5G tehnologija, zacarenje Antihrista i NSP

Da nije do radio talasa??
429555676_909378497863980_5516882331309889249_n.jpg
 
izvedeš neki eksperiment i dokažeš postojanje tog famoznog Etera i dobiješ Nobelovu nagradu?
Ovi treba da je dobiju
Руски научници спровели су сензационалне студије густине етра

Руски научници су доказали постојање етра

Читайте больше на https://www.pravda.ru/eureka/1972564-efir/
Теорија етра је једна од најзанимљивијих на планети. Показује од чега је направљен околни свет, објашњава могућност ширења светлости у вакууму и чак нам омогућава да пронађемо заједничке тачке између духовних списа и научних доктрина. Али свака теорија мора бити потврђена експериментално. Сличне студије је у лето 2020-2023 спровела група научника на челу са Тимуром Тимербулатовом у оквиру пројекта Монт Тиреј.
Годину дана након појаве теорије релативности А. Ајнштајна, амерички физичар Дејтон Милер створио је уређај - интерферометар. Дизајниран је за мерење таласне дужине светлости и одређивање преламања медија. Његов први експеримент на Еуклидским висовима у Кливленду на надморској висини од око 265 м омогућио је да се практично забележи присуство етеричног ветра. Поновљене студије Дејтона Милера и Едварда Морлија 1921. године омогућиле су да се утврди брзина етеричног ветра од 10 км/сец. Али научна заједница је закључила да ови експерименти не садрже доказе о постојању етра.
Данас научник Владимир Ацуковски, аутор динамике етра, помно проучава својства етра. У периоду од 1993. до 2010. године, у Истраживачком институту за радиофизику и електронику у Харкову, спроводио је експерименте за тражење етеричног ветра коришћењем радиотехничких и оптичких метода. Као резултат тога, научник је успео да одреди брзину етеричног ветра. Али најсензационалнији резултати који потврђују постојање етра изведени су у оквиру пројекта Мон Тираи 2020–2023 у Сочију и Московској области.
Али главни циљ истраживања није био да се открије етерични ветар, већ да се одреди густина етра у вакууму у зависности од висине мерења изнад нивоа мора. У складу са пројектом Мон Тираи за проучавање својстава етра под руководством Сергеја Забавина, специјалисти са Физичког института Руске академије наука по имену. П. Н. Лебедев, доктори физичко-математичких наука О. Далкаров и А. Соболев, заједно са инжењерима А. Тимосхином и С. Мовчуном, спровели су истраживања о ширењу светлости у вакууму на различитим висинама.
Требало је да потврди научну хипотезу да ће густина етра у вакууму на различитим висинама варирати. Суштина експеримената је била да се докаже да етар постоји, ваздух је у етеричном медијуму, а густина овог медијума расте са растојањем од површине планете.
Такви експерименти никада раније нису спроведени у људској историји. За разлику од истраживача који су тражили етер и етарски ветар користећи интерферометар у хоризонталној равни, пројектна група Мон Тираи је спровела експерименте у вертикалној равни, који су показали сензационалне резултате.
Према Ајнштајновој теорији, брзина светлости је 299.792 км/сек. у вакууму, без обзира на висину, мора бити константа. Али спроведени експерименти су показали супротно.
Истраживачи су креирали преносиву инсталацију за високо прецизна мерења интерференције, коју је развио тим са Института за општу физику Руске академије наука. Као извор светлости коришћена је гасна лампа ДРТ 240. У току експеримента вредности вакуума у инсталацији су одговарале 10-5-10-6 мм. рт. Уметност. Претпостављало се да што је већа густина етра, то је мања брзина простирања светлости у њему и шири интерферентни прстенови. Први експеримент је одржан 7. септембра 2020. у 7 сати ујутро. Мерења су обављена на надморској висини од 8 метара и 1092 метра надморске висине. Добијени подаци су јасно показали зависност брзине простирања светлости у вакууму од надморске висине инсталације. Унутар инсталације је створен дубоки вакуум и у њој је постигнуто стање „празнине“, што је указивало на присуство одређене средине у којој су се ширили таласи светлости.
Следеће студије су спроведене 15. јула 2023. године, које су потврдиле податке из студија из 2020. године. Корак мерења је био 200 метара са максималним плафоном од 2000 метара. За експеримент су коришћени балон и компактна инсталација димензија 700к450мм.
Истраживање је спровео исти тим физичара и инжењера као и 2020. године. Обрада добијених слика интерферентних прстенова јасно је показала да њихов пречник расте са растојањем од Земље. Ово је указивало на повећање густине етеричног медија и смањење брзине светлости са растојањем од површине планете.
 
