj upitam ja mamu kakav je to korov što raste na rediće
i tako
oplevila sam sve rotkvice
=)
 
Sadim ruzu.
Od Afrodite ni traga ni glasa. :evil:
Mojra cuti :sad2:
Jelena se sakrila ...:rtfm:
Meda se frizira hebe se njoj. :aha:

Ukratko svi junaci nikom ponikose i Mirku na cedilu ostavise. :azdaja:

Usput sam kupila divne saksije za kacenje na zid i uspela da slomim drzac tacnice za vodu :evil: po-pi-zde-la sam kao da je ne znam sta .

I kupila sam cvece da napravim par.
I duplu petuniju da ne zaostajem za Tarom i sad nemam gde da je posadim jer sam jelte saksiju shebala.

I na muza sam se nadrkala jer nece da mi okaci to odmah sad .
Filozofira mi tu .....te nema tiplove te nema srafove te ovo te ono ....
Moreeeeeeeeee. :evil:
 
e ja juce pocela sa sredjivanjem zelene povrsine ispred zgrade :lol:
kako nase drago gracko zelenilo nema nameru da dovuce svoja dupeta ovdi, napravili smo radnu akciju. posadili vockice, magnoliju, zaboli panj sa cuvarkucama i lozicama, posadili svasta nesto sareno, e sad smo narucili i visteriju
4-Hortikultura96-4.jpg

indijski jorgovan, ukrasnu vrbu i tujice, sve to treba da stigne ovih dana... malo smo granicili sa kamenjem, dodacemo i rizlu, posadili smo travu :lol:
slikam, cim zavrsimo radove :)
 
Sadim ruzu.
Od Afrodite ni traga ni glasa. :evil:
Mojra cuti :sad2:
Jelena se sakrila ...:rtfm:
Meda se frizira hebe se njoj. :aha:

Ukratko svi junaci nikom ponikose i Mirku na cedilu ostavise. :azdaja:

Usput sam kupila divne saksije za kacenje na zid i uspela da slomim drzac tacnice za vodu :evil: po-pi-zde-la sam kao da je ne znam sta .

I kupila sam cvece da napravim par.
I duplu petuniju da ne zaostajem za Tarom i sad nemam gde da je posadim jer sam jelte saksiju shebala.

I na muza sam se nadrkala jer nece da mi okaci to odmah sad .
Filozofira mi tu .....te nema tiplove te nema srafove te ovo te ono ....
Moreeeeeeeeee. :evil:

....tuuuu..........saaaaaaaaam....šta je sad..koja je muka...:eek:

....jesam li ti sve fino napisala kako se sadi ruža..jesam, i jesi li rekla
neka sad....odakle da znam kad ćeš ti rešiti da sadiš...što nisi zvala...:heart:
 
Ja patim sto zivim sa kretenima pa nece da sredjuju oko zgrade ...svasta bi lepo kupila :(

...dobro ajde, da se potrudim da te razumem..ali moraš i ti da prihvatiš činjenicu
da se teško živi, da nije svakom prioritet kako mu izgleda terasa.....već šta ima
u frižideru...:heart:

...meni je cveće jako bitno..ali ja svoje cveće uglavnom presađujem, retko kad
kupim, gotovo već procvetalo...pa sadim...znači nemoj da te to ljuti, uredi svoj
prostor kako želiš..i uživaj u njemu...a ostali prema svojim mogućnostima...:ok:
 
...dobro ajde, da se potrudim da te razumem..ali moraš i ti da prihvatiš činjenicu
da se teško živi, da nije svakom prioritet kako mu izgleda terasa.....već šta ima
u frižideru...:heart:

...meni je cveće jako bitno..ali ja svoje cveće uglavnom presađujem, retko kad
kupim, gotovo već procvetalo...pa sadim...znači nemoj da te to ljuti, uredi svoj
prostor kako želiš..i uživaj u njemu...a ostali prema svojim mogućnostima...:ok:

pa ne trazi ona pet hiljada eura za sredjivanje bastice, mozda eventualno pomoc u vidu grabuljanja ili okopavanja... :confused:
 
Kod nas treba i moze da se sredi jako malo.
Eventualno par zardinjera cveca i malo saksija u ulazu.
Ulaz je u senci i ne znam sta bi tu uspevalo al za malo para tu moze da se napravi sladak prilaz.

S tim da ovde ljudi ne mogu da se dogovore i oko bitnijih stvari a kamoli oko toga da posadimo cvece.

Ja bi to sama al kakvi su bojim se da ce da mi kazu posle da nisam trazila dozvolu :roll:
 
....razumem šta hoćeš da kažeš..ali zašto onda ne ostaviš nešto na oglasnu tablu,
tipa: poštovane komšije ja bi to i to uradila za bolje svih nas...ako neko ima primedbe
neka ih ubaci u xy sanduče...pa ćeš onda znati na čemu si....
 
...eto, tako bi ja...i imam takav plan..ali radi nekih drugih dešavanja u
zgradi, čisto da ne bude posle...nismo znali, nismo bili obavešteni..ili
što nam niste javili......
...kod mene je npr., vidim običaj da se ne otvaraju vrata kad zvoniš
komšiji da mu skreneš pažnju na neku situaciju koja ti smeta, ili te
uznemirava...pa onda ćemo na oglasnu....tek da vidim šta će se u
tom slučaju desiti....
 

Back
Top