******

  • Začetnik teme Devilish Dog
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za ocekivati je da su ljudi koji se javljaju na ovaj forum i slobodni su razgovarati o svojoj sexualnosti – ljudi otvorenog uma i naprednih uvjerenja. Zato zbunjuje ovakav konzervativan stav pojedinaca o homoseksualnosti, a kada se tome doda i neprincipijelnost odobravanjem zenskog homoseksualizma i „expertsko“ poznavanje medicine te dijagnosticiranje ovog sexualnog opredjeljenja kao bolesti koja se lijeci eutanazijom ili izgnanstvom na nenaseljena ostrva, covjek uvidi da sa njima ne vrijedi polemisati.

Stoga ja ne polemisem, vec samo iznosim svoj stav. Tekovina tehnoloski i demokratski razvijenog drustva jeste priznanje prava na razlicitost, izmedju ostalog i prava na drugacije (istospolno) sexualno opredjeljenje. U najvecem dijelu to su zemlje sa jakom hriscanskom tradicijom, a u nekima kao sto je Amerika hriscanstvo je gotovo drzavna religija. Stoga ne zelim biti veci katolik od Pape i tvrditi kako je to nehriscanski. Sem toga, ne postujem hriscanske kanone u sferi seksualnog ponasanja (ne rabim sex samo u svrhu produzenja vrsta, koristim kondom, upraznjavam seksualne polozaje i vrste sexa koje Crkva smatra bogohulnim), pa bi bilo krajne licemjerno da se predstavljam kao zastitnik crkvenog stava o sexu.

Ne mislim da homoseksualnizam vodi izumiranju ljudske vrste. Pa nije to zarazna bolest da se svima ogadi heterosexualizam, niti to je to toliko primamljivo svim predstavnicima vrste da ne pozele vise heterosexualnog partnera.

Prema nekim naucim istrazivanjima 10-15% populacije je homoseksualnog opredjeljenja. Otvorenost drustva nema znacajnijeg uticaja na homoseksualno opredjeljenje, ali naravno ima za njegovo priznanje. Prema tome ako je homoseksualnost zakonom zabranjena, nece se bitnije smanjiti broj homoseksualaca, vec samo broj onih koji svoje seksualno opredjeljenje otvoreno prikazuju. Stoga je onima koji zaziru od homoseksualaca bolja opcija da znaju od koga da bjeze, nego da se druze sa nekim ko taji svoju homoseksualnost (mada: „blagosloveno je neznanje“).

Nisam ni krajnje naivan da smatram kako bi prisiljavanjem homoseksualaca na heteroseksualnost, oni postali uzorni muzevi u sretnim brakovima. A sto se roditeljstva tice: cinjenica da i muski i zenski homoseksualci zele potomstvo argument je vise da ce se vrsta produziti cak i kada bi se desilo nemoguce i homoseksualnost postala vecinsko sexualno opredjeljenje. Siguran sam da medju homoseksualcima ima onih koji nisu dostojni roditeljstva. Ima ih i medju onima koji su heteroseksualci i jesu roditelji. A sto se tice uticaja takvog roditelja na sexualno opredjeljenje svog potomka: siguran sam da svaki roditelj zeli najbolje svojoj djeci i da nece agitovati za njegovu homoseksualnost. Da li ce djeca homoseksualaca biti homoseksualnih opredjeljenja u vecem postotku od djece heteroseksualaca, reci ce vrijeme. Sigurno je da nece imati konzervativna predubjedjenja o homoseksualnosti, a to ne vidim kao manu.

Da li bih volio da moj sin ili kcerka budu homoseksualci? Ne bih. Zelio bih da imaju sretne heteroseksualne brakove i zdravu, naprednu, sretnu i lijepu djecicu. Da li bih vise volio da budu nesretni heterosekualci ili sretni homoseksualci? Da bih sve da budu sretni.

