24.3.1999. zločini srpskih snaga na Kosovu i masovne grobnice

Nisam ništa radio, samo se nisam svideo dotičnom policajcu, i nisam jedini. Mnogi su na beogradskim ulicama 90-tih bez razloga bili maltretirani od strane policije. Dovoljno je bilo samo da umorni pogled baciš na čoveka u uniformi i - tras.

Ma sta mnogi... ma stotine hiljada :lol:

Joj, W kako ti lepo pricas bajke. Ajd jos neku da se forumasi razonode malo. :lol:


To je bajka iz iste knjige kao bajak koju su nam DOS-ovci pricali 10 godina d au Srbiji ima preko 100 000 policajca i da ja Srbija policijska drzava.... kad ono cim su dosli na vlast jedan od prvih stvari je bilo primanje novih ljudi u policiju, primanje i zena u policajce, sa sve pricom da NEMAMO DOVOLJNO POLICIJE i tom prilikom su priznali da ima oko 20k policajaca. KOliko se secam to je bilo samo nekoliko dana posle dolaska na vlast.

Ali sto da ne... idemo bajke preko svih medija... ko da se narod seca sta smao rekli juce :lol:

p.s sve se vise seca... razdanjuje se u Srbiji. Vas mrak polako ali sigurno odlazi...
 
Godine 1993. ja sam stanovao u jednom domu učenika u Beogradu, imao sam 17 godina, u džepu novčanicu od 500.000.000.000 dinara i negde u toku te godine prvi put sam bez ikakvog razloga od policije dobio batine. Jednostavno su me zaustavili, legitimisali, maltretirali i jedan od njih me je bez ikakvih razloga zveknuo pendrekom po prstima. Boleli su me nedelju dana a ja sam morao da crtam obiman grafički rad i nisam imao nikakvih opravdanja. Kasnije, dok sam bio student Arhitektonskog fakulteta popio sam i sa razlogom i bez razloga toliko batina od policije da to nije normalno. Srpska policija je gazila srpsku decu po beogradskim ulicama kao stoku. Dešavalo se da su po dva-tri policajca gazila dečaka od sedamnaest godina bez trunke milosti. Svojim sam očima gledao, skriven u jedan ulaz gde sam pobegao jednom prilikom za vreme demonstracija, kako pobesnela policijska stoka pendrecima tuče jednu devojku po sisama. Ona je danas žena i majka i ima rak dojke. Gljivica Dačići i njegova sekta SPS nas je tih dana nazivala izdajnicima. Mogu samo da zamislim šta je sve ta policijska stoka koja je bez milosti gazila srpsku decu po ulicama Beograda radila po Kosovu dok je imala pravo da svojom poganom nogom kroči na tu teritoriju.

BRAVO
!!!
Potpuno si u pravu

Isto to sam nekoliko puta rekla

NACIONALSOCIJALISTICHKA (sps i srs) policija, natopila je beogradske ulice, srpskom krvlju
Ne treba sumnjati u istinitost zlochina za koje ih optuzuju i pogreeshno je takve oznachavati kao Srbe, Hrvate, Albance, Bosance... to su ZVERI a ne ljudi
Ja, kao srpkinja, apsolutno nikakve veze sa tom krvolochnom bagrom nemam
 
Ma sta mnogi... ma stotine hiljada :lol:

Joj, W kako ti lepo pricas bajke. Ajd jos neku da se forumasi razonode malo. :lol:



Ali sto da ne... idemo bajke preko svih medija... ko da se narod seca sta smao rekli juce :lol:

p.s sve se vise seca... razdanjuje se u Srbiji. Vas mrak polako ali sigurno odlazi...

Tebi su to , svakao balke, jer, nikada nisi imao "petlju" da izadjesh na ulicu i pokazesh svoje ne slaganje sa Slobinom politikom!
Lakshe ti je bilo da "uzivash" i trpish, inflaciju od 10000000000000000% bedu, ratove, kriminal.........
 
Da je ona budala Milosevic bila pametna i da je 24 kad je pocelo bombardovanje izasao na tv i rekao
sa prvom bombom koja padne na moju zemlju,albanci na kosovu nece postojati niko se nebi ni ususdio da nas bombarduje ne bi sada diskutovali o tome kako je nato na silu bombardovanjem dao drzavu NACIONALNOJ MANJINI ponavljam NACIONALNOJ MANJINI koji vise od pola nemaju nase drzavljanstvo,koji 50 god zajebavaju ovaj narod.Ta govna je trebalo istrebiti na vreme
 
Da se druga strana priče i događaji koji su prethodili bombardovanju ne bi zaboravili u masovnoj patriJotskoj historiji na današnji dan.
Račak,Batajnica,hladnjače u Dunavu,Klečka su samo neke od lokacija na kojima su srpske paravojne i specijalne policijske snage zakopavale tragove svojih zlodela.

http://www.pravdautranziciji.com/pa...aa&PHPSESSID=41e7aaee6b3a95e061756e0f9d24e3aa

Ја бих поставио питање, а како то да, ако је проблем у "српским снагама", те "српске снаге" нису сличне методе геноцида и етничког чишћења примењивале над Мађарима, Словацима или Румунима у војводини? Или, ако су несрби у војводини превише "културни", како то да сличне методе нису спроводили над оним мало "дивљијима", на пример над Циганима или над Муслиманима/Бошњацима у НП-Санџаку? Или над Бугарима по источној Србији? Или над другим несрбима по КиМ, на пример над већ поменутим Циганима, Горанцима или Турцима?

