A hrkanje?

Moj tata...sto taj testera. Nosim traume iz detinjstva zbog njegovog hrkanja. Je*eni zid izmedju soba nije uopste izolovao zvuk... Horor. Sta reci, divim se mojoj mami. A raspametila bih se da mi decko hrce. Nego, postoji li mogucnost da prohrce pod stare dane? Da ga se ratosiljam na vreme.
 
migud:
Moj tata...sto taj testera. Nosim traume iz detinjstva zbog njegovog hrkanja. Je*eni zid izmedju soba nije uopste izolovao zvuk... Horor. Sta reci, divim se mojoj mami. A raspametila bih se da mi decko hrce. Nego, postoji li mogucnost da prohrce pod stare dane? Da ga se ratosiljam na vreme.

Samo ti njega nauci helikopter ima da prede sve vreme :lol:
 
ma ne hrce da testera, ali dise glasno, cujem mu svaki uzdah...al nekako uvek zaspim pre njega pa mi ni ne smeta. Moja drugarica i njen muz godinama spavaju u odvojenim sobama zbog njegovog hrkanja..to je bas uzas. E, al su ove godine na moru kupili neke kapi protiv hrkanja (ne znam koje su al kazu de su super), bilo im lakse tako a i jeftinije, nego da uzimaju jos jednu sobu u hotelu...tako da sudeci po njima, ima leka!
 
Ja se uvek prva uspavam pa nemam pojma, a on se uvek probudi tri minuta posle mene i mazi me i tako to, tako da nemam pojma, stvarno... nisam primetila da hrče za ovih pet godinica.
Uf... verovatno ne hrče :D
 
A hrkanje....mene to dovodi do ludila...nikada necu zaboraviti kad sam bila sa ex deckom na kampovanju...svi msukarci ja jedina zenska...pala noc,satori,leto....i kad je njih 13 pocelo da hrce u razlicitim tonovima,glasno,sa zvizducima,pa mljackanje,:shock:...jedva sam prezivela to kampovanje...od sad samo hotel i to sama u sobi;)
 
Samantha Jouns:
A hrkanje....mene to dovodi do ludila...nikada necu zaboraviti kad sam bila sa ex deckom na kampovanju...svi msukarci ja jedina zenska...pala noc,satori,leto....i kad je njih 13 pocelo da hrce u razlicitim tonovima,glasno,sa zvizducima,pa mljackanje,:shock:...jedva sam prezivela to kampovanje...od sad samo hotel i to sama u sobi;)

koliko je od tih 13 hrkalo, a koliko mljackalo?
 
Story:
Neverovatno!!!! Pa zar zene NeHrcu????
da bre sve su kao krenule bez ikakvog razmišljanja da pišu o njegovom hrkanju :lol:
ja hrčem kad sam jako umorna i onda me moj miš gura i obaveštava da sam hrkala
a ja njega moram da kotrljam po krevetu ne bi li se probudio ali srećom to nije redovna pojava
 
Imao sam priliku ili čast he he nazovite kako hoćete da spavam sa jednom divnom ribom ali posle odličnog sex-a kad je zaspala ****** mi je kevu......hrče za medalju, e to je trebalo doživeti, posle nekih dva sata torture ja je probudim i kažem moram kući ujutru rano putujem itd. znači nisam mogo da preživim, užas.......
 
Supertajni:
Imao sam priliku ili čast he he nazovite kako hoćete da spavam sa jednom divnom ribom ali posle odličnog sex-a kad je zaspala ****** mi je kevu......hrče za medalju, e to je trebalo doživeti, posle nekih dva sata torture ja je probudim i kažem moram kući ujutru rano putujem itd. znači nisam mogo da preživim, užas.......
i ti onda uzeo da glancas cipele od muke? :lol:
 
noćas je tako užasno hrkao...poludela sam
ma ne pitajte koje sam sve metode koristila....
ujutru mu kažem,počeo si bre strašno da hrčeš!
a on kaže...ma hrčem ja od uvek, nego ti ne spavaš samnom već 4 godine:p
pa nemaš pojma:p
a žalila si se i u početku...
jes vala...
 
ajd malo ozbiljnosti od mene...

Opšta bolnica dr. Franca Derganca Nova Gorica kao prva u Sloveniji uvodi diagnostiku i operativno zdravljenje hrkanja sa novom bipolarnom radiofrekventno metodom.
Omenjena metoda se inace upotrebljava za operativno lecenje disanja, za paciente to znaci manje bolova i brze oporavljanje.

Poliregistrator, koji automatski analizira disanje i izradi pisnu analizu mogucih smetnji kod spavanja pacienta, omogucava lekaru da postavi pravilnu diagnozu. Metoda je uspesna kod uklanjivanja problema sa hrkanjem, sa kojima se srece oko 31 % muskaraca i 19 % zena.
Posto hrkanje ne vazi za bolest, zdravstveno osiguranje zasada ne krije troskove, tako da operacija kosta cca 200 Evra, u lokalnoj anesteziji, tj 400 Evra u opstoj anesteziji.

Bipolarnu radiofrekventnu metodu so razvili u Norveskoj, sad je upotrebljavaju i u Svedskoj, Danskoj, u Veliki Britaniji, pa cak Srbiji i Crnoj gori.

dakle zene - pare na sunce 8)
 
blondi:
ajd malo ozbiljnosti od mene...

Opšta bolnica dr. Franca Derganca Nova Gorica kao prva u Sloveniji uvodi diagnostiku i operativno zdravljenje hrkanja sa novom bipolarnom radiofrekventno metodom.
Omenjena metoda se inace upotrebljava za operativno lecenje disanja, za paciente to znaci manje bolova i brze oporavljanje.

Poliregistrator, koji automatski analizira disanje i izradi pisnu analizu mogucih smetnji kod spavanja pacienta, omogucava lekaru da postavi pravilnu diagnozu. Metoda je uspesna kod uklanjivanja problema sa hrkanjem, sa kojima se srece oko 31 % muskaraca i 19 % zena.
Posto hrkanje ne vazi za bolest, zdravstveno osiguranje zasada ne krije troskove, tako da operacija kosta cca 200 Evra, u lokalnoj anesteziji, tj 400 Evra u opstoj anesteziji.

Bipolarnu radiofrekventnu metodu so razvili u Norveskoj, sad je upotrebljavaju i u Svedskoj, Danskoj, u Veliki Britaniji, pa cak Srbiji i Crnoj gori.

dakle zene - pare na sunce 8)

Čekaj malo, jel mogu i ja da konkurišem i ako ne hrčem?, misiim ono dođem u Sloveniju pa se malo vidimo, zezanje i to.....a problem pa imam recimo kad se uzbudim baš onako ubrzano dišem......doktore šta mi je???
 
Supertajni:
Čekaj malo, jel mogu i ja da konkurišem i ako ne hrčem?, misiim ono dođem u Sloveniju pa se malo vidimo, zezanje i to.....a problem pa imam recimo kad se uzbudim baš onako ubrzano dišem......doktore šta mi je???
bolje se ti javi doci oko glancanja cipela u hotelu - to mene u vezi tebe vise brine od ubrzanog disanja :lol:
 
pazi kad ne hrcemo! mislim da je to u redu. ali moj tata! to je katastrofa. i mama je pocela po principu ako ne mozes da ga pobedis... izgleda da to ide i s godinama. da sam mu ja zena do sada bih ga udavila jastukom!
 
Izgleda da je moj dragi jedan od retkih koji ne hrce uopste, ne smem ni da pomislim kako bi se provela ja koja inace nemam dubok san. Oboje se budimo na svaki pokret, ili zvuk.
 

Back
Top