A razmisljati o tome kakav sex imaju Vasi roditelji ili da li Vasa kcerka oralno zadovoljava muskarca ili zenu – krajnje je degutatno, bljutavo i odvratno i TO je neprirodno.

A sto se tice gej parada i javnog iskazivanja seksualnosti:
Svako ima pravo da, mirno i na dostojanstven nacin javno iskazuje svoje stavove na skupovima koje je odobrila nadlezna vlast – tacka i NO „ali“.

Sa godinama covjek mijenja svoje stavove o prihvatljivom ponasanju – provodio sam sate u lokalnom kaficu ljubeci sa svojom djevokom u cosku, a sada kada gledam kako to rade drugi ne cini mi se to narocito pristojnim ponasanjem. Jer takvo ljubljenje itekeko moze biti seksualnost, a po mome shvatanju sexualnost je prije svega intima.

Egzibicionizam nije prihvatljivo drustveno ponasanje (ne treba ga mijesati sa benignim sexom na „skrivenom javnom mjestu“ sa uzbudjujucom dozom opasnosti da nas neko vidi). Lascivno ponasanje pojedinaca koje se moze vidjeti na snimcima gej parada svakako jeste neprihvatljivo ponasanje u javnosti, ali neprihvatljiva je lascivnost, a ne homoseksualnost.


Ali.. stav o homoseksualnosti iz korijena ce se promijeniti vec za koju godinu. Ono sto danas izgleda neprihvatljivo, vec sutra je nasa svakodnevica. Kloniranje vise nije tako neprihvatljivo kao sto se cinilo prije par mjeseci. Prihvatanje prava na sexualnu razlicitost, globalno gledano (ili bar iz ugla naprednog dijela svijeta), stvar je proslosti, a ne buducnosti. Dugo ce jos, naravno, na drugoj strani biti konzervativnih skupina koje ce podrzavati rasnu, polnu, sexualnu ili kakvu drugu diskriminaciju. Neka svako razmisli kojoj grupi treba da tezi.

U vremenu u kome je genetski inzinjering realnost, kada Bijela kuca i Sveta stolica govore o vjerojatnosti vanzemaljskog zivota, te kada je “ukrstanje” ljudske vrste sa masinama nasa nagovjestena buducnost: neprihvatanje razlicitosti ljudske spolnosti krajnje je deplasirano.
 
Devilish Dog:
Sta mislite o >>homosexualcima<<?
Ja ih mrzim a vi ?

ljudi uglavnom mrze nesto sto je u njima samima - mozda si latentan...
ja sam skoro siguran da nisam derpe jer vec imam podosta godina, a skoro kad sam upoznao pedera bilo mi je muka da se rukujem sa njim. ali nikako ih ne mrzim cakstavise mislim da je to bolest(kako bolesnog da mrzis) - mozda ih mrzim kad pocnu da traze prava - to je cisto kurchenje. kao kad bi ubice zahtevale da im se otvori poligon za "vezbu" ... strasno
 
Koko:
Anonymous:
kako mogu da ih mrzim kad sam ja gay?? bas je super uzivas sa svojom devojkom,deckom. lepse je nego sa osobama razlicitog pola,razume te potpuno, a i ja mislim kako moze neko da NAS mrzi pa to je nasa odluka, sasvim je normalno voleti devojku, a mislim da je lakse uci u vezu sa osobom istog nego drugog pola,
pa bas je super, makar za mene!!! steta sto mrzis nas a mozda i ti postanes,ili vec jesi deo nas!!! :(

ja sam zivela sa pederom,i bilo mi je super,mogla sam sa njim da pricam o svemu,otvorenije nego sa drugaricom,ali sam mu rekla da ne volim da razmenjuje neznosti sa svojim dragim predamnom,i to je naravno postovao.Dobro je imati ih za prijatelje

totalno si u pravu sto se tice poveravanja!!! pre cu NJEMU reci sta me muci i kako se osecam nego nekoj nazovi drugarici! prosto, moje tajne su kod NJEGA sigurne i uvek ce biti!
do sada mi se nije pruzila prilika da zivim sa homosexualcem, ali kako vecinu dana u nedelji provodim sa njim, to mu dodje na isto!!!
i evo jos jednom konacno:
LJUDI, PREDRASUDE SU GLUPE I NEMOJTE IH IMATI!
ONE SAMO STVARAJU ZID MEDJU LJUDIMA!!! :)
 
To jednostavno nije prirodno, nema potomstva, a usvajanje je jedan od užasa "ljudskih prava". Za dete nije dobro da živi sa jednim roditeljem, a kamoli sa dva ista.
 