Poslednja izmena:
@openbox da li si merio zracenje u velikim (i malim?) gradovima nakon sto je stigla 5G mreza, koliko je sada vece nego sto je bilo?
нисам мерио, из више разлога:
1) што нема комерцијалних уређаја који мере преко 5гигахерца фреквенције а и да има није интензитет веш који је садржај у тим фреквенцијама,
а за то би требало да се снима пар дана па да се тражи у тим снимцима импулси (илити модулисане фреквенције) који би могли да штете људима - а тек таквих уређаја нема на тржишту.

2) најбољи уређај за снимање је људско тело, ако оно показује неке штетне ефекте онда их има. а и заправо их има.
ево рецоимо. аутопутеви у еу су покривени са 5г и ту има (већ после пола сата вожње) ефеката то су црвенило на грудима и челу и проблеми у носу (црвенило и неке бубуљице унутар ...) - тачно те површине коже које су изложене зрацима.

за све скептике фарадејевог кавеза: све то што штетне фреквенције направе људском телу преко ноћи (ако се спава у фарадеју) до јутра се отклоне.

од недавно сам почео експериментисати и са фарадејевом капом, ту сам видео да уколико се хипофиза заштити од зрачења и остале жлезде продишу (и то све са аутопутева односно од 5г)
 
нисам мерио, из више разлога:
1) што нема комерцијалних уређаја који мере преко 5гигахерца фреквенције а и да има није интензитет веш који је садржај у тим фреквенцијама,
а за то би требало да се снима пар дана па да се тражи у тим снимцима импулси (илити модулисане фреквенције) који би могли да штете људима - а тек таквих уређаја нема на тржишту.

2) најбољи уређај за снимање је људско тело, ако оно показује неке штетне ефекте онда их има. а и заправо их има.
ево рецоимо. аутопутеви у еу су покривени са 5г и ту има (већ после пола сата вожње) ефеката то су црвенило на грудима и челу и проблеми у носу (црвенило и неке бубуљице унутар ...) - тачно те површине коже које су изложене зрацима.

за све скептике фарадејевог кавеза: све то што штетне фреквенције направе људском телу преко ноћи (ако се спава у фарадеју) до јутра се отклоне.

од недавно сам почео експериментисати и са фарадејевом капом, ту сам видео да уколико се хипофиза заштити од зрачења и остале жлезде продишу (и то све са аутопутева односно од 5г)

Opet lazes i sa lopatom Tomislava Nikolica dizes temu iz mrtvih , ne postoji 5g na 5 GHz .
Postoji 5g ili NR se uglavnom koristi na 700Mhz(selo) ili na 3500Mhz (urban da bate i seke brze posalju slike licnih delova bez laga)
Mislim da je kod vecine operatera u buducnosti 2100-2300Mhz zauzeta za drzavne sluzbe policija hitna ....

al si me istrigerovao , e da navuci tu kapu malo nize


https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_5G_NR_networks#Europe
 
Opet lazes i sa lopatom Tomislava Nikolica dizes temu iz mrtvih , ne postoji 5g na 5 GHz .
само ти мене мрзи,
али 5г је легално право оператера да зрачи на свим фреквенцијама од око 600мегахерца до 100гигахерца, то што су код нас званично у употреби 2100, 900, 2400... то не значи да немаш кратке импулсе напр. 60гигахерца који трају око 0.1 секунду ноћу - довољно да људима изазове несанице па ови морају да пију бенседине, лоразепаме, пуше траву... (тако се раја навлачи на дрогу а онда је готова).

