OTCEPIMO BEOGRAD - iz vise razloga

OTCEPITE BEOGRAD

  • TREBA LI BEOGRADU SRBIJA

  • STA MISLITE O TOME STA JE SRBIJA BEZ BEOGRADA

  • KAKO OSLOBODITI BEOGRAD SRBIJA

  • BEOGRAD BEZ SRBIJE NA VISE NACINA

  • IZMEDJU BEOGRADA I SRBIJE VISE NEMA RESENJA

  • CEMU TA SRBIJA BEOGRADU

  • PERA LOZAC U BEOGRADU

  • PERA LOZAC PREMIJER VLADE BOGRADA

  • BEOGRAD CE BITI SPASEN OD SRBIJE

  • BEOGRAD BEOGRADJANIMA


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Vidim da me neki ovde nazivajuuuu Indijancem ~!
To znam i ja odavno. Ali samo da se zna da sam iz plemena Kajuga

HAAUG COBANI !!!
 

Prilozi

  • Smesak.jpg
    Smesak.jpg
    13,1 KB · Pregleda: 8
'Ajde cobane (samo ponavljam tvoj deo vokabulara), objasni sta hoces?
Imas pitanja
Imas konstatacije
Imas predlog/zelje

I sta sad moze da se glasa?
Kad malo rascisitis sta zapravo hoces, javi se opet, do tada nemoj vredjati ovde!

Zabavljao se mladac?
Ili si samo malo zaludan?
 
Zabavljao se mladac?
Ili si samo malo zaludan?[/QUOTE]


Ja nisam mladac a ni Mladic a uskoro necu biti ni mlad ni omladinac !
Pre bih rekao da sam ZABLUDAN !
A sto se tice ankete.... pogresio sam prilikom postavljanja iste, sto sam pokusao da ispravim ali izgleda da se nisam snashao:oops::roll:.



.....pa greshi covek...
 
Tema je jako ozbiljna i nemojte molim vAS da zbijate nikakve sale. Kakva Podgorica nikad nisam cuo za tako neshto.
No ..... Ne samo da treba Beograd da se otcepi nego i Zemun.
Zamislite molim vas, u ovoj sugavoj Srbiji Zemun je samo opstina a ima stanovnika kao i Kraljevo a sigurno ima vise stanovnika nego Sombor.....mislim sta reci.
Samo da vas obavestim da cu uskoro podneti zahtev skupshtini o promeni statusa opstine Zemun, odnosno zahtevacu od njih da se Zemunu dodeli status grada sto on zaista i jeste a ako to ne urade oboricu vladu i bice svasta....

MUNZE KONZA !!!


.....klub 300....:?:8)
 

Prilozi

  • Razbojnik.jpg
    Razbojnik.jpg
    16,4 KB · Pregleda: 9
fazon:
Tema je jako ozbiljna i nemojte molim vAS da zbijate nikakve sale. Kakva Podgorica nikad nisam cuo za tako neshto.
No ..... Ne samo da treba Beograd da se otcepi nego i Zemun.
Zamislite molim vas, u ovoj sugavoj Srbiji Zemun je samo opstina a ima stanovnika kao i Kraljevo a sigurno ima vise stanovnika nego Sombor.....mislim sta reci.
Samo da vas obavestim da cu uskoro podneti zahtev skupshtini o promeni statusa opstine Zemun, odnosno zahtevacu od njih da se Zemunu dodeli status grada sto on zaista i jeste a ako to ne urade oboricu vladu i bice svasta....

MUNZE KONZA !!!


.....klub 300....:?:8)

E, aj' baš nam javi kako je prošlo u Skupštini!
 
Nezavisna drzava Mirijevo! Mole se drzavljani da ne prelaze na teritoriju Savezne republike Karaburma (koju cine drzave clanice Stara i Nova Karaburma) bez pasosa. A od iduce godine uvode i stroziji vizni rezim. Nek se zna!

Aj fazon, oces da pravis drzavu, a koliko kapiram nisi cuo za grad u komsiluku. Istina nece bas da se granici sa tvojom nezavisnom drzavom, ali isto je opsta kultura u pitanju.

Jesi cuo za Bec, Bukurest, Budimpestu? Ma, ok, bolje da pita dijete nego da ne zna. Sve to ima na internetu, pa pogledaj, ne jedi se.
 

Back
Top