Ja mislim da je to prirodno, :? ali to za mene je nenormalno.Licno nemam nista protiv pedera ali kada ih vidim kako se.........grozni su
 
pcelica:
ne mrzim nikoga, neka svako zivi svoj zivot.
ne volim kad neko pokusava da nametne svoje vidjenje stvari, bez obzira na sexualno opredeljenje.
mada mi nije jasna njihova potreba za javnim isticanjem.

Pcelice, pametna si ti, pa da ti objasnim:

Javno isticanje seksualnog opredeljenja je negacije diskriminacije kojoj su izlozeni svi gay / bisex ljudi i zene.

Kada ti nadjes decka, ti mozes da se setas sa njim, da se drzite za rucice, da se poljubite na sred ulice.... Ja moram da se krijem zbog diskriminacije koja je rasirena u Srbiji.
 
iskreno zao mi je sto moras da se krijes.
tacno je da mogu da se setam u gradu i drzim za rucicu sa izabranikom, ali ja inace ne volim da vidim parove kako se ljube po gradu ( mislim na prilicno 'plasticne' poljubce) po meni intima treba da ostane u sobi ( ili vec gde ko voli) izmedju to dvoje ljudi, a sto se tice javnih parada to mi se ne dopada, pa pobogu ljudi koji imaju specificne nacine uzivanja u sexu ( tipa odeca ili nesto slicno) ne paradiraju okolo demonstrirajuci takve stvari po ulici.
ako zelite biti prihvaceni ne pokusavajte svakome gurati prst u oko sa podatkom sa kim spavate, to je abitno za masu stvari u svakodnevnom zivotu.
 
da li ti se to desilo tokom parade ili u obicnoj setnji kroz grad? nesto nisam videla tipove sa bejzbolkama koji cekaju iza coska, ako mislis na navijace tukli bi ono svakog ko im se ne svidi a ne samo gay ljude. :?
 
pcelica:
da li ti se to desilo tokom parade ili u obicnoj setnji kroz grad? nesto nisam videla tipove sa bejzbolkama koji cekaju iza coska, ako mislis na navijace tukli bi ono svakog ko im se ne svidi a ne samo gay ljude. :?

Ne mora da bude Gej Prajd ili bejzbolka. Nasilje se desava malte ne svakodnevno. Metodi su razliciti. Znas, ljudi dobijaju otkaze ako budu "provaljeni"...
 
ne zaboravi da je ovo srbija , zene dobijaju otkaz ako ne pristanu na neke sulude ideje njihovih sefova, ne vidim razliku u pogledu diskriminacije . mi smo jos uvek relativno primitivna sredina koja se boji razlicitosti i to je ono sto ce se tesko promeniti, jer svi gledaju i bave se tudjim zivotima a zaboravljaju da pociste ispod svog prozora.
sta kazes na ovo, moja prijateljica ide na razgovor za posao ali ne mogu oni da je prime jer je ZENSKO!!!!!!!!!!!!! :shock:
reci mi kome ona da se obrati po pitanju nepravde. :roll:
 
