!?!?!?

Evo, ovako.. Prica moje drugarice (zaista je drugarica:D)
On ima 45 , ona 22.. Iz malog je mesta u Srbiji, mislim gradic kao i svaji drugi, njeni su tu vidjenija porodica(nisam znala da to i dalje postoji u 21.veku), i tako.. spandjali se, bio je ozenjen, ostavio decu i zenu zbog nje. Ali.. Sad ne mogu da zive od ogovaranja. Sa roditeljima ne razgovara, oni su u faznu da ih je obrukala:roll:, ne podrzavaju je cak ni oni, pa eto, rasturila mu je i brak (kao da ja ona kriva, ali necemo u detalje), i u potpunom je haosu. On tamo ima svoju firmu, nije im tako lako da se presele, a ovih dana carsija samo o tome bruji. Svakodnevno pricamo satima tel i ja ne znam sta bih joj rekla, kako vise da je utiesim? Jer, relativno je jednostavno u Bg il negde u vecem gradu ziveti svoj zivot, ovamo ne mogu kafu da popiju da ih neko ne pogleda mrko. I da, nije bas tako jednostavno kad ceo grad o tebi prica. Rasturacica braka, razocarala roditelje.. Oni se stvarno vole i on je spreman da se presele, ali ona radi, on, nije lako.. A opet nije ono svako cudo za tri dana, prica traje vec nekih 4 meseci i ne jenjavaju glasine ni njen osecaj nepozeljnosti...

znas onu stvar:ZAPALICU CELO SELOOOOO :whistling:
 
Imala sam slicnu, jako slicnu situaciju sa svojom tadasnjom drugaricom ( zaista drugaricom ) a sadasnjom kumom. Ona ima 24 god. a on 40 god. Poceli su da se zabavljaju. On je jos uvek tada bio ozenjen, ali u brakorazvodnoj parnici i ima 2 dece, koje su sada vec devojcurci. Ovo da je on vec bio pred razvodom tako da mu ona nije unistila brak je ziva istina jer je doticni moj komsija koji zivi u mojoj zgradi, sprat nize, i znam da vec mnogo pre toga nije ziveo u tom stanu sa svojom zenom. Elem, ja sam prva saznala za tu vezu, a posle je morala da kaze i roditeljima jer je veza postala ozbiljna. Reakcija njene mame je bila takva da nije uopste pricala sa njom. Naisli su na osudjivanje okoline... Znaci uzas.. Ja sam odlucila da ostanem uz nju iako su svi oko mene ( roditelji mog muza, prijatelji..) pricali lose. Iskreno i ja sam bila u soku kada mi je rekla, ali to je njen zivot i njen izbor. Price su trajale, i trajale... Poenta je da jos uvek ima prica, ali su se oni sa tim izborili. Sada zive zajedno ( kod nje ), sredili su sprat. Njena mama je popustila. Jos uvek ima bockanja - kad je su dosli kod mog muza na rodjendan, moj pametni svekar mu je rekao da dodje da sedi ovde sa starijima,. sta ce tu sa klincima. ( btw moja svekrva je isto godiste kao i on ). Medjutim oni se ne obaziru na ta podjebavanja, i lepo im je. Njegove devojcice nisu odusevljene, ali kuma je svesna da to tako mora biti, i da ce im on uvek biti otac.
 
Glupo mi je da komentarisem ljude koje ne poznajem, nisam cak ni videla ni cula nista o njima sto bi me navelo na zakljucak da li je u pitanju odnos koji je ok ili nije, a i nije moje da osudjujem bilo koga
Kako da je utesis - ne znam
Morace da stisne zube i suoci se sa svojim izborom
 
A ona je bas od njih 1000000 nasla njega ozenjenog. Pih
Ako ona moze mirno da spava (iako je rasturila tu porodicu) i ne brine se da li ce je ostaviti zbog druge (a kad je vec prvu ostavio sto ne bi i nju), sto bi se toliko cimala oko tudjeg misljenja..
A on...hm...ja bih mu na celo urezala DjUBRE MATORO pa nek' nastavi da juri klinke. Mogao je prvo da se razvede..sve bi manje bolelo..
 
Imala sam slicnu, jako slicnu situaciju sa svojom tadasnjom drugaricom ( zaista drugaricom ) a sadasnjom kumom. Ona ima 24 god. a on 40 god. Poceli su da se zabavljaju. On je jos uvek tada bio ozenjen, ali u brakorazvodnoj parnici i ima 2 dece, koje su sada vec devojcurci. Ovo da je on vec bio pred razvodom tako da mu ona nije unistila brak je ziva istina jer je doticni moj komsija koji zivi u mojoj zgradi, sprat nize, i znam da vec mnogo pre toga nije ziveo u tom stanu sa svojom zenom. Elem, ja sam prva saznala za tu vezu, a posle je morala da kaze i roditeljima jer je veza postala ozbiljna. Reakcija njene mame je bila takva da nije uopste pricala sa njom. Naisli su na osudjivanje okoline... Znaci uzas.. Ja sam odlucila da ostanem uz nju iako su svi oko mene ( roditelji mog muza, prijatelji..) pricali lose. Iskreno i ja sam bila u soku kada mi je rekla, ali to je njen zivot i njen izbor. Price su trajale, i trajale... Poenta je da jos uvek ima prica, ali su se oni sa tim izborili. Sada zive zajedno ( kod nje ), sredili su sprat. Njena mama je popustila. Jos uvek ima bockanja - kad je su dosli kod mog muza na rodjendan, moj pametni svekar mu je rekao da dodje da sedi ovde sa starijima,. sta ce tu sa klincima. ( btw moja svekrva je isto godiste kao i on ). Medjutim oni se ne obaziru na ta podjebavanja, i lepo im je. Njegove devojcice nisu odusevljene, ali kuma je svesna da to tako mora biti, i da ce im on uvek biti otac.

isto ko u bangladesu.
jos malo gore.
elem, DAJTE LJUDIMA SPANKE SERIJE, nek se skinu drugima sa glave!!!!!!!
 
nemaju sta da rade. pa izviruju iza kapije ili kroz kljucaonicu.
pa ako ih vide, onda kez- bro jutro komsija:).
a ovamo- gledaj s kim se vucara, ju ju...
FUJ
kad se bude otvorilo vise radnih mesta, vise rudnika, vise gradjevine, vise kopanja tunela i rovova i sl. e onda ce budu kulturniji, tj, umorniji :)
 
on govedo ona glupaca kraj price u zatucanoj sredini hoce da zivi savremeno...kako?
dobro su znali sta ih ceka, sad nek zive sa tim

i ne primecuje se razlika u godinama taman su se nasli cista ljubav...ma daj

jos gazda privatne firme:think:kuce kamiJoni aviJoni..mislim sve je jasno kao dan
 

Back
Top