12 maj Dan Vojske Republike Srpske

I meni je zao tih beba, kao i njihovih roditelja. Strasno je kad izgubis dijete.
Samo koliko sam vec na ovome forumu, jos nigdje nisam procitao da je nekom Srbinu zao druge djece, nego govore kako su to lazi, a da tragedija bude veca, neki to ne poricu nego se time dice. :( ;)

Zalosno, zalosno..

Sta ima Srbima da bude zao ,nisu Srbi izazvali rat idi pa se zali Aliji,Ganicu,Silajdzicu i ostlim krvolocima koji su rasturili BIH i nasilno je odvojli od Juge
 
Sta ima Srbima da bude zao ,nisu Srbi izazvali rat idi pa se zali Aliji,Ganicu,Silajdzicu i ostlim krvolocima koji su rasturili BIH i nasilno je odvojli od Juge

Imam zelju da ti kazem mnogo toga, ali ne mogu ovdje.
Ipak, volio bih da se sretnemo nekad u zivotu da ti objasnim neke stvari. Ali, sumnjam da ce se to i desiti. Takvi kao ti su internet "face".
A iako nekad bude, povesces jos citav komsiluk. :hahaha:
Takvi kao ti znaju samo iz zasjede, kad su u omjeru 10:1 za njih i sl.
 
n1397768411_30075430_990.jpg




 
Централна свечаност – касарна “Козара” – Бања Лука
Петак, 11.05.2012. од 11.00 часова


У поводу обиљежавања 7. годишњице 3. пјешадијског (Република Српска) пука ОС БиХ и 20. годишњице оснивања ВРС, одржат ће се централна пуковска свечаност у касарни "Козара" у Бања Луци, у петак 11.05.2012. године, са почетком у 11:00 часова.

Церемонији обиљежавања 20. годишњице ВРС и 7. годишњице 3. пјешадијског (Република Српска) пука ОС БиХ, присуствоват ће високи цивилни и војни дужносници, представници међународних институција у БиХ, представници дипломатског кора и други угледни гости.

Централној свечаности предходи низ активности које ће се одвијати у касарни „Козара“ у Бања Луци, овим редом:
- у понедјељак 07.05. са почетком у 11,00 часова;
- у уторак 08.05. од 11,00 до 15,00 часова и
- у четвртак 10.05. од 11,00 до 18,30 часова, те у касарни “Билећки борци” у Билећи 12.05. од 09,00 до 15,00 часова, гдје ће бити обиљежен дан храма Св. Василија Острошког.

Позивамо Вас да присуствујете овим догађајима и презентирате их широј јавности.

www.mod.gov.ba
 
Idealna prilika da se sjetimo i junaka koji su promijenili Ustav republike Srpske ( suprotno volji naroda ) i UKINULI VOJSKU REPUBLIKE SRPSKE .

Među kojima je prvi među jednakima , najveći Srbin današnjice MIlorad Dodik . MAda bi bilo lijepo da neko postavi presjednika Srpske tada i čitavu ekipu iz parlamenta koja je digla ruku da se UKINE VOJSKA REPUBLIKE SRPSKE , DA PROMIJENE USTAV SUPROTNO volji 80 % Srpskog naroda , ostaćete upamćeni .
 

Dnevnik Šta je predsjednik Dodik poručio porodici Građić koja je u ratu izgubila oba sina ? Što su išli u RAT .

DodiK : ponosan sam što nisam ratovao , lično bih išao da hvatam Mladića .


Mislim da bi bilo prikladnije obilježavati dan kada su izdajnici UKINULI VOJSKU REPUBLIKE SRPSKE i na taj dan se sjećati tih izdajnika imenom i prezimenom , svih političara koji su učinili tu sramnu odluku .
 
Poslednja izmena:
pametan je dodik. svestan je realnosti...
samo budala ratuje protiv vlastite zemlje.

KAko da ne koje su samo budale mogle ratovati protiv JUgoslavije . Srbi nikada nisu položili zakletvu BIH ,a da smo ke položili mi nikada nebi ratovali protiv BIH .
Dok se neki pogazili zakletvu Srbi nisu takvi , da pogaze zakletvu i napadnu na svoju zemlju , uh fuj fuj , sramota .


 

Back
Top