5G tehnologija, zacarenje Antihrista i NSP

ko prica o gravitaciji, jakoj i slaboj sili?
za gravitaciju jos ne znaju nista sem 9,81m/s/s
a o toj slaboj i jakoj jos manje
Gde bi smo mi bez našeg @openbox-a, da ga nema trebalo bi ga izmisliti.

Gravitacija ≠ ubrzanje u polju Zemljine teže na nivou mora, a i elektromagnetizam i slaba i jaka sila su već dovoljno dobro poznate nauci i za inženjerske primene, mada, naravno, niko ne tvrdi da se o njima baš sve zna.
 
Gde bi smo mi bez našeg @openbox-a, da ga nema trebalo bi ga izmisliti.
hvala hvala,
Gravitacija ≠ ubrzanje u polju Zemljine teže na nivou mora, a i elektromagnetizam i slaba i jaka sila su već dovoljno dobro poznate nauci i za inženjerske primene, mada, naravno, niko ne tvrdi da se o njima baš sve zna.
oni (nauka) znaju efekte.. i znaju da mere te efekte (svakim danom sve tacnije) ali ne znaju uzroke (ili nece da objave prave uzroke)
uzrok svih sila lezi u interkaciji etra sa materijiom ili etra sa samim sobom.

a zvanicna nauka ne da ne priznaje nego cak i kompletno pogresne studije priznaje kao validne tipa (ovo je zvancino):
"u svemiru gde nema nicega i dalje nema nicega dok tamo ne dodje radio talas ili svetlo, kada se to desi onda se pojavi tenzor nekog polja"
a ustvari sve je jednostavno, mi plivamo u etru.
 
hvala hvala,

oni (nauka) znaju efekte.. i znaju da mere te efekte (svakim danom sve tacnije) ali ne znaju uzroke (ili nece da objave prave uzroke)
uzrok svih sila lezi u interkaciji etra sa materijiom ili etra sa samim sobom.

a zvanicna nauka ne da ne priznaje nego cak i kompletno pogresne studije priznaje kao validne tipa (ovo je zvancino):
"u svemiru gde nema nicega i dalje nema nicega dok tamo ne dodje radio talas ili svetlo, kada se to desi onda se pojavi tenzor nekog polja"
a ustvari sve je jednostavno, mi plivamo u etru.
Dokaži postojanje tog svog “etra”. :kafa:
 
Nije moguce odrediti neciju lokaciju? :think:
meni su odredili na direktan upit operateru na 112 pozivu u Svedskoj .
Na pozivu bio sam preko telefona nakacen na bas na antenu (radio) na stubu gde smo menjali opremu .
Pitao sam coveka da mi detaljno kaze odakle zovem na kraju je rekao tipa severoistocno od tog stuba 120m .
Da sam mu zatrazio koordinate i to mi bi dao .
E sad nisam bio u pokretu vec stacionaran muvao se oko stuba i radio verifikacije neke .
Takodje kad ih zoves moras da im dozvolis da koriste tvoju geolokaciju koja se salje sa telefona ka serverima Operatora .
Kako funcionise kad si u pokretu i skaces sa stanice na stanicu raznih operatera i tehnologija ne znam .
Al znam da na obicnom Gsm telefon pinguje non stop stanicu oko 500 puta u sekundi . tako da mogu da odrede tvoj polozaj .
Al mislim da nije kao u filmovima gde vide i kad pisas
 
Poslednja izmena:
500 puta u sekundi
nije to malo puno?
Pa kad je sve tako jednostavno, što ne izvedeš neki eksperiment i dokažeš postojanje tog famoznog Etera i dobiješ Nobelovu nagradu?
tesla zasigurno govorio da postoji etar, mislim i ajnstajn i drugi pa im se nije priznalo - mislim da "postojanje etra" ne sme da izadje na videlo dana.
što se tiče dokaza:
1) šta drži galaksije zajedno (skontali su da postoji nešto pored gravitacije, tj. ne mogu da sakriju a šta je neće da kažu - je zapravo etar)

2) šta je mangnetno polje? to je zapravo protok etra (tako se i zove pojam u elektrotehnici fluks, tj protok.. ali čega) - da je magnetno polje zapravo polje mogli bi ste ga isključiti (kao električno - isključite struju i nema više el polja oko provodnika), dok kada isključite struju u provodniku oko njega nastavlja da teče nešto (fluks) koji pravi magnetno polje i povratno indukuje struju u provodniku... ako imate stalan magnet - to polje ne možete isključiti nikako niti ga izolovati. zato ne postoje magnetni monopoli.

