******

  • Začetnik teme Devilish Dog
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Margott:
znate li vi koliko parova ne moze da ima dece a zeleli bi, i chak su psihichki sposobni za podizanje dece,a neko se tamo zalaze za dobijanje dozvole za usvajanje dece gej i lezbejskim parovima...budale..koji je to uzas...ironija..skotovi smrdljivi,josh se chude diskriminaciji...jok ajde da ih podrzimo...a svi vi shto ih branite,volela bi da vam vidim face kad bi vam jednog dana sin rekao ,e znash ja volim dechake..?...samo nek se ne exponiraju...i molim vas bez kvazi tolerancije...

ti bi se odrekla svog deteta zbog njegove sexualne orijentacije? da li si sigurna da takvi kao sto si ti uopste treba onda da imaju decu? o kakvoj kvazi toleranciji pricas - kad jednog dana budes imala prijatelje do kojih ti je veoma stalo i koje volis, a ciji je jedini "greh" to sto su gay i zive u srbiji, shvatices koliko si lupila i ostala ziva.
 
luana:
Margott:
znate li vi koliko parova ne moze da ima dece a zeleli bi, i chak su psihichki sposobni za podizanje dece,a neko se tamo zalaze za dobijanje dozvole za usvajanje dece gej i lezbejskim parovima...budale..koji je to uzas...ironija..skotovi smrdljivi,josh se chude diskriminaciji...jok ajde da ih podrzimo...a svi vi shto ih branite,volela bi da vam vidim face kad bi vam jednog dana sin rekao ,e znash ja volim dechake..?...samo nek se ne exponiraju...i molim vas bez kvazi tolerancije...

ti bi se odrekla svog deteta zbog njegove sexualne orijentacije? da li si sigurna da takvi kao sto si ti uopste treba onda da imaju decu? o kakvoj kvazi toleranciji pricas - kad jednog dana budes imala prijatelje do kojih ti je veoma stalo i koje volis, a ciji je jedini "greh" to sto su gay i zive u srbiji, shvatices koliko si lupila i ostala ziva.
...iuana...koga ti hvatash na patetiku?...pre svega to nije orijentacija to je dezorijentacija,nisam prichala o grehu vetj o bolesti,ne pratish fabulu,lupash,a kvazi tolerancija je ovo shto si ti izdrobila...sedi, jedan.
 
eeee, margott
ako je ovde neko dezorijentisan onda si to ti .ja ih "branim" ! pa da ti kazem odmah, kad bi mi sin rekao da voli decake ne bih se uopste sokirala ,ali bih ga se odrekla kad bi mi rekao da voli da diskriminira druge .znaci govorimo o konstruktivnom (sto nosi ljubav ) i destruktivnom (sto nosi diskriminacija )
tebi ce naravno trebati svetlosne godine ,da povezes i da svaris ovaj koncept jer se iz svih tvojih predjasnjih postova vidi kulturno socijalni nivo sa kojim raspolazes .
beh, svako ima pravo na svoje misljenje ,ali terminologija koju koristis ocrtava zatucan stav bez spremnosti na menjanje misljenja i sagledavanje stvari iz drugih uglova .
 
Njuskalo:
Tolerancija na ovom sajtu je ..... na istom nivou kao i u ostatku drzave - na svakog iole normalnog coveka, dodju 2 - 3 idiota!!!
POTPUNO SE SLAZEM !ODLICAN PRIKAZ !
To sto si se ti u svojoj primarnoj porodici naucio da budes nasilan, to je i tvoj, ali i siri drustveni problem. Da ne pocnem sada pricu o devedesetim na Balkanu...
OSVEZE ME OVAKVI KOMENTARI ,IAKO SU KAP U MORU !
 
vokativ-a:
Njuskalo:
Tolerancija na ovom sajtu je ..... na istom nivou kao i u ostatku drzave - na svakog iole normalnog coveka, dodju 2 - 3 idiota!!!
POTPUNO SE SLAZEM !ODLICAN PRIKAZ !
To sto si se ti u svojoj primarnoj porodici naucio da budes nasilan, to je i tvoj, ali i siri drustveni problem. Da ne pocnem sada pricu o devedesetim na Balkanu...
OSVEZE ME OVAKVI KOMENTARI ,IAKO SU KAP U MORU !

