А.Чеку прети Србима с КиМ

jomini:
Vidi sad ovako, stvarno me nervira ovako nešto. To je tvoj stav? Mišljenje? Ok. Samo nemoj ovo više ovako predstavljati, stvarno mi je bolno da gledam i čitam. Ovakav rezon može da dovede samo do svađe ili pojave čira. Ne treba mi ni jedno ni drugo.
А што се ти нервираш?Пусти мене да причам док сам ту...:D
 
tokyo:
a tko je sad to hektoius ili dragiov drugi nick

pa zabunom odgovorili?jel?

zašto bi se neki treći uvali u ovaj "intiman" razgovor....
nego nemojte se više brukati i brišite svoje klonove

Ima ona pesma grupe Familija: Pa, pa paranoja........ :)

E, moj tokyo, ja se svojim jedinim nickom služim već godinama i ne koristim nijedan drugi, a ne pojavljujem se ovde kloniran kao ti.
Bolest je čudo... manija ili šta. ;)
 
dakle, po punktovima 1. i 2. testa na feministicnost rezultat ti je bio dokazano pozitivan.
punkt tri izveo te je konacno na cistinu :D

indikator broj 3.

samo devojchice su dovoljno opsesivne da mogu dva sata da motaju neki post po glavi, i samo devojcice su dovoljno kompulsivne da posle isteka tih dva sata ne izdrze a da ne se ne dopune zbog poznatog zenskog straha od 'nedorecenosti'. :D :D :D

cestitam, oficijalno si priznata za zensko.

*disklejmer: ako se rezultati vaseg testa ne poklapaju sa fizioloskim atributima polne pripadnosti savetuje se konsultacija sa seksologom. autor testa ne odgovara za posledice koje rezultat moze proizvesti na testiranog.
 
JABUCHILO:
dakle, po punktovima 1. i 2. testa na feministicnost rezultat ti je bio dokazano pozitivan.
punkt tri izveo te je konacno na cistinu :D

indikator broj 3.

samo devojchice su dovoljno opsesivne da mogu dva sata da motaju neki post po glavi, i samo devojcice su dovoljno kompulsivne da posle isteka tih dva sata ne izdrze a da ne se ne dopune zbog poznatog zenskog straha od 'nedorecenosti'. :D :D :D

cestitam, oficijalno si priznata za zensko.

*disklejmer: ako se rezultati vaseg testa ne poklapaju sa fizioloskim atributima polne pripadnosti savetuje se konsultacija sa seksologom. autor testa ne odgovara za posledice koje rezultat moze proizvesti na testiranog.


Ајјоооооојјјјјјјјјј.........ахахахаха.....................
 
tokyo:
a jel?


a ti tako "dobro" poznaješ eremitu da to možeš tvrditi? :lol: :lol: :lol:

naravno. "dobro" poznajem i tebe, ne vidim sta bi u tome bilo kontraverzno.
jedino ako si htela da impliciras nesto drugo, ali u tom slucaju siguran sam da bi bilo pravilnije napisati:

<a ti tako dobro "poznaješ" eremitu da to možeš tvrditi?>

e sad, u tom smislu, tesko da "poznajem" mitu. ali u tvom slucaju vec (ukoliko ti se fizioloska atributika podudara sa psiholosko-semiotickom), tebe sam mozda negde vec... poznao. :D:D:D sve je moguce, prolazio sam i kroz te krajeve. i onda se vec podrazumeva da imam osnova za komentar o namigivanju - namiguse su mi makar dobro poznate.:D

sve u svemu, svi se mi manje-vise ovde poznajemo. mladi smo, zezamo se, je li... :D:D
 
JABUCHILO:
naravno. "dobro" poznajem i tebe, ne vidim sta bi u tome bilo kontraverzno.
jedino ako si htela da impliciras nesto drugo, ali u tom slucaju siguran sam da bi bilo pravilnije napisati:

<a ti tako dobro "poznaješ" eremitu da to možeš tvrditi?>

e sad, u tom smislu, tesko da "poznajem" mitu. ali u tvom slucaju vec (ukoliko ti se fizioloska atributika podudara sa psiholosko-semiotickom), tebe sam mozda negde vec... poznao. :D:D:D sve je moguce, prolazio sam i kroz te krajeve. i onda se vec podrazumeva da imam osnova za komentar o namigivanju - namiguse su mi makar dobro poznate.:D

sve u svemu, svi se mi manje-vise ovde poznajemo. mladi smo, zezamo se, je li... :D:D

kako je meni smiješno kad se lovite na moje sitne propuste prilikom tipkanja poput č/ć, dž/đ i interpunkcijske znakove i simbole :lol:

a ono što je rečeno i smisao rečenog to mi nekako ne uspjevate demantirati :roll:
 

Back
Top