пре 5г, оператери нису могли да емитују ван дозвољених фреквенција 900/1800.. а сад су и ту ситницу склонили
 
али 5г је легално право оператера да зрачи на свим фреквенцијама од око 600мегахерца до 100гигахерца, то што су код нас званично у употреби 2100, 900, 2400... то не значи да немаш кратке импулсе напр. 60гигахерца који трају око 0.1 секунду ноћу
Oni nisu slucajno odabrali te frekvencije od 2-3 gigaherca, odabrali su ih namerno jer su najgore, da 60 GHz ne valja sve bi zasnovali na tome...

Elementarni cilj im je da se ne koristi bilo sta sto je nedovoljno stetno i cak ga i ne kriju (ne znam samo kako misle da realizuju 6G onda)
 
само ти мене мрзи,
али 5г је легално право оператера да зрачи на свим фреквенцијама од око 600мегахерца до 100гигахерца, то што су код нас званично у употреби 2100, 900, 2400... то не значи да немаш кратке импулсе напр. 60гигахерца који трају око 0.1 секунду ноћу - довољно да људима изазове несанице па ови морају да пију бенседине, лоразепаме, пуше траву... (тако се раја навлачи на дрогу а онда је готова).

пре 5г, оператери нису могли да емитују ван дозвољених фреквенција 900/1800.. а сад су и ту ситницу склонили
ne mrzim te al lazes zarad neceg nije ni bitno
ne postoji frekvencija 600Mhz dao sam ti cak link koja se frekvencije koriste u zemljama evrope procitaj

uredjaji se prave da rade na odredjenim frekvencama ne mogu da se mesaju babe i zabe
Low band 700-800-900 Mhz jedan uredjaj 2 radia u njemu 700 solo 800-900 sheruju
Medium band 1800/2100 jedan uredja 2 radia u njemu
High band 2600 jedan radio 2400 niko ne koristi za to prvi put cujem 2300 se koristi
Nr ilti 5g na 700 u low bandu pozajmljuje 700 sa radija low band
3500 5g dedicated radio kao aktivna antenna ili poseban radio vezan za 4g antenu

Nije radio nijedan od ovih benzinski motor pa da ga turiras na jednu sekundu jednostavno tako ne radi

60Ghz je tako egzoticna frekvencija da mora da se koristi usmeren zrak a kojeg zaustavlja mozda cak i dim od cigare da ne pricam o oblacnosti
Jos je u razvoju 5g na 27-8 Ghz al i to je egzoticna frekvenca da ga verovatno i gusta magla zaustavlja
Radio nije uredjaj koji mozes da opaljujes 0,1 sekundu jednostavno tako ne radi

Ako te bas zanima kako radi 5g nadji na youtubu formiranje snopa kod phase aray radara ili Aesa radara
5g najmanji ovi sto vise na stubovima ima 32 radio porta i ako ti telefon trenutno radi preko 5g(skupa rabota energetski) onda se zrak sa antene prema tebi formira kao ovo gore navedeno

prouci ne lupetaj ko maksim po diviziji
 
Oni nisu slucajno odabrali te frekvencije od 2-3 gigaherca, odabrali su ih namerno jer su najgore, da 60 GHz ne valja sve bi zasnovali na tome...

