:)

tajson7:
Ау, бре, Латице то удара у главу... и није увек, кад си искрено и потпуно заљубљен, баш све са лептирићима...

... а оно... ево, ја ћу сад да се заљубим... то може, ал у бајци о Ивици и Марици....


Sta je covek bez zelja,htenja i nadanja. I vere ;)
 
kada sam u prilici da pomislim neku zelju iz nekog sujevernog razloga pozelim da se zaljubim...
i svasta sam probala - znate ono kad proleti avion, kada prvi put predjete neciji kucni prag, pasijans, gledanje u solju...ali ne vredi! :)
 
Pri pocetku tih iskustava, volimo (ja mislim) svi, i to do daske, onda nas neko razocara... e tu se delimo, na one koji se plase da nadju nekog drugog, i na one koji preuzimaju rizik, ja preuzimam rizik kad god mi se ukaze prilika, volim i volim sto volim :) a sad... rizik je veliki, ali mnogo vredi ono oko cega rizikujes da ne bi pokusao.

zar ne?
 
Buggy:
Prevedi,koliko god strasno bilo...evo drzim se za sto...
moram znati...makar po cenu infarkta

Pa nista samo sam ti se isplezila. :) A ne mogu da posaljem poruku koja nema minimum 5 karaktera. Pa onda lupim nesto tipa i 5 karaktera.
 
Cassiel:
Pri pocetku tih iskustava, volimo (ja mislim) svi, i to do daske, onda nas neko razocara... e tu se delimo, na one koji se plase da nadju nekog drugog, i na one koji preuzimaju rizik, ja preuzimam rizik kad god mi se ukaze prilika, volim i volim sto volim :) a sad... rizik je veliki, ali mnogo vredi ono oko cega rizikujes da ne bi pokusao.

zar ne?


Nije problem samo rizik. Kada ti neko zaista pomuti pamet ti ni ne mozes da razmisljas o riziku. Samo se predas. Hocu da kazem kada je nesto pravo onda nema puno mesta takvim stvarima.
 
Ma smorili ste vishe s tom "ljubavlju"...treba bre stvari postaviti jednostavnije,u idealnom svetu bi bilo:imas P. imam Q. i shta tu ima vishe da se rasparvlja,ocesh,nesesh,-dovidjenja.....ko da su se petjinci yebali iz "ljubavi"....nego ko koga dovati.....mi samo komplikujemo bezveze.....ali sve nje tako jednostavno,nazalost....ja prvi ne bi mogao po tim pravilima. :?
Manastir je reshenje!
I desanka.
 
frozen1982.:
Ma smorili ste vishe s tom "ljubavlju"...treba bre stvari postaviti jednostavnije,u idealnom svetu bi bilo:imas P. imam Q. i shta tu ima vishe da se rasparvlja,ocesh,nesesh,-dovidjenja.....ko da su se petjinci yebali iz "ljubavi"....nego ko koga dovati.....mi samo komplikujemo bezveze.....ali sve nje tako jednostavno,nazalost....ja prvi ne bi mogao po tim pravilima. :?
Manastir je reshenje!
I desanka.


Frozen druze ko te tako naljutio. I razocarao. Sve to prodje. Bitno je verovati da postoji ;)
 
latica:
Nije problem samo rizik. Kada ti neko zaista pomuti pamet ti ni ne mozes da razmisljas o riziku. Samo se predas. Hocu da kazem kada je nesto pravo onda nema puno mesta takvim stvarima.

Kao sto je meni latica :!:
Predajem se njoj na milost i nemilost :)
jer ona je No1
 
latica:
Seca li se neko kako je divno biti istinski, potpuno zaljubljen?
Nemojte mi verovati ako necete, ali ja sam sad potpuno zaljubljena i secam se svih 7 -8 puta kad sam bila potpuno zaljubljena i kako je to bilo, secam se.Kao shto kaze jedna moja bivsha drugarica ja sam opterecena sa dechkom. :D Uvek se secam svih osecanja koja su proshla kroz mene.
 
topmodelsica:
Nemojte mi verovati ako necete, ali ja sam sad potpuno zaljubljena i secam se svih 7 -8 puta kad sam bila potpuno zaljubljena i kako je to bilo, secam se.Kao shto kaze jedna moja bivsha drugarica ja sam opterecena sa dechkom. :D Uvek se secam svih osecanja koja su proshla kroz mene.

To je super 8-)
 
da naravno da se secjam istinske i potpune zaljubljenosti.
isto je i danas samo shto nema vishe totalne opijenosti i otupelosti.... sve ostalo je tu.
i uzbudjenje je slabije, al je vishe posledica kontrole nad njim nego toga da matorim :)

prosto sam zavrshio eto osnovnu shkolu, i ne plachem kad dobijem keca nit skachem ko budala kad dobijem pet :P :mrgreen:

i naravno ne pada mi na pamet da se foliram "ah kako bi bilo lepo da sam opet ko prvi put..." :roll:
ne, ne bi bilo lepo. sada je lepo ovako kako je, drugachije, i to je sve.
 
Ha ha ha ha, ja kad sam se ranije zaljubljivala ja sam bash bila slatka, isto kao i sad, svakog dana sam opijena ali nikad ne mislim o buducnosti zato shto mi se chini da to moze sutra sve da se pokvari, a i jeste tako, ono shto je danas to sve preko noci moze da nestane.I zbog toga celu srecu i energiju salijem u taj dan, i tako se dobije velika energija i sreca.I tako svaki dan.
 
topmodelsica:
Ha ha ha ha, ja kad sam se ranije zaljubljivala ja sam bash bila slatka, isto kao i sad, svakog dana sam opijena ali nikad ne mislim o buducnosti zato shto mi se chini da to moze sutra sve da se pokvari, a i jeste tako, ono shto je danas to sve preko noci moze da nestane.I zbog toga celu srecu i energiju salijem u taj dan, i tako se dobije velika energija i sreca.I tako svaki dan.

Eto gde lezi neiscrpna energija :)
 

Prilozi

  • ag00373_.gif
    ag00373_.gif
    3,9 KB · Pregleda: 54
i tako dan za danom pred kockastim ekranom. pardapira :shock:

znachi i sad si bash tako slatka? :lol:

srecja, energija, oh, kosmos je tako jednostavna stvar.
posebno ako je uredjen da se vrti oko tebe.
 

Back
Top