3 najlepša muškarca sveta

Pa nije baš toliko bitno koliko su visoki - bitno je koliko su lepi :-D
Gledala sam pre nekoliko dana film u kome je Tom Kruz (kad je bio mlad) u vojsci kao neki oficir, komandir ili tako nešto. Jel' zna neko kako se film zove????

PS. I ne izgleda mi baš da je nizak
 
pascu u nesvest! geri oldmen je toliko dobar glumac da usi otpadaju. a drakula (kopolin) najljubavniji film svih vremena. i on spusti lenonke i kaze" i have crossed oceans of time to find you".i onda zene poput mene i dane padnu u nesvest! i onda ljudi malo vriste, vuk pusten, on poziva minu, mazi krzno i kaze "there is much to be lear from the beasts"
 
Struja:
pascu u nesvest! geri oldmen je toliko dobar glumac da usi otpadaju. a drakula (kopolin) najljubavniji film svih vremena. i on spusti lenonke i kaze" i have crossed oceans of time to find you".i onda zene poput mene i dane padnu u nesvest! i onda ljudi malo vriste, vuk pusten, on poziva minu, mazi krzno i kaze "there is much to be lear from the beasts"

Obozavam taj film. Bila je tema nekada na Romantici o najromanticnijim scenama u filmovima...opisala sam bas tu i jos jednu iz tog filma...onu kada ona hoce da postane isto sto i on a on se dvoumi jer je preeevise voli.. ahhh..(padanje u nesvest)

Meni je trenutno najseksipilniji Christian Bale. Onaj sto je glumio glavnu ulogu u Equilibriumu.
 
na krevetu? u doktorovoj ordinaciji? oh "take me away from all this deads" a pre toga on kaze " i love u so much to condemnated u" i tu umres.
e nisam sigurna da se ova osuda ovako pise ali ta je rec. i ne treba da ti napisem da si mi provejala kroz misli kad sam pocela da pisem prethodni post.lol
 
Struja:
na krevetu? u doktorovoj ordinaciji? oh "take me away from all this deads" a pre toga on kaze " i love u so much to condemnated u" i tu umres.
e nisam sigurna da se ova osuda ovako pise ali ta je rec. i ne treba da ti napisem da si mi provejala kroz misli kad sam pocela da pisem prethodni post.lol

:wink:

'I love you too much to condemn you'.
Damn it, veceras cu ponovo da ga gledam :)
 
hahah dok sam piskarala zamislila sam sebe kako ga veceras opet gledam.e a proveravala sam u recniku, htela da napisem to kao ti, recnik kaze nene strujo ovako. i zajebao me.necu vise da ga konsultujem.glup neki recnik lol
 

Back
Top