Obdarenost vaseg decka

sandra w:
Meni je bilo skroz normalno da,kad si s nekim u vezi dve-tri godine,moze da dodje i do takvih situacija da mi on dopusti da mu izmerim polni organ.Naravno da to nisam uradila svakom decku.Oni koji su mi rekli koliki im je su me mozda i slagali za centimetar-dva,ali bitno ne menja stvar.Btw,gde vi devojke pronalazite tako obdarene tipove,npr.20cm itd?Kakav je,uopste,osecaj,kad tolika alatka udje u tebe?A i zanima me kako u tom slucaju ide oralni sex?Do pola ili kako?
E npr. taj sto je imao 24 mi je prvo sam rekao da m mu je toliki, a onda sam ja kao u fazonu "ma daj neverujem ti, daj da ja izmerim" uzela i izmerila ga, jos je meni ispao i veci.
Meni je prvi put kod orala bilo zanimljivo, ne znas gde ces s njim vise, pa ga gledam, pa probam malo da ga sabijem, pa u grlo, ali nikako nisam uspela celog, a sto se sexa tice, meni je krs, valjda sam ja plitka, nemam pojma, ali stalno sam ga gurala od sebe i iz sebe, i na kraju shvatila da je to mucenje pa potrzila drugog **** baddy-ja.
 
vishnjica:
E npr. taj sto je imao 24 mi je prvo sam rekao da m mu je toliki, a onda sam ja kao u fazonu "ma daj neverujem ti, daj da ja izmerim" uzela i izmerila ga, jos je meni ispao i veci.
Meni je prvi put kod orala bilo zanimljivo, ne znas gde ces s njim vise, pa ga gledam, pa probam malo da ga sabijem, pa u grlo, ali nikako nisam uspela celog, a sto se sexa tice, meni je krs, valjda sam ja plitka, nemam pojma, ali stalno sam ga gurala od sebe i iz sebe, i na kraju shvatila da je to mucenje pa potrzila drugog **** baddy-ja.

I mali i veliki imaju svoje prednosti i mane i sa svakim se moze zadovoljiti zena. Sa velikim treba biti malo pazljiviji ali se otvaraju mogucnosti za nove poze i jos neke finese... :) i daleko od toga da mora da bude muchenje kao u tvom sluchaju ( i to bez obzira koliko si plitka). Uglavnom poenta je da treba znati koristiti ono shto imash. ;) :-)
 
Cek malo jel ga merite u prvom dizanju , ili ga merite kad ga malo popusite. Razlika izmedju prve erekcije one startne i malo vise uzbudjenog penisa moze da bude i do par santimentara.
Ovo naravno za devojke koje mere decku.
 
Milos-BG:
Da ne bi bilo samo price, evo i materijalnih "dokaza", cisto da vam ne dosadi tema. ;)

20.jpg


Sine to je snimak pod uglom, koji daje laznu sliku velicina. Ajde lepo ustanes , pa ga slikas iz profila :)
 
Обично не висим на овом форуму, али видим да је огромно интересовање за ову тему...

Да се не лажемо, просек у дужини је 12-14cm

Ако је неко стварно изфрустриран величином свога "поноса" има и за то лека...
Постоје вежбе за које гарантујем да доводе до повећања и дужине и обима, па и квалитетнијег односа,...раде на истом принципу као и теретана за мишиће, али као и тамо битно је бити редован и истрајан, резултати су видљиви већ после месец дана, али после пола године, или године, бићете одушевљени...

сва упутства о томе, наравно све је бесплатно, без потребе било какве регистрације...

http://www.enlargepenisguide.com/


поз!
 
despot stefan:
ne znam zasto ali znam da su devojke opsednute time da izmere tuki svom decku.sve do jedne,uvek drze neko lenjirce u pripravnosti!


Moj tukson nije nikakav impozantan primerak, ali sve su do sada bile zadovljne i ZADOVOLJENE!!!!


Bitno je da hidraulika radi a bas sinoc........ Je radila jedno 10ak puta 8-) pa sam posle 10o casovnog sexa zaspao...

Ko ne veruje... Zao mi ga je.
 

Back
Top