Nemoj da se radujes prerano - nisam str8!
 
Margott:
znate li vi koliko parova ne moze da ima dece a zeleli bi, i chak su psihichki sposobni za podizanje dece,a neko se tamo zalaze za dobijanje dozvole za usvajanje dece gej i lezbejskim parovima...

Aha! Kada smo kod price o usvajanju dece - da li znas koliko je nasa praksa idiotska. Ako majka jednom u 6 meseci poseti svoje dete koje je smesteno u neku od institucija za nezbrinutu decu, onda se racuna da vodi brigu o njemu i nije moguce da ti dete na usvajanje bez majcinog pristanka. Jednom u 180 dana izdvoji sat vremena!!!

Tako da nemoj, molim te, da krivis LGBT populaciju za taj problem.
 
Njuskalo:
vokativ-a:
Njuskalo:
Tolerancija na ovom sajtu je ..... na istom nivou kao i u ostatku drzave - na svakog iole normalnog coveka, dodju 2 - 3 idiota!!!
POTPUNO SE SLAZEM !ODLICAN PRIKAZ !
To sto si se ti u svojoj primarnoj porodici naucio da budes nasilan, to je i tvoj, ali i siri drustveni problem. Da ne pocnem sada pricu o devedesetim na Balkanu...
OSVEZE ME OVAKVI KOMENTARI ,IAKO SU KAP U MORU !

Nemoj da se radujes prerano - nisam str8!
ne kapiram sta si hteo reci :? ?sta god da si delujes mi ok.
 
S* novog svetskog poretka!!! :evil:
****** su devijacija prirode,gde jos u prirodi osim kod homo-sapiensa postoji parenje dve jedinke istog pola?Po svim normalnim zakonima moralnim,spiritualnim i prirodnim ****** su devijacija.Vidim da ovde ima dosta kvazi "humanista",koji bi zeleli da se osecaju vishe "svetski" i sa otrcanim frazama tolerantnosti pokusavaju da reklamiraju svoj kosmopolitizam.
Ako...ja sam ponosan sto sam "balkanac-arkanovski-pelcovan " kao sto neko od tih tkz "humanista" rece, a kao takav pedere ne mogu i necu nikada prihvatiti.
Neka oni rade sta god hoce po svetu...neka imaju svoje pederske parade, brakove i tako to....ali sto dalje od Srbije.Pored svih Shiptara samo nam josh ****** trebaju kao priznata manjina...ko zna mozda zazele i oni posebnu drzavu.
P.S. Margot ti si normalna srpska devojka:)))
Pozdrav Beowulf,
 
Molio bih ove balkance i provincijalce, i njihove male brians da ne pisu nista. Mogu da idu na utakmice i nek se tamo biju kao stoke hvala
 
Njuskalo:
Margott:
znate li vi koliko parova ne moze da ima dece a zeleli bi, i chak su psihichki sposobni za podizanje dece,a neko se tamo zalaze za dobijanje dozvole za usvajanje dece gej i lezbejskim parovima...

Aha! Kada smo kod price o usvajanju dece - da li znas koliko je nasa praksa idiotska. Ako majka jednom u 6 meseci poseti svoje dete koje je smesteno u neku od institucija za nezbrinutu decu, onda se racuna da vodi brigu o njemu i nije moguce da ti dete na usvajanje bez majcinog pristanka. Jednom u 180 dana izdvoji sat vremena!!!

Tako da nemoj, molim te, da krivis LGBT populaciju za taj problem.
...???...shta si sad izlupetala-o?...cccc...e ajd,odmori,ovo je sramota...imash jedan prozorchitj "Pregled pre slanja",klikni ga pre nego shto se opet proseresh,i mozesh i da prochitash josh koji put komentar koji bi da "prokomentarishesh",jer ti jednom,ochigledno nije dovoljno...ja sam prichala o apsurdu ideje usvajanja dece,ne setjam se da sam "okrivila" lgbt za isto...al vazno da je lgbt bilo velikim slovima...eeee...kataklizma...i ti, sedi jedan.
 
fuunyman:
Molio bih ove balkance i provincijalce, i njihove male brians da ne pisu nista. Mogu da idu na utakmice i nek se tamo biju kao stoke hvala