Како то да Мађари нису имали свој Рачак? Или Цигани своје хладњаче?

Одговор је једноставан: ствар је много компликованија од приче о "две стране", у којој једна зла српска мучи добре "Албанце", а друга зла америчка бомбардује добре Србе. Шиптари на КиМ су колективно врло насилнички расположени према српском становништву, од свог досељавања у 18. веку, па до данашњих дана, користили су буквално сваки локални рат који је било ко водио против Срба или Србије како би направили мањи геноцид и етничко чишћење одређеног дела територије; најватренији савезници Турака кроз све ратове, од Аустријско-Турског 1690. до Балканских ратова 1912, савезници Аустроугара, савезници фашиста, савезници САД. Народ са историјом насиља према српском становништву дугом 300 година и једини народ од свих суседних пријатељских и непријатељских народа са којим је суживот заиста био немогућ.

Насиље над Србима на КиМ је постојало и током СФРЈ и оно није прекидано. Ко другачије прича, лаже. Гледао сам неки документарни филм из 1970-их, дакле "златног доба" СФРЈ, чија је тема била љубавна веза Србина и Шиптарке у једном граду на Косову, где ју је њена породица затворила у кућни притвор, а њему претила да ће га убити, и где власти нису ништа могле. И није то само ствар са Србима, сличан је и поступак према Македонцима у шиптарским срединама у Македонији.

Не подржавам насиље и злочине полиције. Али чињеница је да је тај, слободно се може тако рећи, дивљи народ покренуо оружану побуну ради сецесије дела територије матичне државе, и да су му након гушења те побуне у помоћ пристигле војске ЕУ и САД, које су поразиле војску Југославије, не ратујући само по КиМ, него бомбардујући целу територију земље и гађајући индустријске и цивилне циљеве, притом користећи забрањене касетне бомбе и радиоактивна пуњења која су изазвала загађеност средине која се неће очистити вековима. То се не може поредити ни са каквим рачковима и хладњачама, који се и нису догодили као гром из ведра неба, него су и сами били одговор на нешто друго, и тако у круг.

Осим тога, Срби су ту губитници. А губитницима приличи да лижу своје ране и оплакују своје мртве. На победницима је да се понашају витешки и одају пораженом дужну почаст. Да се ЕУ и САД нису војно мешале 1999, и да је Србија остала победник у том сукобу, не бих имао ништа против ни да се наредних 50 година отплаћује штета свим ошетећенима и њиховим потомцима, а са ТВ екрана свако вече упућују извињења и изрази кајања и за рачкове и за хладњаче. Овако - мало је безвезе...
 
Не објашњавам ја ником ништа, само износим свој став, а он је да нема "две стране", и да ме као држављанина поражене државе не занимају шиптарске жртве по рачковима и хладњачама, док гледам Тачија и Чекуа како из Приштине насмејани машу свету испред косовских застава, а цивилизовани свет им аплаудира као демократским лидерима. Имају своју државу, нека нас туже за рачкове и хладњаче, нек ми скидају са плате као држављанину геноцидне државе некакве одштете до краја живота, и нека ми децу уче по школама и медијима неким својим историјама, ја у томе нећу да им помажем.

Жао ми је Баска, жао ми је Ираца, жао ми је Курда и Тибетанаца (и то искрено), али Шиптара ми није жао, па нек ме стреља свако коме то није по вољи. Не бих оком трепнуо да чујем да се земља отворила и да их је све прогутала на КиМ. Жао би ми било једино да познајем неког од њих, а не познајем никог, и највероватније никад нећу ни познавати. Не кажем да бих се томе радовао, али да би ми било жао - јок.
 
мени сам једно није јасно
дође на форум неки провокатор уста-монте-бал-шип монгрилског поријекла
и баци неку коску као пре неку ноћ (тема о ратним дневницама) и ви се разваљуте од објашњавања- историјске чињенице-блаблабла а он предпостављам пуца од смеха испред монитора док се убијате да објашњавате.

не контам стварно да ли мислите да се ради о озбиљном саговорнику или да ли је дошао да нас овде зафркава пошто му у својој неовисној држави не иде како је планирано па му ово дође као пражњење.
 
Da se druga strana priče i događaji koji su prethodili bombardovanju ne bi zaboravili u masovnoj patriJotskoj historiji na današnji dan.
Račak,Batajnica,hladnjače u Dunavu,Klečka su samo neke od lokacija na kojima su srpske paravojne i specijalne policijske snage zakopavale tragove svojih zlodela.

http://www.pravdautranziciji.com/pa...aa&PHPSESSID=41e7aaee6b3a95e061756e0f9d24e3aa
jedino odvratnije smece od siptarskih bandita je ovdasnja bagra koja narice zbog "jadnih i sirotih" siptarskih koljaca

ovk1-novosti.jpg


ovk-novosti.jpg


http://images.google.com/imgres?img...20&prev=/images?q=ovk+zlocini&um=1&hl=en&sa=N

ko zali ovakve neka sto pre ode u albaniju medju prijatelje i neka tamo i ostane, kako bi do kraja zivota mogao da im se izvinjava i lize teroristicke guzice - jer i niste za drugo
 

Back
Top