John Titor i putovanje kroz vreme !!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Džek svih zanata

Veoma poznat
Poruka
14.802
www.johntitor.com

Narode, da vidite ovog lika...Neznam jeste li kad culi za njega, ali ameri jesu !!
Elem, doticni J.Titor nedavno se pojavio i nalaprdao kako je on putnik iz buducnosti..
Onda (koliko sam skontao na sajtu) nestao, kao vratio se u buducnost.
Dzoni je tvrdio kako ce 2030 i neke izbiti 3. svetski rat koji ce uzrokovati smrt BILIONA ljudi na planert !!
Takodje je nalaprdao kako ce u americi izbiti gradjanski rat, ali to je promasio...Rat je vec trebao izbiti...mada ko zna? mozda su ameri to sprecili bas zahvaljujuci njemu?
Posetite sajt ( koji je jako obiman ), procackajte ( ima slike njegovog time-devicea )
i kazite sta mislite.....

Uzgred, sajt je izgleda postavio neki lik koji zaista veruje da je Dzoni-boj decko from the future...
 
Е сад си ме подсетио...Упозно сам ја тог чову тамо неке 2550...Добар лик....пошо самном заједно до средњег века...да купимо хот-догове...


:)


То је као онај проналазач :)
 
Dzoni je tvrdio kako ce 2030 i neke izbiti 3. svetski rat koji ce uzrokovati smrt BILIONA ljudi na planert !!
A_khm, ja se slabo razumem u ingliš, ali zar njihov bilion nije milijarda?
Nisam izdržao više od 5 minuta na tom sajtu.Mislim, oni kroz 30 godinica čitaju knjige i druže se k'o u stara dobra vremena, porodica je na prvom mestu, a on se vratio kroz vreme a da niko tamo ne zna šta to on sprema.I još zna kako se koja utakmica pre 30 godina završila, pa vidi da se ovo vreme razlikuje od njegove prošlosti? :shock:
Ma, gde nađe ovakav sajt, ja gi preskačem kad' gi spazim.
14.gif
 
dan555:
A_khm, ja se slabo razumem u ingliš, ali zar njihov bilion nije milijarda?
Nisam izdržao više od 5 minuta na tom sajtu.Mislim, oni kroz 30 godinica čitaju knjige i druže se k'o u stara dobra vremena, porodica je na prvom mestu, a on se vratio kroz vreme a da niko tamo ne zna šta to on sprema.I još zna kako se koja utakmica pre 30 godina završila, pa vidi da se ovo vreme razlikuje od njegove prošlosti? :shock:
Ma, gde nađe ovakav sajt, ja gi preskačem kad' gi spazim.
14.gif

Vidis, moguce da ameri megalomani kazu bilion a misle na milijardu....Mada moj lapsus ne cini Dzoni boj-a nista manje smesnim...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top