Elementarni cilj im je da se ne koristi bilo sta sto je nedovoljno stetno i cak ga i ne kriju (ne znam samo kako misle da realizuju 6G onda)
Niko ne koristi 60Ghz

Najgora frekvencija za koju je statistikom dokazano da povecava procenat obolelih od raka mozga je 1800 .
Statistiku je radilo Svedsko mistarstvo zdravlja uporedjujuci pre i posle prvog pustanja frekvencije 1800 u rad .
1800 frekvenca je radni konj u urbanim uslovima , vecina telefonskog saobracaja ide preko nje posebno data prenosa bez obzira sto nije 5g

6g ce bii samo dodatna kompresija podataka kao sto je bio 4g u odnosu na 3g
 
ne postoji frekvencija 600Mhz dao sam ti cak link koja se frekvencije koriste u zemljama evrope procitaj
нисам рекао да постоји, већ да може да буде употребљена.
(исто као да имаш пушку кући.. то не значи да си пуцао али то значи да можеш пуцати када ти затреба)
Nije radio nijedan od ovih benzinski motor pa da ga turiras na jednu sekundu jednostavno tako ne radi
добро знам како ради. и радио и људско тело.
60Ghz je tako egzoticna frekvencija da mora da se koristi usmeren zrak a kojeg zaustavlja mozda cak i dim od cigare da ne pricam o oblacnosti
Jos je u razvoju 5g na 27-8 Ghz al i to je egzoticna frekvenca da ga verovatno i gusta magla zaustavlja
ако мало помериш фреквенцију магла га више не заусавља (на пр. ако 27 је блокирано маглом онда 26.8 неће бити! - што се и много користи)
Radio nije uredjaj koji mozes da opaljujes 0,1 sekundu jednostavno tako ne radi
итекако можеш.. ставиш рецимо вајфај сигнал пулсираш у фреквенцији он 10 херца.. то мало направи људе луђима него што јесу..
Ako te bas zanima kako radi 5g nadji na youtubu formiranje snopa kod phase aray radara ili Aesa radara
боље ти нађи берија тровера - тај је цео живот радио на томе како радиоталасима напакостити другима, па је почео причати
prouci ne lupetaj ko maksim po diviziji
само ти мрзи :)
Niko ne koristi 60Ghz
али легално могу ако им буде требало
Najgora frekvencija za koju je statistikom dokazano da povecava procenat obolelih od raka mozga je 1800 .
могуће, изазива хематоме у мозгу
 
a kako procenjujes zracenje kompjutera?
стара кућишта су оклопљена металом и надам се уземљена и доказано мало зрачи, док

нови лаптопови практично су оклопљени пластиком (или ти ничим што купи зрачења) - дакле проблем,
мада од саме матичне плоче лаптопова нема много зрачења, већ је проблем што сви данас се каче на мрежу преко вифија,
такође и лаптопови, чак таблети су и предвиђени да се каче на нет бежично - то је проблем,

мада тема је доста широка:
1. има зрачења која су радио зрачења високих фреквенција (гигахерца)
2. и има зрачења која су осцилујућа магнетна и електростатичка поља ниских фреквенција - рецимо опасна су магнетна зрачења и ниских фреквенција
3. и облик синусоиде таласа, магнетних поља и статичких поља је такође проблем, па поларизација...
толико тога има што може да шкоди ... да подсетим зрачења природна су правилне синусоиде и нису поларизована а магнетних осцилујућих поља практично нема...
 
нисам рекао да постоји, већ да може да буде употребљена.
(исто као да имаш пушку кући.. то не значи да си пуцао али то значи да можеш пуцати када ти затреба)

добро знам како ради. и радио и људско тело.

ако мало помериш фреквенцију магла га више не заусавља (на пр. ако 27 је блокирано маглом онда 26.8 неће бити! - што се и много користи)

итекако можеш.. ставиш рецимо вајфај сигнал пулсираш у фреквенцији он 10 херца.. то мало направи људе луђима него што јесу..

боље ти нађи берија тровера - тај је цео живот радио на томе како радиоталасима напакостити другима, па је почео причати

нисам рекао да постоји, већ да може да буде употребљена.
(исто као да имаш пушку кући.. то не значи да си пуцао али то значи да можеш пуцати када ти затреба)

добро знам како ради. и радио и људско тело.

