....

mesar.jpg
 
Mislim da smo svi, apsolutno svi bez izuzetka, u ovoj ili onoj zabludi, u svakom trenutku u životu. Pa sad... nekome to smeta i rado bi nam... :besna:
Ali mi to, eto, uglavnom nikada i ne saznamo.....

slazem se i apsolutno bi smatrala ispravnim da neko proba da mi objasni dva tri puta a ja da i dalje teram po svom..pa naravno da treba da me pusti da se davim
dakle odgovorila sam sebi na temu :manikir:
mislim vi i onako samo treba da se slozite :lol:
 
slazem se i apsolutno bi smatrala ispravnim da neko proba da mi objasni dva tri puta a ja da i dalje teram po svom..pa naravno da treba da me pusti da se davim
dakle odgovorila sam sebi na temu :manikir:
mislim vi i onako samo treba da se slozite :lol:

Eno,vec sam ti to odgovorila i to je najispravnije:)
 
treba li ljude pustiti da se udave u zivom blatu sopstvenih zabluda i losih procena?

Davio se Mujo u živom blatu :) i nailazi Haso...

Haso, brate, pomagaj bolan...
Hoću, ako mi daš pedu...
Ma ne dolazi u obzir... reče Muja...

Nešto zatim nailazi Huso...
Huso, brate, pomagaj bolan...
Hoću, ako mi daš pedu...
Ma ne dolazi u obzir... reče Muja...

Posle nekog vremena, kada je blato došlo Muji do brade, nailazi Himzo...

Himzo, brate, pomagaj bolan, daću ti pedu!
Ma umri pe***čino... reče Himzo, i ode...
 
treba li ljude pustiti da se udave u zivom blatu sopstvenih zabluda i losih procena?

:think:
a sto se ti bakces oko toga na taj nacin?
"davljenje", "zivo blato", "zablude", "iluzije"....
mislim, mozda ti imas iluziju da je to njihovo iluzija....:P
dobro, kennjjam....
ja svoje bliske ljude upozorim, kazem im svoje misljenje, predocim problem, gresku.....
vise od toga bi bilo utrpavanje, nametanje svojih stavova, cak i drskost.
 
ko kaze da je nasa percepcija dovoljna i ispravna.....ko kaze da mi treba da olaksamo svoju dusu deljenjem nekih saveta ako to nije trazeno od nas......jedna od teskih zivotnih lekcija mi je bila da gledam svoja posla ali da budem tu kad je mom prijatelju potrebna pomoc ili savet....znaci, ako me ne pita,necu reci.....
 

Back
Top