A hrkanje?

kod mene se bitke vode po svu noc pa se uvek budim umorna. :roll: pricam, drmam, guram ga i kad ne uspem palim svetlo pa ako ni to ne uspe da ga probudi (ima uzasno tvrd san) onda prst izmedju rebara. to obicno upali ali on se tada oseti ugrozen pa krene rasprava :x ...jao to mi je bolna tacka. svadjam se do 3 ujutru a onda vise nemam snage da se bunim. mada ako imam srece ja sam njega probudila pa se ja posle uspavam a on se razbudi. :D i tako na smenu skoro svaku noc. ako neko ima neki recept (nemoj samo da bude nesto otrovno) ja sam spremna da probam.

cao zenska,ja imamda kazem lek samo se nadam da ce i tebi pomoci.moja mama ima isti problem sa tatom.ajde sto je ona imala nego i ja i brat dok se nisam udala cujemo ga kroz hodnik cak u nasu sobu uzas.kad sam ovde sam videla na reklami sprej protiv hrkanja.ima ako hrces iz nosa ili grla,ja uzela oba za svaki slucaj i poslala im.mama kaze da se od tada slatko naspavala nehrce vise.pa ti vidi odi do apoteke trazi sprej za hrkanje nadam se da ce ti pomoci
 

Back
Top