ако мало помериш фреквенцију магла га више не заусавља (на пр. ако 27 је блокирано маглом онда 26.8 неће бити! - што се и много користи)

итекако можеш.. ставиш рецимо вајфај сигнал пулсираш у фреквенцији он 10 херца.. то мало направи људе луђима него што јесу..

боље ти нађи берија тровера - тај је цео живот радио на томе како радиоталасима напакостити другима, па је почео причати

само ти мрзи :)

али легално могу ако им буде требало

могуће, изазива хематоме у мозгу

само ти мрзи :)

али легално могу ако им буде требало

могуће, изазива хематоме у мозгу

Previse gledas fimove C kategorije iz Asylum produkcije
Ne mozes da palis i gasis frekvencije kako hoces nije to SCI Fi film


ne mrzim te ne znam ni ko si al si budala

Napisao sam ti gore negde statistiku koja frekvenca deluje najgore na mozak


generalno po prici jednog od vlasnika najvece amaterske antene u beogradu(zgrada na Ceraku) pokojnog Zuleta pojavom radio telekomunikacija zabelezen je porast i bolesti vezana za pluca
To niko ne spori al ti lupetas ko Rodney Mckay u seriji Stargate Atlantis .

Neke stvari jednostavno ne mozes da uradis i ne postoji opet 5g na 5GHz
 
Ne mozes da palis i gasis frekvencije kako hoces nije to SCI Fi film
јој - ја радим у том сектору - итекако може
просто је неограничен број поремећаја организма (тровања) који може да се изазива - и већ се изазива (није само радио таласи, ту су и лекови, фарме...)

замисли сценарио напаве неку машинерију (или ти вештачка интелигенција), која после побије 99 (полако системом кувања жабе) посто раје и ко је крив? нема кривца а план је остварен
ne mrzim te ne znam ni ko si al si budala
мало сам се зезао ништа лично
Neke stvari jednostavno ne mozes da uradis i ne postoji opet 5g na 5GHz
5г је само легалан покривач за оно што ће да дође
 
стара кућишта су оклопљена металом и надам се уземљена и доказано мало зрачи, док
мада тема је доста широка:
1. има зрачења која су радио зрачења високих фреквенција (гигахерца)
Ima dosta mikro i radio talasa nejasnog intenziteta, ja merim jednim antispy detektorom cije se reagovanje savrseno poklapa sa subjektivnim osecajem, dok standardni detektor tog opsega reaguje samo na bazne stanice - kako? Pritom je teze subjektivno primetiti zracenje bazne stanice nego kompjutera.
1712402632177.png

стара кућишта су оклопљена металом и надам се уземљена и доказано мало зрачи, док
Zrace i kuciste i ekran i to ponekad znatno vise od mobilnog, ne racunajuci pozive (zavisno od tipa), ali ponekad i vrlo malo.
Isto vazi i za televizore.
 
Poslednja izmena:
јој - ја радим у том сектору - итекако може
просто је неограничен број поремећаја организма (тровања) који може да се изазива - и већ се изазива (није само радио таласи, ту су и лекови, фарме...)

замисли сценарио напаве неку машинерију (или ти вештачка интелигенција), која после побије 99 (полако системом кувања жабе) посто раје и ко је крив? нема кривца а план је остварен

мало сам се зезао ништа лично

5г је само легалан покривач за оно што ће да дође

јој - ја радим у том сектору - итекако може

ne radis da radis ne bi tolko lupetao .
Rucno preko Noc operatera da ugasis treba vremena
da lockujes direktno preko bb bbu ili airs treba vremena samo da pristupis kanali za pristup su pa recimo uzasno spori
Radio procesori koji pogone mobilnu telefoniju nisu procesori kao sto imas u kompjuteru
 

Back
Top