Sunce:
Kao prvo,nikada ne bih mogla da mrzim,ni nekoga tko mi je naneo,naj vise boli!Mogu da ga ne volim,ali ne i da mrzim,a pogotovo NI U SNU,DA MRZIM LJUDE KOJI IMAJU NEKI SVOJ ZIVOTNI misljenje,upravo o tim ljudima,to je nesto vec drugo ,za razliku od mrznje,a to je sazaljenje.Sazaljenje iz tog razloga,sto je to bolest,koju nitko ne zeli da prizna,kao bolest!A postaje nesto,super i cool,to je vec,preslo svaku granicu normalnog i preslo u bolest.Kako da ne bude psihicki poremecaj i bolest,sama ta pomisao da dva muskarca,imaju odnose,ljubav i zajednicki zivot,a da pri tome,jedino sto ih vezuje jeste ,ta neka ljubav,bez buducnosti.Ne znam,ali svi oni koji kazu,da je to nesto normalno,takodjer moraju,da preispitaju svoje psiholosko stanje,jer jedino kako bih mogla da nazovem tu situaciju i odnos,jeste BOLEST!
Ako je to bolest kao sto kazes ti,to onda znaci da je 40 posto muskaraca na zemaljskoj kugli bolesno.Pre bih taj problem nazvala nesposobnost prihvatanja sopstvene seksualne funkcije.
Naprotiv,nista nemam protiv homoseksualaca.
 
TONY I VARVAR NE ZELITE NIKOME ONO STO SAMIMA SEBI NE ZELITE ,I KAO STO SAMO OVOJ TEMI VEC REKLA STA SAM IMALA ,A MOZETE JE POTRAZITI U SLICNOJ RUBRICI - NE SECAM SE NASLOVA ,TO NIJE BOLEST!RAZLICITOST JE PRAVO SVIH,INDIVIDUALNOST MISLJENJA TAKODJE ,A ONI KOJI TREBA DA SE LECE STE DEFINITIVNO VI ,JER VI IMATE PROBLEM SA SOBOM !
PROBLEM JE U TOME STO MORATE DA NADJETE KRIVCA ZA VAS LOS DAN ,ZA NEDOSTATAK ARGUMENATA ,I ZA VASU ZATUCANOST I SUZENU MOZDANU MASU ,KOJA VAM IGRA PO LOBANJI ! DEFINITIVNO STE ZA TERAPIJU HORMONA DA U VAMA SMANJI NEOBJASNJIVU PRETERANU AGRESIJU BEZ IKAKVOG RAZLOGA !
NISI NISTA SHVATIO A VEC SUDIS - BRAVO ! SA TAKVOM AGRESIJOM ,I NESPOSOBNOSTI ZA TOLERANCIJU ZA OSOBE KOJE TE NIKAKO NE UGROZAVAJU ,BICES SVUDA VIDJEN KO DIVLJAK - KROMANJONAC ,JER TO NISU POZELJNE REAKCIJE U SAVREMENOM SVETU ...UUUUPSSS! MOZDA SE TI OGRANICAVAS SAMO NA SVOJ MESNI OKRUG I TO TI JE PLAFON ??? MOGU DA RAZUMEM