13. JUL - DAN DRŽAVNOSTI CRNE GORE

Trinaestojulski ustanak. Naime, današnji dan se ujedno slavi i kao dan pobjede nad fašizmom

Srecno bilo!!!!

Samo ovaj ustanak je bio i protiv fasisticke C.Gore koju je ugurao Sekula Drljevic na petrovdanskoj skupstini,predhodnog dana!Protiv takve Crne Gore i okupatora su u Virpazaru ustali crnogorski rodoljubi i napadom na italijanske vojnike,oznacili pocetak ustanka,protiv italijanskih okupatora i njihovih slugu u liku i delu Sekule Drljevica!


A,danas zvanicna C.Gora koristi reci u himni ovog fasistickog kvislinga i istovremeno slavi 13.jul!

Paradoks,dostojan i moguc samo u C.Gori!
 
Srecno bilo!!!!

Samo ovaj ustanak je bio i protiv fasisticke C.Gore koju je ugurao Sekula Drljevic na petrovdanskoj skupstini,predhodnog dana!Protiv takve Crne Gore i okupatora su u Virpazaru ustali crnogorski rodoljubi i napadom na italijanske vojnike,oznacili pocetak ustanka,protiv italijanskih okupatora i njihovih slugu u liku i delu Sekule Drljevica!


A,danas zvanicna C.Gora koristi reci u himni ovog fasistickog kvislinga i istovremeno slavi 13.jul!

Paradoks,dostojan i moguc samo u C.Gori!

Hvala lave! ;)

Meni nije bitno čiji su stihovi. U stihovima koji su u himni nema nikakvog prizvuka fašističkog. Meni je bitno da su stihovi lijepi, a valjda ćeš se složiti da jesu, i da govore o mojoj Crnoj Gori. Ko ih je napisao, ni najmanje mi nije bitno.
 
Hvala lave! ;)

Meni nije bitno čiji su stihovi. U stihovima koji su u himni nema nikakvog prizvuka fašističkog. Meni je bitno da su stihovi lijepi, a valjda ćeš se složiti da jesu, i da govore o mojoj Crnoj Gori. Ko ih je napisao, ni najmanje mi nije bitno.

Bitno je bitno Zike!!!

A,znas zasto!

Ne moze se pozivati na antifasizam,a ovamo gurati ideje i misljenja jednog saradnika fasista!

Kapiras!
 
... Samo ovaj ustanak je bio i protiv fasisticke C.Gore koju je ugurao Sekula Drljevic na petrovdanskoj skupstini,predhodnog dana!Protiv takve Crne Gore i okupatora su u Virpazaru ustali crnogorski rodoljubi i napadom na italijanske vojnike,oznacili pocetak ustanka,protiv italijanskih okupatora i njihovih slugu u liku i delu Sekule Drljevica!
...
Crne Gora nigda nije bila fašistička. To što je neko pokuša pod Talijanima restaurirat državu Crnu Goru ne znači e je fašist, već da mu je bila važnija Crna Gora od antifašizma. Ni jedan Crnogorac nigda nije usta protivu Crne Gore, kakve gođ. Uostalome, istijem ustašama veći neprijatelji bili su crnogorski srboljubci oličeni u četnicima, koji su zdušnije i krvoločnije podržavali te iste okupatore no Sekula Drljević.
 
Vi ste svoje rekli 9. oktobra 2008,kad ste priznali Kosovo da ste izdajnici i da ste se prodali.
cg%20priznala%20kim.jpg

Ovo je barjak crnogorskijeh "Srba"?
 
:hahaha::hahaha::hahaha::ok:

Ako, ako, sad treba jos Dan zahvalnosti da smislite samo.:mrgreen::lol:

То би , према неком правилу требао да буде онај, после земљотреса кад је Србија одлучила да издваја део дохотка за изградњу, али знајући да од тога нема ништа, вероватно ће измислити неку захвалност Шинаватри или Америма, или луци у Барију.
 
Pa zar vam je to jos uvek Dan drzavnosti?:eek:
13. jula dan je državnosti i Crne Gore i Srbije, jer toga dana 1878. u Berlin obje su priznate ka nezavisne države. Ustanak 13. jula samo je razlog više.
Srbi ka i vazda više vole bajke pa im je Dan državnosti dan kad su se usudili i pomislit ratovat s Turcima. Mi srećom nemamo takav dan, ratovasmo s njima od njinoga dolaska do njinoga odlaska s naše teritorije .. i koji mjesec više, valjalo je i vas oslobađat.
 
13. jula dan je državnosti i Crne Gore i Srbije, jer toga dana 1878. u Berlin obje su priznate ka nezavisne države. Ustanak 13. jula samo je razlog više.
Srbi ka i vazda više vole bajke pa im je Dan državnosti dan kad su se usudili i pomislit ratovat s Turcima. Mi srećom nemamo takav dan, ratovasmo s njima od njinoga dolaska do njinoga odlaska s naše teritorije .. i koji mjesec više, valjalo je i vas oslobađat.

Јес соколе...
Све јунак до јунака...или ти ...мој до мојега....
Исто сте ратовали са њима...као са Јапанцима...
Јел сте склопили мир са Јапанцима...или још...РАТУЈЕТЕ....?
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 

Back
Top