72 godine od ubistva kralja Aleksandra

King David:
Ne. Prave vrednosti su Gospodin Legija i Arkan.

jadno. to sigurno nisu ni georgijev,odn.chernozemski...ni ante pavelic...
jugoslavija je tad bila pristojna,gradjanska zemlja; suspenzija prava je trajala samo par godina.
jedino je cehoslovacka u ovom delu sveta imala punu demokratiju izmedju rata.
to je vreme kad zemlje imaju i kolonije. i svuda je jaka drzava. a mi sad kao prichamo o nekim makedoncima i slobodi..
teska perverzija.....prvi put stvarno vidim da neko ovako reaguje na ovo.bizarno
 
King David:
Gledano iz ugla radikalskih glava, smatacu da je tvoj odgovor tacnim. No, na srecu, nemaju svi radikalske poglede na svet i istoriju.

da nisu radikali prekrojili istoriju? :lol: :lol: :-D , makedonija je ustvari imala drzavu jos za vreme aleksandra velikog, a onda smo im mi uzeli drzavu. :) , pa su je, kako ti kazes, "ponovo" uspostavili kad su ubili kralja zato sto ja imam ovakav nick.
 
King David:
U vreme kada je Kralj ubijen, ustashe jos nisu nikakve zlocine nad Srbima izvrsile, ali zato su Hrvati imali status naroda u SHS, za razliku od Crnogoraca i Makedonaca.

kakve ima veze sto nije bilo jos uvek zlocina? to su bile ustase, sad sto su oni svoje zlocine koje su smislili sproveli par godina kasnije to je druga prica. na kraju krajeva zar ubistvo kralja nije zlocin? a da, ti kao njihov pristalica na to bas i ne gledas tako..
 
King David:
Na koju Makedoniju ja mislim, to je malo preobilno za radikalske kapacitete...

drago mi je sto mogu da konstatujem da usled nedostatka bilo kakvih argumenata prosipas nebuloze kojima me svrstavas iz meni nepoznatog razloga u radikale, a istovremeno ne mozes da argumentovano odgovoris ni na jednu moju poruku, sve vreme pokusavajuci da odbranis ustase, sto je vrhunac vrhunca. dakle dragi moji forumasi, sad znamo da su ustase u stvari bile dobre i nisu cinile nikakve zlocine, te da nije u redu to sto mi smatramo da je bilo koje ubistvo nesto sasvim lose. king david ce vam reci da ubistvo i nije tako lose. pogotovu ubistvo srbina. ej bre davide jos ti samo fali ono "srbe na vrbe" i to je to.
 
srbija do grcke:
kakve ima veze sto nije bilo jos uvek zlocina? to su bile ustase, sad sto su oni svoje zlocine koje su smislili sproveli par godina kasnije to je druga prica. na kraju krajeva zar ubistvo kralja nije zlocin? a da, ti kao njihov pristalica na to bas i ne gledas tako..

To je tipicna radikalska demagogija. Na zlocin se odgovara zlocinom, razumes? Osim ako nisi mazohista.
Ima veze to za ustashe...niko nije mogao da gleda u pasulj, pa da zna da ce se dodgoditi Jasenovac.
 
King David:
To je tipicna radikalska demagogija. Na zlocin se odgovara zlocinom, razumes? Osim ako nisi mazohista.
Ima veze to za ustashe...niko nije mogao da gleda u pasulj, pa da zna da ce se dodgoditi Jasenovac.

o kavoj demagogiji je rec? na koji zlocin mislis kada kazes da se na njega odgovorilo drugim, to jest ubistvom kralja? ja sam demagog jer sam protivnik ubijanja? boze ustase li..
 
jomini:
Sad me zanima zašto David i Fagypont misle da je Kralj zaslužio smrt.

Kralj Aleksandar Karađorđević bio je na čelu velikosrpskog projekta po imenu "prva Jugoslavija". U ime tog projekta,između ostalog,osporavao je postojanje makedonskog naroda i njegovo pravo na opredeljenje i bio vrhovni naredbodavac zločina i terora koji su beogradski žandari sprovodili po Makedoniji. VMNRO je organizacija koja je pružala otpor beogradskom teroru,baš kao i "ustaški pokret" koji je bio organizator. Možda sam preterao kada sam rekao da je zaslužio smrt,ali svakako mi ga žao NIJE,jer je na njegovim rukama bila krv mnogo nedužnih ubijenih ljudi.
 
King David:
Ja se pozivam na moderatora, jer si me nazvao ustashom, to pod 1.

Pod 2, zbog tvog nicka, jer pozivas pasivno na osvajanje tudje teritorije, a to je protivno medjunarodnim konvencijama.

ti si se sam deklarisao ustasom, sve vreme braneci ubistvo naseg kralja koje su sprovele ustase. ja sam te samo nazvao pravim imenom. dakle ustasa si, i pristalica si ubijanja politickih neistomisljenika. ovo za nick necu ni da komentarisem jer je smesno. sta si ti, kralj david onda?
 
Fagypont:
Kralj Aleksandar Karađorđević bio je na čelu velikosrpskog projekta po imenu "prva Jugoslavija". U ime tog projekta,između ostalog,osporavao je postojanje makedonskog naroda i njegovo pravo na opredeljenje i bio vrhovni naredbodavac zločina i terora koji su beogradski žandari sprovodili po Makedoniji. VMNRO je organizacija koja je pružala otpor beogradskom teroru,baš kao i "ustaški pokret" koji je bio organizator. Možda sam preterao kada sam rekao da je zaslužio smrt,ali svakako mi ga žao NIJE,jer je na njegovim rukama bila krv mnogo nedužnih ubijenih ljudi.

Доста, бре, лагања ! Дај линк, дај књигу релевантног аутора, дај потврду ових НЕБУЛОЗА !
 
srbija do grcke:
ti si se sam deklarisao ustasom, sve vreme braneci ubistvo naseg kralja koje su sprovele ustase. ja sam te samo nazvao pravim imenom. dakle ustasa si, i pristalica si ubijanja politickih neistomisljenika. ovo za nick necu ni da komentarisem jer je smesno. sta si ti, kralj david onda?

Nisam ni ustasha, ni Kralj David, ali ti jesi velikosrpski nacional -shovinista, jer ti je nick, vise nego tendenciozan.
 

Back
Top