DA IH NE VOLIS ALI DA DEMONSTRIRAS TOLIKO AGRESIVNOSTI ,ONDA TI KAZEM IDI NA UBRZAN KURS TOLERANCIJE !MOZDA CE DA TI POMOGNE ,DA TE USMERI DA SVOJU AGRESIVNOST ISTRESES U NEKOM SPORTSKOM CENTRU .KOGA HOCETE DA SPRECITE I STA .PA ISTORIJA JE POKAZALA DA SE BITKE NE DOBIJAJU ORUZJEM I BATINAMA !TAKO DEMONSTRIRATE SVOJU MUSKOST ,DOMINANTNOST U NECEMU -U CEMU !? SVAKA VAM CAST!TO JE LAKO ,ALI SE MNOGO VISE SVI ZNOJE AKO TREBA DA DEMONSTRIRAJU NEKU VRLINU ;E DA !TO VAM JE ZAHTEVNO A? JA SAM ZGROZENA KOLIKO SIROVOSTI I GLUPOSTI NALAZIM NA OVOM FORUMU PO PITANJU HOMOSEXUALIZMA .ZATUCANOST -ONA -BEZNADEZNA !NEINFORMISANOST,ALI I NEZAINTERESOVANOST DA SE UPOZNA I POJASNI TA VASA HOMOFOBIJA!
ZATIM BILO BI JEDNOSTAVNIJE RECI GAY ILI HOMOSEKSUALAC A NE KORISTITI TERMIN P*ER! ALI TO IZRAZAVA VAZU ZELJU ZA VREDJANJEM JEDNE DRUGE KATEGORIJE LJUDI .
ZATIM MNOGI GOVORE ,AH ,BOLESNI TREBA IH OVAKO I ONAKO ...ITD!OK.AJDE TAKO DA POSTAVIMO STVARI ! AKO PRICATE O NEKOM REUMATICARU ,ILI SRCANOM BOLESNIKU ,NISTE BAS TOLIKO POGRDNI -JEL ? DOK HOMOSEKSUALIZAM KAO "BOLEST" VREDJATE ,PREDLAZETE TERAPIJE BATINAMA ITD!DA LI SUTRA AKO VAM NESTO ZAFALI ,TREBA TAKO VAS DA "LECE " ? NE POZELI DRUGIMA ,I NE RADI ,ONO STO NE ZELIS DA TI SE DESI ...JER PRE ILI KASNIJE JE IZVESNO DA CE TI SE DESITI .KAKO TRETIRAS DRUGE ,BICES TRETIRAN ,I TO KAD SE NAJMANJE NADAS!PRIHVATITE CINJENICU DA ONI NISU BOLESNI ,ONI SU JEDNOSTAVNO TAKVI - NEMA TU NEKAKVOG LECENJA ,IMA GENA KOJI NOSE HOMOSEXUALIZAM I TO JE TO .KAO STO IMA GENA KOJI NOSE DRUGE KARAKTERISTIKE !ALI ONO STA NE POZNAJETE ,VI GA SE BOJITE I NA SILU MORA DA BUDE NEKAKO KLASIFIKOVANO !?JEL?
VASU MUSKOST NE TREBA DA DOKAZUJETE NA SLABIJIMA NASILJEM,NAD ZENOM SA KOJOM STE ,NAD DECOM ,NAD NEMOCNIMA ,NAD DRUGACIJIMA ,JER TEK TAD JAKO DOBRO PRICATE O SEBI ,TO DA STE SLABICI KOJI IMAJU POTREBU DA SE NEGDE "POTVRDE " I BIRAJU KRUGOVE U KOJIMA MOGU DA "DOMINIRAJU " NAD EMOTIVNO I PSIHICKI I FIZIKI SLABIJIMA .PA ZAR JE TO IZAZOV ?
 