Mi Balkanci i provincijalci smo pravi muskarci i naravno da cemo da idemo na utakmice da se bijemo....
necemo kao ti peshko da sedimo na nekoj klupi u parku i drzimo se za ruke.A shto se tice tvoje molbe-odbijena je onako vulgarno balkanski. :twisted:
P.S. Seronje pederske nikada vi u Srbiji necete imati nikakva prava-NIKADA!!! :twisted:
 
Anonymous:
kako mogu da ih mrzim kad sam ja gay?? bas je super uzivas sa svojom devojkom,deckom. lepse je nego sa osobama razlicitog pola,razume te potpuno, a i ja mislim kako moze neko da NAS mrzi pa to je nasa odluka, sasvim je normalno voleti devojku, a mislim da je lakse uci u vezu sa osobom istog nego drugog pola,
pa bas je super, makar za mene!!! steta sto mrzis nas a mozda i ti postanes,ili vec jesi deo nas!!! :(
Ja NISAM niti ću biti ***** !!!
 
Margott:
blondi:
zamoljavaju se učesnici, da malo smire tenzije ili čemo biti primorani ovu temu zakjučati, hvala.
shto bre blondi?...da nisi i ti *****?...bash je dobro kad su ljudi motivisani idejom...pusti ih...najbolje da onda ukinesh ceo forum...

hehehe... ako zbog tog što volim muškarce pripadam pederima ondak se slažem :lol:

a meni lično ne smetaju ni streight, ni gay, ni les več način komunikacije... ipak mislim da učesnici ne obazirijuči se na spolnu usmerenost treba da imaju kulture u komunikaciji, hvala na razumevanju.
 
Margott:
Njuskalo:
Margott:
znate li vi koliko parova ne moze da ima dece a zeleli bi, i chak su psihichki sposobni za podizanje dece,a neko se tamo zalaze za dobijanje dozvole za usvajanje dece gej i lezbejskim parovima...

Aha! Kada smo kod price o usvajanju dece - da li znas koliko je nasa praksa idiotska. Ako majka jednom u 6 meseci poseti svoje dete koje je smesteno u neku od institucija za nezbrinutu decu, onda se racuna da vodi brigu o njemu i nije moguce da ti dete na usvajanje bez majcinog pristanka. Jednom u 180 dana izdvoji sat vremena!!!

Tako da nemoj, molim te, da krivis LGBT populaciju za taj problem.
...???...shta si sad izlupetala-o?...cccc...e ajd,odmori,ovo je sramota...imash jedan prozorchitj "Pregled pre slanja",klikni ga pre nego shto se opet proseresh,i mozesh i da prochitash josh koji put komentar koji bi da "prokomentarishesh",jer ti jednom,ochigledno nije dovoljno...ja sam prichala o apsurdu ideje usvajanja dece,ne setjam se da sam "okrivila" lgbt za isto...al vazno da je lgbt bilo velikim slovima...eeee...kataklizma...i ti, sedi jedan.

A, ne znas, dakle, kakve sve zackoljice postoje kod usvajanja dece!!! Malo se pozabavi prikupljanjem informacija o tome koliko dece NIJE dato na usvajanje zbog nasih idiotskih propisa.

Umes da lupas gluposti o homoseksualnosti, a ne umes da prikupis informacije... Moglo bi da se iskoristi kao definicija primitivizma.

Kada u istoj poruci povezes usvajanje dece i LGBT populaciju u negativnom smislu, a posle negiras da imas ista protiv nas (LGBT populacije), onda ja iza tog logicko - propagandnog postupka vidim samo diplomu Gebels - Milanovic - Milosevic - JUL instituta za dezinformacije.

Kiss od pripadnika LGBT populacije
 
Beowulf011:
fuunyman:
Molio bih ove balkance i provincijalce, i njihove male brians da ne pisu nista. Mogu da idu na utakmice i nek se tamo biju kao stoke hvala


Mi Balkanci i provincijalci smo pravi muskarci i naravno da cemo da idemo na utakmice da se bijemo....
necemo kao ti peshko da sedimo na nekoj klupi u parku i drzimo se za ruke.A shto se tice tvoje molbe-odbijena je onako vulgarno balkanski. :twisted:
P.S. Seronje pederske nikada vi u Srbiji necete imati nikakva prava-NIKADA!!! :twisted:

Sto jes' jes'. Neka od najboljih i najlepsih seksualnih iskustava sam imao posle divljanja na stadionima. Prvo se izdoziras alkoholom, onda izludis na Severu, a posle toga odes sa na sex sa svojim drugarom Delijom na jebacinu. Mmmmmm.