3) po meni najbolji dokaz je da fluidi a pogotovo voda reaguju sa ovim etrom. pa tako što se voda kreće ona tera taj etar po našoj planeti to nam generiše mangetno polje oko zemlje a ne kako su objasnili da ima neko gvozdeno jezgro koje rotira u utrobi zemlje... odtuga i dokaz da postoji etar je da svaka reka ima tendenciju da krivuda ako teče pravo onda krivuda po tačnoj frekvenciji tj. nešto održava krivudanje po tačnom koraku.
1700302767935.png

pogledajte kako su ostrvca tačno iste dužine? slučajno - definitivno ne!
 

Mitropolit Joanikije o mobilnim telefonima u crkvi: Maknite ih od sebe, to zrači i prenosi viruse

“Ovdje se okuplja puno pobožnog i divnog naroda. Taj narod ima jednu manu, a pa ni drveta bez grane, ni čovjeka bez mane. Taj pobožni narod, kao što ja držim krst, stalno drže mobilne telefone u toku službe. Da li se oni istinski bogu mole i šta oni rade? Onda će im biti puna usta kritike kako danas preko društvenih mreža se svašta širi. Dajte malo doprinosa, pa makar tokom svete službe sklonite telefone u džepove, ostavite ih u autu. Maknite ih od sebe, zrači to i prenosi viruse”, poručio je mitropolit vjernicima.
 
Poslednja izmena:
Oko 5G. Kome je u interesu da spreci poslovanje huawei u Evropi? Pa naravno, USA. A ko siri teorije zavere za njih?
Pa naravno CIA.
Pa Evropi ima Evropa i svoje proizvodjace opreme Ericsson i Nokia/Simens .
Spijuniraju sa svojom opremom ceo zapad , treba ih zabraniti totalno.
I ovako su se Kinezi pos/r/ali i prilicno unistili izvodjacke firme svojim damping cenama .
Amerika nema svojeg proizvodjaca 5g opreme, oslonjena je na gore navedene evropske proizvodjace.
 

Patreon Video 26 - A.I, Israel, And ChatGPT - The Anti Christ​

https://rumble.com/v3zrabq-patreon-video-26-a.i-israel-and-chatgpt-the-anti-christ.html

Sam ALTMAN of the worlds leading AI company valued at $80 billion dollars was forced out by the companies board. Why? Because of the huge security risk his activities in Israel have posed as he integrated himself with Israel, Saudi and China. Now Microsoft Israel has stepped in and told all the employees to simply come over to Microsoft in Israel - what a brilliant scam! The home of the AI anti-Christ, The Federated States of Greater Israel. (CHAPTER TIME STAMPS BELOW)

Sam Altman: What is happening at OpenAI? - BBC News
 
Sta mislite koliko su se izmenila energetska tela ljudi zbog digitalizacije? Kao sto su pre potopa planetom harali mutanti... a i nakon njega... ljudi sa psecim glavama i slicno... ko zna kakvo su sranje sad napravili?
Nigde na internetu se ne mogu naci podaci o uticaju zracenja na energetska tela coveka - iako bi to trebalo da je u domenu alternativne medicine i da ima podataka
 
definitivno, nema ni trunke zakona koji ih sprecava u tome..
Ima ali oni ga jednostavno krse kao i ostali kriminalci
Индијски оператери се залажу за ниже стандарде радијације
У писму регулатору, Удружење мобилних оператера Индије инсистирало је на томе да виши стандарди подижу трошкове увођења 5Г и нижи квалитет услуге, пише лист, истичући да политика и регулаторни изазови успоравају усвајање.
ЦОАИ је наводно навео да строги стандарди доводе до „споријег интернета, нижег квалитета мреже и инфериорне јачине сигнала“.
 

Back
Top