malo edukacije nije na odmet u ovoj zemlji pecinskih ljudi i zena:

1) 10% ljudi na planeti zemlji se radjaju kao homosexualni. prema tome, i medju vama ortodoxnim homofobicarima radovansko-arkansko-pinkovski pelcovanim svaki DESETI je po defaultu ***** kako vi to volite da kazete, ili GAY ako vam je to lepse macani moji slatki latentno homosexualni.

2) 50% ljudi na planeti zemlji je bisexualno i zato nemojte da se iznenadite ako vidite oglas vase devojcice na gay-serbia sajtu, kako trazi drugu devojcicu jer vi ne mozete da je zadovoljite :D :D :D ... ili pak, sliku vaseg najboljeg ortaka koji ne sme da vam se out-uje godinama, da ne bi bio osudjen od drustva kao otpadnik...

3) ljubav je ljubav, i ako pokusavate da je ogranicite na heterosexualnu relaciju, onda to nije ljubav nego vrbovanje dominatnom ideoloskom diskursu, a vi ste onda tek robovi drustva i vremena u kome zivite, ispranih mozgova i praznih dusa.

dragi gay-ovi, svesni i nesvesni, imate VELIKI CMOK od luane :D , strejt devojcice.
 
pcelica:
ne zaboravi da je ovo srbija , zene dobijaju otkaz ako ne pristanu na neke sulude ideje njihovih sefova, ne vidim razliku u pogledu diskriminacije . mi smo jos uvek relativno primitivna sredina koja se boji razlicitosti i to je ono sto ce se tesko promeniti, jer svi gledaju i bave se tudjim zivotima a zaboravljaju da pociste ispod svog prozora.
sta kazes na ovo, moja prijateljica ide na razgovor za posao ali ne mogu oni da je prime jer je ZENSKO!!!!!!!!!!!!! :shock:
reci mi kome ona da se obrati po pitanju nepravde. :roll:

Vidi sad ovu caku:

Ta tvoja drugarica je DISKRIMINISANA za taj posao zato sto je zensko.

****** i lezbejke su diskriminisani po default - u u ovoj zemlji.

Neko X, Y ili Z koji su ne-Srbi ili ne-pravoslavci ili na neki srugi nacin drugaciji su takodje manje ili vise diskriminisani u ovoj zemlji.

Sve te grupe ljudi vide samo diskriminaciju uperenih prema sebi, ali diskriminisu druge na osnovu nekog drugog kriterijuma. I to je definicija problema koji je zaokupio Srbiju...
 
Varvar:
Grobar:
Jedva cekam sledecu gay paradu,kao i ostali navijaci.
Evo prica se da ce da se odrzi ovamo u PG!!Spremno cemo ih docekat,ima da dobiju batine kakve nikad nisu dobili u zivotu,ma ako se to odrzi tu ce bre da bude i zrtava.Ti bolesnici su nasli da dolaze ovamo,* se grdno!!!!!! :evil:


Da te podsetim:

Prvi gej par sa ovih prostora koji se vencao (doduse u inostranstvu) je iz Niksica, Crna Gora.

Da li znas da u Crnoj Gori ima pedera isto koliko i u Beogradu? Mozda je to i tvoj najbolji drug...
 
Postovani diskutanti, imajuci u vidu osetljivost ove teme, kao i generalnu nespremnost vecine nase populacije da prihvati ljude razlicite seksualne orijentacije, zamolio bih vas da se suzdrzite od medjusobnog vredjanja kao i raspirivanja netrpeljivosti. Imajte u vidu da ovde predstavljate grupe ljudi kojima u stvarnom zivotu pripadate (bilo da su te grupe odredjene prema nacionalnosti, seksualnom opredeljenju ili cemu vec) i da medjusobno vredjanje ne doprinosi ni u kom pogledu onome cemu vi tezite. Unapred hvala.
 
njuskalo :) souds familiar....jel se mi to znamo sa nekog drugog foruma? btw, da li znas gde je nestao nescafe sa tog foruma? ostavila sam mu jedno pitanje na koje nikako da mi odgovori (rubrika "coming out")

elem, mogao bi barem da se zahvalis na str8 podrsci medju ovim homofobicarima. i mogli bismo da postavimo novi post, ali bez varvarskog naslova kao sto je ovaj, npr. "edukacija str8 ljudi u srbiji", sta misllis?

luana
 
Njuskalo:
pcelica:
ne zaboravi da je ovo srbija , zene dobijaju otkaz ako ne pristanu na neke sulude ideje njihovih sefova, ne vidim razliku u pogledu diskriminacije . mi smo jos uvek relativno primitivna sredina koja se boji razlicitosti i to je ono sto ce se tesko promeniti, jer svi gledaju i bave se tudjim zivotima a zaboravljaju da pociste ispod svog prozora.
sta kazes na ovo, moja prijateljica ide na razgovor za posao ali ne mogu oni da je prime jer je ZENSKO!!!!!!!!!!!!! :shock:
reci mi kome ona da se obrati po pitanju nepravde. :roll:

Vidi sad ovu caku:

Ta tvoja drugarica je DISKRIMINISANA za taj posao zato sto je zensko.

