Novi moderator na automobilizmu.

Novi urednik podforuma Automobilizam

  • 68Charger440

    glasova: 17 56,7%
  • Kad_LupimLupim

    glasova: 13 43,3%

  • Ukupno glasova
    30
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neka bolji pobedi.

cheers.gif
 
Pa čitam, ali mi nije jasno zbog čega ovakav izbor i samo dva kandidata? Činjenica je da je kvalitet opao nakon Espanjolovog odlaska, ako već treba da se odlučim između ove dvojice glasam za KLL iako nije pisao toliko na forumu jer ima uravnoteženije stavove i logičnija objašnjenja.
 
Kad_LupimLupim:
Uuuuu mićooo. al' skace popularnost preko noci :P
Znate sta ipak... gledam nesto i razmisljam, zaebite mene ipak... Ovde ima nekih ljudi koje izgleda moje prisustvo generalno iritira, jos ako postanem mod, bice stalnog podebavanja i miniranja... zato zaeb'te.

@Woo
!?
Nasta konkretno mislis, ae jedan primer molim te (:

Na sta se pise od vojeno. :D
 
Verovatno (:
I smem da se kladim da je to sasvim sigurno neko od Espanolove ekipe, posto sam se ja manje vise kacio sa njima.

Al' opet kazem, sad kad saberem dva i dva, necu da neki likovi ratuju samnom zato sto sam mod, a ne podrzavam njihov nacin razmisljanja i da vode neki krstaski rat i pokusavaju da me ospore i sl... zaebi to...

Btw, hteo sam bio odma kad se tema otvorila da vam kazem da treba anketa da bude javna, iz raznih razloga, al' reko necu, nece se valjda nista neregularno desiti... kad ono jock.

Jbga, nije ovo ionako bio neki forum (:
 
Kad_LupimLupim:
Verovatno (:
I smem da se kladim da je to sasvim sigurno neko od Espanolove ekipe, posto sam se ja manje vise kacio sa njima.
Stvarno retko navracam ovde i stvarno nisam ni iz cije "ekipe" ali moram da primetim da ste bas opsednuti Espanolom ili nekim drugim! :D
Inace, ja sam glasao poslepodne. Dopalo mi se sto je ovaj mali bas predan automobilima i dolazi specijalno na automobilizam. Glasala je i moja koleginica. A ako pogledate ukupan broj glasova i glasaca i ako znate malo matematike, jasno vam je da se ukupan zbir vrlo lako menja... jer vas je malo.
Pozdrav!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top