Jeste li posrnule nekada?

hot chat sa nekim sa foruma ?:lol:
aaaahahahahah mora da se shalish :lol:
na forumu ne
ali ovako na razno raznim drugim mestima da
zanimljivo mi jedno iskustvo sa grkom koje je pochelo na deviantartu
ugl super je za razvijanje multiple personality disorder
kad se u vishe prozora cyberujesh sa nepoznatim ljudima na razlichitim jezicima
i sa svakom osobom si u drugom tripu
od device marije do ne znam ni ja kakvih .... vavilonskih :lol:
u svakom sluchaju mislim da je dobro za oslobadjanje nekih energija koje imamo, za koje nam u RL nikad ne bi palo na pamet da ih prebacimo preko jezika, a kamoli sprovedemo u delo (mada nikad se ne zna :lol: )
inache sa tim grkom je krenulo od fotografija aktova koje sam radila, pa chovek poslao meni svoje
pa se ja odushevila, pa mi tako svashta palo na pamet shta bi se stim telom moglo raditi
(tip instruktor surfinga , preplanuo, gladak, savrsheno definisanih mishica, ramena mmmm....)
trajalo je heheh par nedelja, obichno kad je neko raspolozhen za najgori cyber razvrat, a zavrshilo pa ne znam isto kako je i pochelo
ne verujem da je neko nekom nedostajao :lol:

ugl sklona sam cyber razvratu i "posrtanju" :lol: 8)
 
raindog:
hot chat sa nekim sa foruma ?:lol:
aaaahahahahah mora da se shalish :lol:
na forumu ne
ali ovako na razno raznim drugim mestima da
zanimljivo mi jedno iskustvo sa grkom koje je pochelo na deviantartu
ugl super je za razvijanje multiple personality disorder
kad se u vishe prozora cyberujesh sa nepoznatim ljudima na razlichitim jezicima
i sa svakom osobom si u drugom tripu
od device marije do ne znam ni ja kakvih .... vavilonskih :lol:
u svakom sluchaju mislim da je dobro za oslobadjanje nekih energija koje imamo, za koje nam u RL nikad ne bi palo na pamet da ih prebacimo preko jezika, a kamoli sprovedemo u delo (mada nikad se ne zna :lol: )
inache sa tim grkom je krenulo od fotografija aktova koje sam radila, pa chovek poslao meni svoje
pa se ja odushevila, pa mi tako svashta palo na pamet shta bi se stim telom moglo raditi
(tip instruktor surfinga , preplanuo, gladak, savrsheno definisanih mishica, ramena mmmm....)
trajalo je heheh par nedelja, obichno kad je neko raspolozhen za najgori cyber razvrat, a zavrshilo pa ne znam isto kako je i pochelo
ne verujem da je neko nekom nedostajao :lol:

ugl sklona sam cyber razvratu i "posrtanju" :lol: 8)

Psst... Big Pera is watching us. :lol: Biće posle prozivanja. :P
 
c018.gif
Bas ste zlatni.
 
Betty:
Ovde, na forumu? :)
Jeste li nekada imale "hot chat" sa sasvim nepoznatim tipovima? Šta ste osećale, zašto ste to krenule, kako se završilo, i, damn it, kako je počelo? :lol:
E, ova rečenica liči na uvod nekog filma... Samo zamišljam muziku u pozadini koja se pojačava... i kamera sa lica konferansijea prelazi na lica junakinja filma... Omnibus, od desetak kratkih priča...:D

Ne volim remote hot. :D
 
Ja ne chat ne smem da idem, pojuri me najstrašniji čopor nestvarnih bića,
izranjaju od svakuda kao u najstrašnijem hororu,
o forumu da ne pričam,
iz sandučeta iskače svašta, ajd dlakavi muškarci, najrsakošnijih telasa, nego i žene, sa malim i ogromnim dojkama, uvijenih i upredenih bokova, maskirane u svakave haljine ... zovu me i mame da se oslobodim predrasuda, da otkrijem i nađem Svetlost i Oslobođenje, noćima i danima me posle to proganja, izazivaju mi deobu sopstvenog biće ... znojava se budim, užžžas :lol:
 

Back
Top