"5 oktobar 2007 Seven years after changes!"

Да, да...
И све то тако што државу ''нису'' задужили.
А ни грађанима није јако тешко, у кредитима су до гуше... Сељаци своје производе радије просипају у реку јер им за откуп понуде бедне цене, а за оно што су дали претходних година новац још нису видели.
Скренеш ли ти понекад поглед са тог и ТВ екрана.
Видиш ли стварне људе? Да ли их питаш како су?


Čini mi se da on gleda, ali ti ne gledaš, a što je još gore, nisi gledao/la ni ranije.

Ili si ranije bio/la u situaciji da raznim malverzacijama dolaziš do mnogo novca, izvinjavam se ako nije tako, ali svako ko brani režim devedesetih, a ovako zdušno napada današnju politiku, meni je najblaže rečeno - sumnjiv.

Daleko je današnja situacija od idealne, imam more primedbi, kritikujem celu vladu, ali u poredjenju sa bliskom prošlošću, ovo je savršenstvo.
 
Kao i uvek , istina je negde na sredini. Ljudi su 15 godina cekali da bilo sta krene nabolje i kada su pomislili da je doslo vreme za to, ispostavilo se da su i demokrate ipak samo ljudi sa velikim potrebama koje ce da podmiruju na isti nacin na koji su ga podmirivale sve "vodje" pre njih, jedini je problem sto ovih danas ima mnogo...ne moze se sve to nahraniti i napojiti, ta njihova vekovna, genetska zelja za "TOMOJE !" oznakama na svemu i svacemu...
 
Čini mi se da on gleda, ali ti ne gledaš, a što je još gore, nisi gledao/la ni ranije.

Ili si ranije bio/la u situaciji da raznim malverzacijama dolaziš do mnogo novca, izvinjavam se ako nije tako, ali svako ko brani režim devedesetih, a ovako zdušno napada današnju politiku, meni je najblaže rečeno - sumnjiv.

Daleko je današnja situacija od idealne, imam more primedbi, kritikujem celu vladu, ali u poredjenju sa bliskom prošlošću, ovo je savršenstvo.

Нисам била у прилици да долазим до новца.
Школовала сам се, односно, родитељи су ме школовали од својих јадних платица. Толико су били смотани да ни са чековима нису умели да се сналазе...
Ја ни у једном тренутку нисам бранила режим '90.

Због чега нико не сме да критикује садашњу власт, а да ге не оптуже да жали за Слобом или Титом?
Извини што мени ово није савршенство.
 
Због чега нико не сме да критикује садашњу власт, а да ге не оптуже да жали за Слобом или Титом?
Извини што мени ово није савршенство.

Jednostavno, vlast jeste promenjena, način razmišljanja i postupanja nije.
Kao što su partizani sve koji su bili neutralni proglašavali jednostavno za "saradnike okupatora", kao sto je Staljin proglasavao sve koji su imali trunku sumnje za "neprijatelje revolucije", kao sto je Hitler proglasavao sve koji su bili protiv njegove ideje "neprijateljima drzave"...ring the bell ??;)
 
Нисам била у прилици да долазим до новца.
Школовала сам се, односно, родитељи су ме школовали од својих јадних платица. Толико су били смотани да ни са чековима нису умели да се сналазе...
Ја ни у једном тренутку нисам бранила режим '90.

Због чега нико не сме да критикује садашњу власт, а да ге не оптуже да жали за Слобом или Титом?
Извини што мени ово није савршенство.



:lol::lol:Pa nije ni meni, naravno, ali, kažem: u poredjenju sa devedesetim godinama, ovo je, 'ajde da budem precizna, mnogo bolje.

A, što se tiče tvojih roditelja, nisu bili "smotani", samo su pošteni, e sad, što je u to vreme to bilo veoma nepopularno, nije njihova krivica.

Oni samo nisu podlegli masovnij histeriji, kao i mnogi drugi "smotani".:wink:
 
:lol::lol:Pa nije ni meni, naravno, ali, kažem: u poredjenju sa devedesetim godinama, ovo je, 'ajde da budem precizna, mnogo bolje.

A, što se tiče tvojih roditelja, nisu bili "smotani", samo su pošteni, e sad, što je u to vreme to bilo veoma nepopularno, nije njihova krivica.

Oni samo nisu podlegli masovnij histeriji, kao i mnogi drugi "smotani".:wink:

Данас су поштени популарни?

Заправо, јесу популарни...
Јако су важни. Да није њих, на чијим би леђима живели они непопуларни...
Али и даље не видим шта се променило.
 
Ja moram da se izvinim jer ne mislim da nam je mnogo bolje. :lol:

A ako i jeste onda to nije konkretna zasluga "demokrata" već samo jednoj prostoj činjenici, da su nam skinute sankcije.



Ti isto ne moraš nikad da se izvinjavaš, čak i ako se ne slažeš.:lol:

Čija god da je zasluga, bitno je da se nešto kreće na bolje, a ako mi kažeš da je to zasluga tih tvojih radikala, momentalno ću prolupati.:wink::lol:
 

Back
Top