Vojna gimnazija u Beogradu...

Iz kog si dela Beograda...
E ovako skola je teska i ozbiljna,mnogo se trazi znanja matematike,pa zato uglavnom i traze odlicne djake,a internat ti se nalazi odmah pored partizanovog stadiona,lepa zgrada,pored nje imas dosta terena za fudbal i kosarku i u sklopu internata ti je sportski centar sa fiskulturnom salom koja je ogromna,ako te jos n esto interesuje samo pitaj
Ja sam i Zemuna...
U konkursu ne pise da treba najmanje 4 tako da mislim ja znam matu al mi kontrolni ne idu tako da imam problema sa njom... Dal to stvara neki problem?
:think::dash::dash:
 
@doca: 4 iz mate nije problem ako si vrlo dobar, prosek se gleda a ne ocene, i naravno gleda ti se vladanje (vrlo dobar ili odlican). a prijemni i bodovi iz skole se sabiraju... imao sam u sobi lika koji je imao prosek dobar, pustili ga na testove, nije on lose uradio ali je malo vukao iz skole i nije prosao... a posto je ove godine zdravstveni bio smesan, ovo je sad poruka svima koji nose: naocare, proteze, uloske za stopala, kriva kicma... konkurisite, nece vas oboriti!.
skola je lepa, ali je zahtevna, i to mnogo. meni ce biti frka sa disciplinom, jako su strogi.
verovatno si cuo da imate izlaske petkom subotom i nedeljom, imate do 22h. posle moras da pises molbu za produzetak. cuo si i da ti je placen prevoz do kuce, jeste ali za vreme raspusta, preko vikenda placas sam. ne daj Boze a te uhvate pijanog ili da nekog udaris, jujuju. to su neke cake o kojima se ne prica. ovo ostalo mozes procitati na njihovom sajtu i u prethodnim stranicama. msm ne mogu ti sve reci, moras postavljati pitanje po pitanje il uzmi pa procitaj (poslednjih 10-15 strana preskoci, tu nema nista pametno...)
 
@nix-nisi skontao, cela skola, sve 4 godine su skupile pare, imamo kompijutere ali 4 kompijutera za nas 300... guzva... i ne uzimaju oni od te plae od 3680 din, oni uzmu svakog meseca 80, pa ti dobijes 3600. taman da kupis sebi kredit, nekad slatkis neki, i da imas mozda za pivo kad dodjes kuci
 

Back
Top