Muskarcina (maljav, razvijeni misici i pivski stomacic, ali ne prevelik), a uz to je i ***** - pa to mi je najsladja kombinacija!!!
 
Stvarno ne mogu da razumijem kako ljudi koji su po drugim pitanjima otvoreno i tolerantni, kada je homoseksualizam u pitanju, mogu da ispoljavaju ovolike predrasude... Poneki cak i mrznju...
Da kojim slucajem zivim u Zagrebu, ne samo da bih podrzala nedavno odrzanu gay paradu, nego bih im se i pridruzila u setnji...
I da, i ja sam *****... Volim muskarce... :roll:
 
Njuskalo:
Margott:
Njuskalo:
Margott:
znate li vi koliko parova ne moze da ima dece a zeleli bi, i chak su psihichki sposobni za podizanje dece,a neko se tamo zalaze za dobijanje dozvole za usvajanje dece gej i lezbejskim parovima...

Aha! Kada smo kod price o usvajanju dece - da li znas koliko je nasa praksa idiotska. Ako majka jednom u 6 meseci poseti svoje dete koje je smesteno u neku od institucija za nezbrinutu decu, onda se racuna da vodi brigu o njemu i nije moguce da ti dete na usvajanje bez majcinog pristanka. Jednom u 180 dana izdvoji sat vremena!!!

Tako da nemoj, molim te, da krivis LGBT populaciju za taj problem.
...???...shta si sad izlupetala-o?...cccc...e ajd,odmori,ovo je sramota...imash jedan prozorchitj "Pregled pre slanja",klikni ga pre nego shto se opet proseresh,i mozesh i da prochitash josh koji put komentar koji bi da "prokomentarishesh",jer ti jednom,ochigledno nije dovoljno...ja sam prichala o apsurdu ideje usvajanja dece,ne setjam se da sam "okrivila" lgbt za isto...al vazno da je lgbt bilo velikim slovima...eeee...kataklizma...i ti, sedi jedan.

A, ne znas, dakle, kakve sve zackoljice postoje kod usvajanja dece!!! Malo se pozabavi prikupljanjem informacija o tome koliko dece NIJE dato na usvajanje zbog nasih idiotskih propisa.

Umes da lupas gluposti o homoseksualnosti, a ne umes da prikupis informacije... Moglo bi da se iskoristi kao definicija primitivizma.

Kada u istoj poruci povezes usvajanje dece i LGBT populaciju u negativnom smislu, a posle negiras da imas ista protiv nas (LGBT populacije), onda ja iza tog logicko - propagandnog postupka vidim samo diplomu Gebels - Milanovic - Milosevic - JUL instituta za dezinformacije.

Kiss od pripadnika LGBT populacije
shta se palish muchenice....ae malo relax...idi drkaj sise...
 
Stvarno je JADNO koliko na ovom forumu ima primitivizma, gluposti, ogranicenosti i svakakvih fobija...i jos se svi vlasnici pomenutih osobina nalaze pozvani da pljuju po drugima, vredjaju i drze lekcije iz svega i svacega, od medicine do morala....homoseksualnost je stara koliko i ljudska vrsta, samo sto ste vi toliko neobrazovani da cak ni to ne znate i pricate o tome kao da je neka moderna devijacija...sta vas briga sta ljudi rade sa svojim zivotom, pa makar bila i vasa rodjena deca u pitanju, sve dok time ne ugrozavaju nikoga...imam nekoliko gay prijatelja koji su divni, normalni i mogu samo da zalim sto su rodjeni u ovoj zabiti pa najcesce moraju da kriju svoje opredeljenje. A sto se tice usvajanja dece, zar mislite da je za neko dete bolje da zivi u domu nego u porodici, sa ljudima koji bi ga voleli i brinuli se o njemu, bez obzira da li su gay ili straight? Mozda i vase dete dodje jednog dana i prizna da voli sopstveni pol, i pored "idilicne" hetero porodice u kojoj odrasta...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top