:)

latica:
Seca li se neko kako je divno biti istinski, potpuno zaljubljen?

Ау, бре, Латице то удара у главу... и није увек, кад си искрено и потпуно заљубљен, баш све са лептирићима...

... а оно... ево, ја ћу сад да се заљубим... то може, ал у бајци о Ивици и Марици....
 
ja sam bas u tim godinama kada treba da budem zaljubljena, jos sam dete, ali vise nisam bas bas malo dete...pocinjem da zivim, sad treba da "letim"......

a ja sam naisla na kretena koji mi je sve zabranio, bukvalno me sasekao u samom startu....juce nam je bilo deset meseci...jednostavno, ne mogu da raskinem, a tako bih volela da se zezam, da ZIVIM, da se zaljubljujem i odljubljujem....da imam one leptirice u stomaku....

to je pored njega nemoguce....:(
 
naancy90:
ja sam bas u tim godinama kada treba da budem zaljubljena, jos sam dete, ali vise nisam bas bas malo dete...pocinjem da zivim, sad treba da "letim"......

a ja sam naisla na kretena koji mi je sve zabranio, bukvalno me sasekao u samom startu....juce nam je bilo deset meseci...jednostavno, ne mogu da raskinem, a tako bih volela da se zezam, da ZIVIM, da se zaljubljujem i odljubljujem....da imam one leptirice u stomaku....

to je pored njega nemoguce....:(

Ja sam sokiran. Kvalifikujes se za obicnu TJurku, veoma hitro...
 
naancy90:
pa, sta da radim...ne mogu bez njega...navikla sam da je uvek tu...mi se vec deset meseci ne odvajamo ni na trenutak.....


:-(

Онда немој да кукаш и да се жалиш. Сама си то изабрала. Ћути и трпи. Ћути и кад почне да те лема и гази....то и заслужујеш.:-(
 
Ne setjam se.....setjam se samo da je lepo bilo.....bar neki privid smisla,ali ne mozesh to sebe da naterash,shto kaze reklama:"Ili jesi ili nisi..."mozada sam samo u tim godinama kad vishe sve to mnooooogo teze ide....a bash bih voleo ma nema veze i nek je neka qur.....bar bih bio malko cretjan......

P.S.Tu smo Spock,tu smo...:lol:
 
Moj prethodni post.....patetika...shta da se radi sprzilo me sunce pa lupam gluposti...sad cu ko jagodica i treci da zaredjam samo da se nesetim shta da nenapishem.
 
...е и ја бих волео...стварно бих волео...значи тај осећај заљубљености...као са 16 кад сам сваки осветљени и неосветљени део Калиша знао...:wink: ...па макар у сред испитног рока...само нека ме стрефи...

...хаха...па нешто је у ваздуху Frozen...:lol:
 
Ljuba82:
...е и ја бих волео...стварно бих волео...значи тај осећај заљубљености...као са 16 кад сам сваки осветљени и неосветљени део Калиша знао...:wink: ...па макар у сред испитног рока...само нека ме стрефи...

...хаха...па нешто је у ваздуху Frozen...:lol:

Stisla te kilometraza! :lol:
 
Pokusavam ti nesto poslati....
 

Prilozi

  • 36_3_22.gif
    36_3_22.gif
    20,7 KB · Pregleda: 75

Back
Top