****** i lezbejke su diskriminisani po default - u u ovoj zemlji.

Neko X, Y ili Z koji su ne-Srbi ili ne-pravoslavci ili na neki srugi nacin drugaciji su takodje manje ili vise diskriminisani u ovoj zemlji.

Sve te grupe ljudi vide samo diskriminaciju uperenih prema sebi, ali diskriminisu druge na osnovu nekog drugog kriterijuma. I to je definicija problema koji je zaokupio Srbiju...
slazem se sa tobom, ja stvarno nemam nista protiv nekoga dok je dobar covek a sa kim spava me ne interesuje.
ali ovo jeste srbija i bez obzira sto ja i jos neki ljudi razmisljamo ovako ovo je i dalje zatvorena i homofobicna sredina. bezveze ali tako je...
pitanje je da li cemo biti u stanju da je promenimo ili cemo otici odavde, negde gde te stvari nisu bitne.
 
Anonymous:
njuskalo :) souds familiar....jel se mi to znamo sa nekog drugog foruma? btw, da li znas gde je nestao nescafe sa tog foruma? ostavila sam mu jedno pitanje na koje nikako da mi odgovori (rubrika "coming out")

elem, mogao bi barem da se zahvalis na str8 podrsci medju ovim homofobicarima. i mogli bismo da postavimo novi post, ali bez varvarskog naslova kao sto je ovaj, npr. "edukacija str8 ljudi u srbiji", sta misllis?

luana

Hvala sa str8 podrsci!

Vidi ovu caku: cisto gay temu mogu uvek da otvorim i ovde i na gay serbia, medjutim, ove bi to bilo getoiziranje, a to zelim da izbegnem. To - edukacija str8 ljudi u Srbiji je grupa tema na gay serbia - Aktivizam. Tamo je mesto da se LGBT populacija dogovara i razmenjuje iskustva, a ovde je mesto gde se nastupa prema "ostatku" sveta.

Pozdrav!

:)
 
Mislim da je to najodvratnija stvar na svetu,ali svako ima pravo da radi sa svojim zivotom sta hoce. Jedino mi smeta sto ****** usvajaju decu jer to dete ako zivi sa pederima(ako je musko) i samo ce biti ***** a to nije sasvim normalno.I smetaju mi gay parade.


Poruka za sve pedere: Ako si *****,nemoj se pederisati na ulici nego u svojoj sobi,jer ces grdno najebati! (kao prosli put)
 
Tolerancija na ovom sajtu je ..... na istom nivou kao i u ostatku drzave - na svakog iole normalnog coveka, dodju 2 - 3 idiota!!!

Cucuk & Co, kada ne bi bilo diskriminacije, ne bi bilo ni potrebe za Gay Pride - om (ne paradom). Znas, kada si razlicit, onda ti je potrebno mesto i vreme gde ces da kazes "Eto to sam ja i ne stidim se toga sta jesam!"

Usvojena deca - iskustvo zemalja koje su otvorenije prema gay populaciji je pokazalo da seksualna orijentacija roditelja / staratelja nema mnogo veze sa seksualnom orijentacijom dece. Jednostavno - dete nauci da stvari mogu da budu razlicite i gradi svoj zivot kako mu se svidi.

To sto si se ti u svojoj primarnoj porodici naucio da budes nasilan, to je i tvoj, ali i siri drustveni problem. Da ne pocnem sada pricu o devedesetim na Balkanu...
 
znate li vi koliko parova ne moze da ima dece a zeleli bi, i chak su psihichki sposobni za podizanje dece,a neko se tamo zalaze za dobijanje dozvole za usvajanje dece gej i lezbejskim parovima...budale..koji je to uzas...ironija..skotovi smrdljivi,josh se chude diskriminaciji...jok ajde da ih podrzimo...a svi vi shto ih branite,volela bi da vam vidim face kad bi vam jednog dana sin rekao ,e znash ja volim dechake..?...samo nek se ne exponiraju...i molim vas bez kvazi tolerancije...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top